bEJCbMes
bEJCbMew
bEJCbMeA
programy
kategorie
bEJCbMet

Rosja ostrzega Stany Zjednoczone. Ostra odpowiedź na działania Białego Domu

W czwartek (15 kwietnia) miała miejsce konferencja prasowa rzeczniczki rosyjskiego MSZ - Marii Zacharowej, która przedstawiła stanowisko Kremla dotyczące ostatnich działań administracji prezydenta USA – Joe Bidena. Zacharowa przekazała mediom, że zdaniem władz Rosji, prezydent Joe Biden działa wbrew wyrażonym przez niego komunikatom o chęci ''normalizacji'' relacji pomiędzy dwoma mocarstwami. Ostrzegła również, że Rosja zamierza odpowiedzieć ''stanowczym oporem'' wobec ''agresywnego zachowania'' administracji Białego Domu. Konferencja i zapowiedzi rzeczniczki MSZ Rosji wiążą się z wydaleniem 10 rosyjskich dyplomatów z Waszyngtonu oraz nałożeniem przez USA sankcji na kilkadziesiąt osób i firm, które ich zdaniem ingerowały w zeszłoroczne wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Obostrzenia dotyczą zaciągania przez Rosję pożyczek oraz zakaz kupowania rosyjskich obligacji przez amerykańskie instytucje finansowe. Według informacji podawanych przez stronę...

rozwiń
16-04-2021
230 reakcji
98
39
93
Podziel się
Komentarze (93)
16-04-2021
Piotrek 34
Jako Polacy powinnismy utrzymywac co namniej neutralne stanowisko wobec Rosji. Uczmy sie na naszych bledach, a takich bywalo wiele w naszej historii. MIlego dnia rodacy,...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (93)

Programy Wirtualnej Polski

bEJCbMeF
KOMENTARZE
(93)
Piotrek 34
6 miesięcy temu
Jako Polacy powinnismy utrzymywac co namniej neutralne stanowisko wobec Rosji. Uczmy sie na naszych bledach, a takich bywalo wiele w naszej historii. MIlego dnia rodacy, Piotrek x
USA /
6 miesięcy temu
....... już dali nóżkę z Morza Czarnego /.. Ukraina zawiedziona ..
Marian.M
6 miesięcy temu
MĄDRZY RADZA NIE PCHAJ PALCA MIEDZY DRZWI
bEJCbMeX
BYSTRZAK
6 miesięcy temu
Biden chyba nie zdawał sobie sprawy z sytuacji rzeczywistej musieli mu wytłumaczyć.
moderator cen...
6 miesięcy temu
komentarze obnażające działania Rosji, ciekawe dlaczego
Najnowsze komentarze (93)
Bogusław Łysy
6 miesięcy temu
Rosja to może "cmoknąć" Jankesów...
xbz
6 miesięcy temu
Ja nie potrzebuję wiedzieć czy Rosja jest cierpliwa czy nie Jest wrzodem na tyłku świata, ot i wszystko
nmkjhhggg
6 miesięcy temu
Juz niedlugo beda sie sadzic. Chiny i jednych i drugich pogonia jak zrobia rozpierduche. Juz niedlugo.
Polacy
6 miesięcy temu
zawsze z USA.
Jurek
6 miesięcy temu
Rosja tyle nakradła i jeszcze nakradnie, że ma czego bronić. Niedługo będą mieli problem z Chinami bo Chiny mogą zastosować metodę jaką Rosja stosuje w stosunku do Ukrainy.
JA SŁOWIANIN
6 miesięcy temu
POPIERAM ROSJĘ!!!
uczciwy
6 miesięcy temu
Zachód dużo krzyczy, a Putin - dużo robi taka jest różnica.
stupajka
6 miesięcy temu
a kto i za ile pisze liżące Rosji dolne plecy komentarze na forum, zdradziecka napaść wspólnie z Niemcami w 1940 roku, wysiedlenia i wywózki, katorga, niewolnicza wycinka tajgi, gułagi, Katyń, strzały w potylicę to wszystko robili pewnie kosmici, bo przecież nie rosyjscy "bracia słowianie"
bEJCbMeP
KGB
6 miesięcy temu
pisze komentarze wrogie Polsce i NATO
Bert
6 miesięcy temu
Nasza obecna sytuacja skłócenia ze wszystkimi sąsiadami przypomina głupotę polityki przedwojennej władzy. Chyba nie do końca jest to prawdą. Obecna władza pobiła tę przedwojenną, bo mamy w Polsce siedem eksterytorialnych baz wojskowych USA - najbardziej agresywnego państwa świata prowadzącego wobec innych państw politykę militarnego terroryzmu państwowego, a dzięki takiej formie złamaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa Europy bazy te znalazły się "pod czerwonym guzikiem" automatycznej odpowiedzi nuklearnej Rosji w przypadku ataku na jej terytorium.
wnimanie
6 miesięcy temu
Nowe wytyczne - olgino. W trosce o zdrowie Polaków, gdy liczba waszych wpisów przekracza 50%, NATO zamyka forum. To dlatego pod artykułami o Ukrainie zablokowano komentarze. Zanudzacie nas na śmierć. Bywało też, że pacjentom po operacjach szwy puszczały ze śmiechu, a zdarzały się również przypadki zadławienia rogalikiem w czasie lektury waszych mądrości czy zachłyśnięcia poranną kawą, także nie przesadzajcie z ilością, bo skończy się redukcją etatów przy Sawuszkina.
wiem
6 miesięcy temu
Wolny świat zawsze z USA.
Ubawiony Bogd...
6 miesięcy temu
Najostrzejsza z możliwych 148 odpowiedz Rosji na działania Stanów Zjednoczonych. Jeszcze co, i Rosja nie będzie importować amerykańskiego papieru toaletowego. "Będziemy chodzić podesrani ale obejdziemy się bez ich papieru" powiedział pan Putin.
marian z pocz...
6 miesięcy temu
1612
...
Następna strona
bEJCbMfr
bEJCbMey
bEJCbMfy
bEJCbMfz