bGZiwRFg
bGZiwRFk
bGZiwRFo
programy
kategorie
bGZiwRFh

Rosyjska armia we Włoszech. Wszystko z powodu koronawirusa

Rosyjskie wojsko zostało wysłane do pomocy w dezynfekcji ulic i domów opieki społecznej we włoskim Brescii. Nagraniem podzieliło się w czwartek, 23 kwietnia, rosyjskie ministerstwo obrony narodowej. Zgodnie z oświadczeniem ministerstwa, armia, z pomocą włoskich żołnierzy, zdezynfekuje ponad 70 miast. Jest to element kampanii pomocy w walce z koronawirusem pt. "Od Rosji z miłością". Włochy w czwartek przekroczyły 187 tysięcy zakażonych. Zmarło ponad 25 tys. osób.

23-04-2020
173 reakcje
47
31
95
Podziel się
bGZiwRFj
Komentarze (95)
24-04-2020
dziecko we mgleKiedy nasze wojsko zacznie robić to samo we wszystkich domach opieki w Polsce?
zobacz więcej komentarzy (95)

Programy Wirtualnej Polski

bGZiwRFt
KOMENTARZE
(95)
dziecko we ...
3 lata temu
Kiedy nasze wojsko zacznie robić to samo we wszystkich domach opieki w Polsce?
Hanuk
3 lata temu
Rosjanie mogli by to getto na wiejskiej zwane Sejmem zdezynfekować ?
Piro
3 lata temu
Teraz Polacy maja katastrofe ekologiczna gorsza w skutkach niz Czernobyl w Biebrzy. W tym czasie kilkaset km dalej stoi bezczynnie druga na swiecie po USA pod wzgledem wielkosci flota samolotow przeciwpozarowych. Ale rzadzace glupki, ktore podobno wstaly z kolan wola poswiecic zdrowie Polakow niz poprosic o pomoc. Kilka lat temu Hiszpania poprosila i dostala, dzieki czemu jeszcze wiekszy pozar zostal szybko ugaszony....
bGZiwRFL
Czas na pokut...
3 lata temu
Za wymordowanie 6 milionow Zydow oraz kradziez majatkow zydowskich Pan Prezydent Trump pokaze Polakom , gdzie raki zimuja ! Przekonacie sie , ze tow. Brezniew to byl dobry wujek !
ja
3 lata temu
Brawo Rosjanie, Ale niektórzy ciągle żyją w czasach II Wojny Światowej Przecież była to dla nas wszystkich ogromna lekcja, że to nie ma prawa się nigdy więcej powtórzyć !
Najnowsze komentarze (95)
Maniek
3 lata temu
Po raz wtóry się pytam ! Co za rusofobskie brygady działają ?! ODSŁOŃCIE się wreszcie ! Kim jesteście i z czyjego polecenia TU działacie ?
Maniek
3 lata temu
Plujcy jadem oślizłe gady nie wam oceniać ludzka tragedię Włochów.Dla nich każda wyciągnięta pomocna dłoń jest na wagę złota.
katon
3 lata temu
Mam pytanie ; czy zapewniono im bilety powrotne ?
znawca tematu
3 lata temu
Pilnujcie się bo wam wszystko wywiozą, nawet tory kolejowe.
Propaganda pu...
3 lata temu
Pod publiczkę. Rosji tylko jedno w głowie. Rabowanie, wykorzystywanie. Do Azji ich pogonić.
edek
3 lata temu
sami niech sie odkarzą mongoły
milosz
3 lata temu
oj co by to bylo gdyby do nas przyjechali z pomoca a jakos wlochy i inne unijne kraje bardzo dobrze sie dogaduja z rosjanami powiem dlaczego rosja dzisiaj ti inny kraj a sila jest w narodzie
beretbordo
3 lata temu
a armie natowskie robia takie akcje ? wiadome jest ze rosyjska armia posiada potencjal broni chemicznej wiec i posiada odpowiednie instrumenty w tej materii .
bGZiwRFD
Ciekawe czy w...
3 lata temu
...
rycho
3 lata temu
NO tak daleko nie zaszli nawet za Stalina ;P:P:P:P:P:P Ciekawe czy wyjadą ;)
Maniek
3 lata temu
Rusofilia i Rosofobia to mi równo wisi i powiewa ale co do oskarżeń o działania "ruskich brygad" to mi tu skład wylewanego jadu nie pasuje.Czyli co ? Przyznajcie się wreszcie czyje brygady jesteście albo reprezentujecie bo wylewany jad nie pasuje do ruskich.
rumjal
3 lata temu
Na miejscu Włochów dobrze bym się zastanowił. Ruscy sobie zrobią ćwiczenia OPBMaR a szpiony się cichcem zainstalują lub zainstalują coś. Ruskim nie wolno wierzyć.
tedy00
3 lata temu
a można w ramach przyjażni i pomocy w chorobie kupić samoloty i rakiety można= można
Woj
3 lata temu
Matko! Widać po komentarzach, że chłopaki z Agencji Badania Internetu przy ul. Sawuszkina 55 w Petersburgu wyrabiają dzienną normę komentarzy. Miłość do Rosji aż kapie.
...
Następna strona
bGZiwRGf
bGZiwRFm
bGZiwRGm
bGZiwRGn