bEqjvUzU
bEqjvUzY
bEqjvUAc
programy
kategorie
bEqjvUzV

Rosja pręży muskuły. Wojsko na paradzie Dnia Zwycięstwa

Ponad 14 tys. żołnierzy wzięło udział w rosyjskiej paradzie z okazji końca II wojny światowej. Dzień Zwycięstwa, bo tak określa się go w Moskwie, był także okazją do zaprezentowania nowego uzbrojenia. Oprócz jednostek wojskowych Rosji w paradzie wzięli udział również żołnierze z 13 innych krajów, m.in z Armenii, Chin, Białorusi, Indii, Mołdawii czy Kazachstanu. Widzom zaprezentowano ponad 200 jednostek sprzętu bojowego, w tym zupełnie nowe czołgi T-90M oraz T-80BWM, bojowy wóz piechoty, system rakietowy Tornado, a nawet nowy system obrony przeciwlotniczej. Pierwotnie parada miała odbyć się 9 maja, jednak z powodu pandemii koronawirusa przełożono ją.

121 reakcji
35
35
51
Podziel się
Komentarze (51)
26-06-2020
Muskularny komarWażne jest, że mają co prężyć.
zobacz więcej komentarzy (51)

Programy Wirtualnej Polski

bEqjvUAh
KOMENTARZE
(51)
Muskularny ko...
rok temu
Ważne jest, że mają co prężyć.
D.
rok temu
Zawsze bylismy na tej paradzie,ale zła poprawnosc polityczna zwyciezyla.Gratulacje.
czytelnik
rok temu
Rosja jest gwarantem pokoju w europie , gdyby nie silna Rosja USA już dawno wywołały by nową wojnę w europie żeby sprzedawać broń !!!
bEqjvUAz
Heron
rok temu
Muskuły pręzy Duda i Tramp. Putin zawsze organizował parady
retro
rok temu
Panie redaktorze - jak prezy muskuly? Defilade maja, jak co roku zreszta.
Najnowsze komentarze (51)
Z ZA BUGA
12 miesięcy temu
Żebyśmy mieli w koszarach takiego złomu jak piszecie co przejechał na defiladzie wojsk lądowych .lotnictwa i okrętów wojennych to czułbym się bezpiecznie bo do patriotyzmu naszych rodaków nie mam wątpliwości co potwierdzone historycznie.Dbajmy o swoją ojczyznę sami bo jak pamiętamy zawsze nasi partnerzy zostawiali nas na lodzie.POLAK POTRAFI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
komm
12 miesięcy temu
persowie mają powoli dość dyktatury arabskich ajatollachów ,czego nie piszecie o demonstracjach w iranie gdzie ginie dużo ludzi ?
qwerty
12 miesięcy temu
Irak też się prężył. Husajn straszył Amerykanów, że ich zniszczy. I co ? wystarczyło ok. 100 godzin i z irackiej armii została kupę śmieci. USA z Iranem poradzą sobie jeszcze szybciej. Krowa, która głośno ryczy, daje mało mleka.
Widz
12 miesięcy temu
...czyli dostali rakiety...
K7
12 miesięcy temu
Irańczycy mają prawo się zbroić i bronić swojej ojczyzny , któremu zagrażają żydzi i ich satelitarne państwo jakim jest USA. Są izolowani i nie mogą się prawidłowo rozwijać . To dzięki oSSraelowi , który wszędzie widzi zagrożenie , a tak naprawdę to oni są zagrożeniem nie tylko dla regionu , ale i dla świata . I co trzęsący tyłkami moderatorzy , pozwolicie na druk tego artykułu ? Chyba nie , bo wylotka z pracy . Tak wygląda wasza sprawiedliwość , prawdomówność , wolność słowa.
Życzliwy
12 miesięcy temu
Myślę że Rosja ma najpotężniejszą armię świata
proste
12 miesięcy temu
Takie działania to teatr dla plebsu w tym przypadku Irańskiego, w polityce nie ma żadnych emocji ani animozji tylko czysta kalkulacja strat i zysków. Takie prężenie muskułów jest robione dla zwiększenia poparcia władzy Ajatollahów w kraju bo jest tam coraz więcej zamieszek.
Aha
12 miesięcy temu
We wszystkich tych Państwach obywatelom żyje się wspaniale i każdy chce tam mieszkać.
bEqjvUAr
NORMALKA
12 miesięcy temu
JAK SIĘ MA MUSKUŁY TO SIĘ PRĘŻY .
emeryt
rok temu
artykuł dno i 100m mułu tekst o niczym dla nikogo treść ta sama co pod filmikiem czy ja to oglądałem dla reklamy to winszuję profesjonalizmu pANIE redaktorze
Oko
rok temu
Już niedługo ten król północy polegnie z kretesem ... jak to zapisano w księdze Daniela
Wernyhora
rok temu
Rosja ma teraz jednego wroga i jest nim Polska!!! Jak sie przysluchac to wszystko jest juz na Polske gotowe. Ciekawie ustawili parade w tym roku - wojska od taborow kolejowych (logistyka do ataku przez Bialorus), wojska remontowe i inzynieryjne (naprawa) i SPECNAZ (ochrona) no i nowy szyk T-14 + T90. Szkoda tylko biednych zjadaczy chleba ktorzy jak zwykle za ta drake zaplaca zyciem, majatkiem. Trzymajcie sie rodacy bo w przyszlosci nie bedzie Wam wesolo ani do smiechu.
Przemall
rok temu
Z czego się cieszyć? Wyzwolili nas co prawda od nazistów ale zniewolili na kolejne 50 lat.
Lucass
rok temu
"Najnowszy" T 90M to modernizacja staruszka T72. Z Leopardami różnica generacji.
bEqjvUAT
bEqjvUAa
bEqjvUBa
bEqjvUBb