bFgAaJeI
bFgAaJeM
bFgAaJeQ
programy
kategorie
bFgAaJeJ

Ratownik wykrył COVID-19 w soku. Diagnosta laborytoryjny: "nie z nami te numery"

- Badania laboratoryjne to nie tylko nakropienie czegoś w coś i odczytania, czy są dwie kreski, czy jedna. Za wykonywaniem badań laboratoryjnych powinna stać jeszcze wiedza merytoryczna, której tutaj w tym przypadku ewidentnie zabrakło - powiedziała w programie WP wiceprezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych Matylda Kłudkowska. Jej komentarz dotyczył popularnego w sieci nagrania, na którym ratownik użył soku do testu i wykrył COVID-19. - U laików zostało wrażenie (...), że te testy są w zasadzie, delikatnie mówiąc, niefajne - stwierdziła Kłudkowska. Jak zaznaczyła, takie testy muszą przeprowadzać profesjonaliście. - Ubolewam, naprawdę - powiedziała wiceprezes Krajowej Izby Diagnostów Laboratoryjnych. I dodała: "drogi ratowniku, nie z nami te numery".

185 reakcji
18
135
32
Podziel się
Komentarze (32)
05-11-2020
OLo
No przepraszam bardzo, to co to za testy ? Skoro sok jest w stanie dać plus ? To jak robi ten test ratownik i wychodzi plus to wtedy nie ma dyskusji. Bajdurzy pani...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (32)

Programy Wirtualnej Polski

bFgAaJeV
KOMENTARZE
(32)
OLo
rok temu
No przepraszam bardzo, to co to za testy ? Skoro sok jest w stanie dać plus ? To jak robi ten test ratownik i wychodzi plus to wtedy nie ma dyskusji. Bajdurzy pani głupoty i próbuje bronić debilizmu sama stając się jego częścią
Markus
rok temu
Wielka pani doktor a takie glupoty opowiada - jesli zostal wylany sok a test reguje na wirusa, to test powinien byc niewazny jak w przypadku tego po prawo na wspomnianym filmiku (jeden test nie mial zadnych kresek = nieprawidlowy test)
ziom$
rok temu
to niech ta świetna pani doktor wyprowadzi nas z błędu i zrobi ten sam super test on line z tego soku dla wszystkich i zobaczymy jak jest na prawdę :-)
bFgAaJfn
Vcgh
rok temu
Ubolewam, nie z nami te numery? Co wniosła wypowiedź tej pani? Nic, dosłownie nic
Wolf
rok temu
nie nalał profesjonalnie soku Ciekawe czy tak samo trzeba profesjonalnie nasikac na test ciążowy ?
Najnowsze komentarze (32)
Richard
11 miesięcy temu
Coca Cola tez daje wyniki dodatnie jak demonstrowano w Europarlamencie przed poslami. A ta pani doktor uwiarygadnia te testy PCRem? Przeciez juz przedszkolaki wiedza ze PCR uzywamy powyzej dozwolonej ilosci cykli falszuje wyniki, wiec wyniki sa jak rzut moneta. Calkowity przypadek.
123
rok temu
Materiałem do badania nie jest sok dlatego wyniki nie będą wiarygodne. Test został zaprojektowany i zwalidowany na dany analit i daną matrycę, w tym przypadku krew, dlatego nakraplając sok nie dowiemy się z takiego testu nic.
Obserwaror09
rok temu
Ty "expertka" ile ci zaplacili za cisniecie takich kocobolow?? Wszystcy ktozy uczestniczycie w tym globalnym spisku bedziecie osadzeni. Dla was Norynberga ,Marionetki na sznurkach ŚFE !! Wstyd
Lubiesoki
rok temu
To jakby pani doktor wlala sok to by test dzialal poprawnie ?? To wlasnie nie z nami te numery...
***** ***
rok temu
Co by nie powiedziała to test po soku wyszedł pozytywny, więc jeśli wykrywa wirusa to wykrywa jeszcze dużo innych rzeczy. Z tego co widać, to na wynik pozytywny u wielu osób ma nie wirus a inne czynniki. A co do merytoryki to widać że Pani ma z nią ogromny problem w swojej wypowiedzi co czyni ją hipokrytą i osobą niegodną zaufania.
Uwaga
rok temu
Haaa każdy może mieć covida .kazdy moze covid.miec Bez objawów w pelni zdrowy/ Każdy może covid mieć Trzeba tylko zrobić TEST!!!!
janek
rok temu
dobra czego wy nie rozumiecie? Bo ostatnio mam wrażenie, że u większości osób jest problem z logicznym myśleniem. Jeżeli są 2 takie same testy i daje się 2 takie same próbki to oba testy powinny wskazać to samo - czyli albo wynik pozytywny albo wynik negatywny, a jeżeli jeden test jest pozytywny, a drugi negatywny to znaczy, że z testami jest coś nie tak skoro próbka poddawana testom była taka sama. Tu nie chodzi o to, że on pokazał, że test wychodzi pozytywny dla soku ale, że 2 takie same testy na jednej próbce dają 2 różne wyniki więc jest to loteria jaki test traficie podczas badania.
Tralala
rok temu
Ale bełkot słuchać się nie da . Ile Ci zapłacili za tą gadkę ?
bFgAaJff
Małgorzata
rok temu
Sądząc po wypowiedzi Pani Laborant domniemuje, że jak test ciążowy pokazuje 2 kreski to też powinnam stwierdzić, iż brak mi wiedzy merytorycznej w tym temacie i uznać test jako brak ciąży ?
BRAWOOOOO
rok temu
Rzetelne testy na przeciwciała, ojj tak. 100% pewności. Ludzie po miesiąc siedzą w szpitalach, a testy dalej pokazują co chcą. Pielęgniarki i pielęgniarze zatem też nie są odpowiednimi osobami, aby te testy wykonywać. Rozsądnie myśląca osoba może stwierdzić że ta pani trochę pie**oli od rzeczy i bez sensu. Idąc tą myślą testy ciążowe powinni wykonywać tylko i wyłącznie ginekolodzy/ laboranci, bo normalna kobieta nie posiada żadnej wiedzy merytorycznej na to by je wykonywać, a domowa toaleta nie jest odpowiednim miejscem na ich wykonywanie.
To dowód
rok temu
Virus jest wszędzie
Ciekawe
rok temu
Na co jeszcze reaguje ten test
kij
rok temu
test test test
Doktor x
rok temu
Skoro ta sama próbka a dwa różne wyniki,to daje jasny i logiczny wniosek że te testy pokazują co chcą,a właściwie to co chce rząd aby wyniszczyć naszą gospodarkę i zrujnować Polskę.
bFgAaJfH
bFgAaJeO
bFgAaJfO
bFgAaJfP