bDzPztpg
bDzPztpk
bDzPztpo
programy
kategorie
bDzPztph

Raport spółek istnieje? Fogiel: nie słyszałem, nie widziałem, nie wiem

Raport obsadzenia spółek Skarbu Państwa, czy naprawdę powstał? - Ja o takim raporcie słyszałem z doniesień medialnych, od naszych kolegów, którzy mówią, że jest, ale go nie mają, albo, że jest, ale go nie widzieli. Poza tymi źródłami to nic o tym nie wiem - powiedział w programie "Newsroom WP" Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS. - Poza doniesieniami Wirtualnej Polski w życiu o takim raporcie nie słyszałem. Zapraszam do Sejmu, do biura prasowego. Przetrząśniemy szafy, jak znajdzie się taki raport, to gratuluję. Nie słyszałem, nie widziałem, nie wiem, by biuro prasowe PiS dysponowało takim raportem. Poza informacjami ze strony WP, żadnych innych informacji na ten temat nie mam - dodał.

Tranksrypcja:Panie pośle, no, to to już musi pan wiedzieć. Powstał raport...
rozwiń
Ja o takim raporcie nie słyszałem. To znaczy słyszałem z doniesień medialnych, od naszych kolegów, którzy mówią, że jest, ale go nie mają albo, że jest, ale nie widzieli.
No, ja o takim raporcie poza tymi źródłami nie słyszałem. No, ale panie pośle, minister Sebastian Kaleta wczoraj w programie Tłit w Wirtualnej Polsce mówił, że taki raport jest.
I prawdopodobnie powinien być gdzieś w biurze prasowym Prawa i Sprawiedliwości. No, to do pana jest pytanie - gdzie ten raport się zapodział?
Panie redaktorze, powtarzam. Poza wczorajszymi doniesieniami właśnie Wirtualnej Polski w życiu o takim raporcie nie słyszałem.
Ale to mówi jeden z liderów Solidarnej Polski. Jeden z liderów koalicjanta. To wymyślił to sobie?
Ale nie mnie o to pytać, panie redaktorze. Zapraszam serdecznie do Sejmu, do biura prasowego, przetrząśniemy szuflady, jak znajdzie pan gdzieś taki raport, to naprawdę pogratuluję.
Ale to znaczy, że to jest wymysł koalicjanta? Panie redaktorze, no, ale to nie jest pytanie do mnie. No nie, doskonale do pana.
Minister mówi, że ten raport jest gdzieś w Prawie i Sprawiedliwości. I sugeruje - powiedział o służbach prasowych Prawa i Sprawiedliwości.
Panie redaktorze, no, mówię - pierwsze słyszę. Nie bardzo - co ja mam udowadniać, że nie jestem wielbłądem?
No, ja zastanawiam się w takim razie, gdzie jest prawda? No, bo ktoś musi mówić jednak nieprawdę w takim wypadku.
Nie słyszałem o takim raporcie, nie widziałem takiego raportu, nie mam żadnej wiedzy o tym, żeby biuro prasowe Prawa i Sprawiedliwości dysponowało takim raportem.
No, tyle - co ja mogę więcej powiedzieć. Ale to rozumiem - już zostawiając to, czy leży u pana w szufladzie, czy nie leży u pana w szufladzie. Rozumiem, że nie wie pan, czy taki raport w ogóle powstał?
No, mówię - poza informacjami, które wpłynęły ze strony państwa jako Wirtualnej Polski wczoraj, żadnych innych informacji na ten temat nie mam.
2 reakcje
0
2
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bDzPztpt
KOMENTARZE
(0)
bDzPztqf
bDzPztpm
bDzPztqm
bDzPztqn