bFfBWdMA
bFfBWdME
bFfBWdMI
programy
kategorie
bFfBWdMB

Rosja pręży muskuły. Wojsko na paradzie Dnia Zwycięstwa

Ponad 14 tys. żołnierzy wzięło udział w rosyjskiej paradzie z okazji końca II wojny światowej. Dzień Zwycięstwa, bo tak określa się go w Moskwie, był także okazją do zaprezentowania nowego uzbrojenia. Oprócz jednostek wojskowych Rosji w paradzie wzięli udział również żołnierze z 13 innych krajów, m.in z Armenii, Chin, Białorusi, Indii, Mołdawii czy Kazachstanu. Widzom zaprezentowano ponad 200 jednostek sprzętu bojowego, w tym zupełnie nowe czołgi T-90M oraz T-80BWM, bojowy wóz piechoty, system rakietowy Tornado, a nawet nowy system obrony przeciwlotniczej. Pierwotnie parada miała odbyć się 9 maja, jednak z powodu pandemii koronawirusa przełożono ją.

121 reakcji
35
35
51
Podziel się
Komentarze (51)
26-06-2020
Muskularny komarWażne jest, że mają co prężyć.
zobacz więcej komentarzy (51)

Programy Wirtualnej Polski

bFfBWdMN
KOMENTARZE
(51)
Muskularny ko...
2 lata temu
Ważne jest, że mają co prężyć.
D.
2 lata temu
Zawsze bylismy na tej paradzie,ale zła poprawnosc polityczna zwyciezyla.Gratulacje.
Heron
2 lata temu
Muskuły pręzy Duda i Tramp. Putin zawsze organizował parady
bFfBWdNf
czytelnik
2 lata temu
Rosja jest gwarantem pokoju w europie , gdyby nie silna Rosja USA już dawno wywołały by nową wojnę w europie żeby sprzedawać broń !!!
retro
2 lata temu
Panie redaktorze - jak prezy muskuly? Defilade maja, jak co roku zreszta.
Najnowsze komentarze (51)
Z ZA BUGA
rok temu
Żebyśmy mieli w koszarach takiego złomu jak piszecie co przejechał na defiladzie wojsk lądowych .lotnictwa i okrętów wojennych to czułbym się bezpiecznie bo do patriotyzmu naszych rodaków nie mam wątpliwości co potwierdzone historycznie.Dbajmy o swoją ojczyznę sami bo jak pamiętamy zawsze nasi partnerzy zostawiali nas na lodzie.POLAK POTRAFI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
komm
rok temu
persowie mają powoli dość dyktatury arabskich ajatollachów ,czego nie piszecie o demonstracjach w iranie gdzie ginie dużo ludzi ?
qwerty
rok temu
Irak też się prężył. Husajn straszył Amerykanów, że ich zniszczy. I co ? wystarczyło ok. 100 godzin i z irackiej armii została kupę śmieci. USA z Iranem poradzą sobie jeszcze szybciej. Krowa, która głośno ryczy, daje mało mleka.
Widz
rok temu
...czyli dostali rakiety...
K7
rok temu
Irańczycy mają prawo się zbroić i bronić swojej ojczyzny , któremu zagrażają żydzi i ich satelitarne państwo jakim jest USA. Są izolowani i nie mogą się prawidłowo rozwijać . To dzięki oSSraelowi , który wszędzie widzi zagrożenie , a tak naprawdę to oni są zagrożeniem nie tylko dla regionu , ale i dla świata . I co trzęsący tyłkami moderatorzy , pozwolicie na druk tego artykułu ? Chyba nie , bo wylotka z pracy . Tak wygląda wasza sprawiedliwość , prawdomówność , wolność słowa.
Życzliwy
rok temu
Myślę że Rosja ma najpotężniejszą armię świata
proste
rok temu
Takie działania to teatr dla plebsu w tym przypadku Irańskiego, w polityce nie ma żadnych emocji ani animozji tylko czysta kalkulacja strat i zysków. Takie prężenie muskułów jest robione dla zwiększenia poparcia władzy Ajatollahów w kraju bo jest tam coraz więcej zamieszek.
Aha
rok temu
We wszystkich tych Państwach obywatelom żyje się wspaniale i każdy chce tam mieszkać.
bFfBWdMX
NORMALKA
rok temu
JAK SIĘ MA MUSKUŁY TO SIĘ PRĘŻY .
emeryt
2 lata temu
artykuł dno i 100m mułu tekst o niczym dla nikogo treść ta sama co pod filmikiem czy ja to oglądałem dla reklamy to winszuję profesjonalizmu pANIE redaktorze
Oko
2 lata temu
Już niedługo ten król północy polegnie z kretesem ... jak to zapisano w księdze Daniela
Wernyhora
2 lata temu
Rosja ma teraz jednego wroga i jest nim Polska!!! Jak sie przysluchac to wszystko jest juz na Polske gotowe. Ciekawie ustawili parade w tym roku - wojska od taborow kolejowych (logistyka do ataku przez Bialorus), wojska remontowe i inzynieryjne (naprawa) i SPECNAZ (ochrona) no i nowy szyk T-14 + T90. Szkoda tylko biednych zjadaczy chleba ktorzy jak zwykle za ta drake zaplaca zyciem, majatkiem. Trzymajcie sie rodacy bo w przyszlosci nie bedzie Wam wesolo ani do smiechu.
Przemall
2 lata temu
Z czego się cieszyć? Wyzwolili nas co prawda od nazistów ale zniewolili na kolejne 50 lat.
Lucass
2 lata temu
"Najnowszy" T 90M to modernizacja staruszka T72. Z Leopardami różnica generacji.
bFfBWdNz
bFfBWdMG
bFfBWdNG
bFfBWdNH