bFYMxxKI
bFYMxxKM
bFYMxxKQ
programy
kategorie
bFYMxxKJ

Ratownik przepracował 500 godzin w czerwcu. Jacek Ozdoba komentuje: duży pieniądz

- W maju pierwszy raz od lat uważałem, że jestem w miarę godnie wynagradzany za swoją pracą, ale ten dodatek obowiązywał tylko do końca maja. Żeby pokryć swoje zobowiązania pracuję po 240 godzin miesięcznie co najmniej. W momencie kiedy mogłem zarobić więcej i pospłacać swoje długi, pracowałem po 500 godzin dziennie. Jestem firmą, muszę opłacić ZUS, zapłacić sam za ubranie, które mam na sobie. Stawka najwyższa dla ratownika w Warszawie to 25 zł za godzinę. Ministerstwo Zdrowia próbuje nas przedstawić jako ludzi pazernych - mówił w programie "Newsroom WP" Adam Piechnik, ratownik medyczny. Do słów medyka odniósł się polityk Solidarnej Polski Jacek Ozdoba. - Tak jak w przypadku pielęgniarek, staję po stronie (ratowników - przyp. red.). 25 zł za godzinę pracy to faktycznie bardzo mało. W przypadku 500 godzin to wychodzi duży pieniądz w skali wynagrodzeń, ale pamiętajmy o tym wysiłku, przemęczeniu, rezygnacji z życia osobistego, bezpieczeństwie. Mam nadzieję, że...

rozwiń
59 reakcji
9
13
37
Podziel się
Komentarze (37)
30-06-2021
QwertyTaki człowiek nie nadaje się do pracy chyba że z tych 500 godzin polowe przespał bo inaczej to bredzi
zobacz więcej komentarzy (37)

Programy Wirtualnej Polski

bFYMxxKV
KOMENTARZE
(37)
Qwerty
rok temu
Taki człowiek nie nadaje się do pracy chyba że z tych 500 godzin polowe przespał bo inaczej to bredzi
DDD
rok temu
Ja pitolę jak on dał radę pracować 500 godz dziennie. To jakiś magik
Inny zawód me...
rok temu
Dla tych co jeszcze nie wiedza od czego jest pogotowie (Gigi) - leczy to lekarz rodzinny który się przed Tobą zamknął w przychodni. Pogotowie nie leczy tylko wyjeżdża na ratunek, do nagłych zachorowań. Szacunku trochę...
bFYMxxLn
Hsks
rok temu
500 h ? Coś ściemniasz misiu albo jesteś w pracy a nie pracujesz...
Pokahontas
rok temu
"W momencie kiedy mogłem zarobić więcej i pospłacać swoje długi, pracowałem po 500 godzin dziennie" no to faktycznie magik
Najnowsze komentarze (37)
Minutka
rok temu
500 godzin dziennie ?
Balcerek
rok temu
Poczytajcie sobie: sanitariusz pod wpływem narkotyków
Dobra zmiana
rok temu
Ratownicy pracują na samo zatrudnieniu tj jak firma wystawia fakturę i już to jest chore, gdyby pracowali po 8 godzin to na karetkę czekało by się z 3 dni bo jest ich zamalo.
Negatyq
rok temu
Powini mu dać wyższy ale podatek i złamanie przepisów kodeksu praca
Saba
rok temu
Kiedy on spał ???
Maniek
rok temu
Powinni go ukarać a nie chwali się że przepracował 500 godzin to jest jakaś paranoja. A druga sprawa czy ktoś go do tego zmusza!!!!!
Roby
rok temu
I tu mamy dowód że Polska to jeden wielki obóz pracy na wzór obozów koncentracyjnych.Zawsze twierdziłem że polityków w Polsce najbardziej martwiło to np podczas IIWŚ tracili swoje bezpieczne korytka a nie to że ludzie w obozach byli wykorzystywani jako tania siła robocza i dlatego ich to bardzo nie martwi że obecnie robole są wykorzystywani jak w obozach koncentracyjnych......PS no ale za chwilę będą nakręcać jak to obolali PRL by ulżyć życie robotników z tym małym wyjątkiem że kiedyś ludzie pracowali po 8 godzin dziennie czyli 176 godzin miesięcznie a teraz muszą harować po 500 godzin....Polska to kraj zakłamany,pozorantów,i pozerów no i polityków z mentalnością nazistów
ehh
rok temu
No nasza władza ma rozmach :) 500 godzin miesięcznie by godnie zarobić ? To są 3 etaty. To są ludzie ratujący na co dzień nasze życie. Oni powinni godnie zrobić pracując 170 godzin. Wyobraźcie sobie pracę 24h/dobę przez 5 dni w tygodniu. To są właśnie 3 etaty.
bFYMxxLf
Smutny Romek
rok temu
Podobnie pracują ochroniarze, tylko każdy z nich na służbie co trwa 24 godziny , to przynajmniej 6-7 godzin śpi. a pieniądze za to biorą.
żałosne
rok temu
przestańta kłamać!!!! czy uważacie że ludzie to idioci!!! tylko piniendze!!!!! macie dobre zarobki i wszystko na ten temat!!
żałosne
rok temu
500 godzin!!!!???? spał!!!
żałosne
rok temu
500 godzin !!! to oszukał!!!!
Balcerek
rok temu
Podobnie jak piguły nocne dyżury przesypiają a kaska za nocki leci. Aha i jeszcze niektórzy ratownicy spod Piaseczna zatrudniali sie na kovidowych oddziałach by dostac ostatecznie kilkanaście tysiaków za miech. Można dymac społeczeństwo. Ano można.
tony
rok temu
Najlepsze jest zdanie " W momencie kiedy mogłem zarobić więcej i pospłacać swoje długi, pracowałem po 500 godzin dziennie. " Masakra to dzisiejsze dziennikarstwo .
bFYMxxLH
bFYMxxKO
bFYMxxLO
bFYMxxLP