bETGCSUk
bETGCSUo
bETGCSUs
programy
kategorie
bETGCSUl

Rewolucja w fotowoltaice. Koniec darmowego prądu?

Od 2022 roku ważne zmiany na rynku fotowoltaiki, rząd zmienia przepisy. To koniec ery darmowego prądu? - Patrząc co działo się na Zachodzie, stworzy się mały oligopol, czyli z tysiąca firm zostanie pięćdziesiąt czy trzydzieści, które profesjonalnie zajmują się tym rynkiem, przez co jakość usług będzie wyższa. Do mnie te zamiany przemawiają, one nie są złe, bo ceny energii rosną, więc okres zwrotu inwestycji w instalację się skraca. 3 tys. zł zachęty to nie jest kluczowy element dla osób, które decydują się na montaż fotowoltaiki. Obecnie dotacje do fotowoltaiki w ogóle nie są potrzebne - powiedział w programie "Money. To się liczy" Dawid Zieliński, prezes Columbus Energy. - Obecnie w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii i Włoszech mamy boom na magazyny energii. Moim zdaniem, naszym celem społecznym jest to, by gonić Europę - dodał.

11 reakcji
6
4
1
Podziel się
Komentarze (1)
02-07-2021
emerjack434Jest jedno ale.W naszym kraju nie było i nie będzie grabi,które od siebie grabią. A,za darmo jest tylko papier toaletowy,ale zużyty.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bETGCSUx
KOMENTARZE
(1)
emerjack434
5 miesięcy temu
Jest jedno ale.W naszym kraju nie było i nie będzie grabi,które od siebie grabią. A,za darmo jest tylko papier toaletowy,ale zużyty.
Najnowsze komentarze (1)
emerjack434
5 miesięcy temu
Jest jedno ale.W naszym kraju nie było i nie będzie grabi,które od siebie grabią. A,za darmo jest tylko papier toaletowy,ale zużyty.
bETGCSVj
bETGCSUq
bETGCSVq
bETGCSVr