bDZsiuLE
bDZsiuLI
bDZsiuLM
programy
kategorie
bDZsiuLF

Rosyjskie bombowce nad Bałtykiem. Polska poderwała swoje myśliwce

Rosyjskie Ministerstwo Obrony opublikowało w środę (29.04) nagranie, na którym widać dwa nuklearne bombowce Tu-160 należące do Rosji podczas lotu nad Morzem Bałtyckim. Lot miał charakter rutynowy, ale lotnictwo Polski, Danii, Szwecjii oraz Finlandii zostało postawione w stan gotowości. Kraje te wysłały swoje odrzutowce, aby eskortowały i pilnowały Rosjan. Tu-160 może przewozić na pokładzie do 12 pocisków nuklearnych. To najcięższy samolot bojowy świata.

843 reakcje
139
335
369
Podziel się
Komentarze (369)
30-04-2020
Leon Z
Piękne samoloty... Kiedyś Polska też produkowała odrzutowce... Może nie takie duże, ale całkiem dobre, bo latają do dziś - Iskry. A ich następca, Iryda, była bardzo...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (369)

Programy Wirtualnej Polski

bDZsiuLR
KOMENTARZE
(369)
Leon Z
rok temu
Piękne samoloty... Kiedyś Polska też produkowała odrzutowce... Może nie takie duże, ale całkiem dobre, bo latają do dziś - Iskry. A ich następca, Iryda, była bardzo udana, ale niestety cały projekt uwalono w dziwnych okolicznościach. A dziś, to możemy se złozyć samolot z papieru.
pytek
rok temu
Lot bombowców nuklearnych "miał charakter rutynowy"? Czy ich tam w Moskwie już całkiem pogięło? Rutynowo sobie latają bombowcami, być może (a kto ich tam wie!) z głowicami nuklearnymi i zbliżają się do granic innych państw?
Chanka piss
rok temu
Polska wysłała w ten lot wszystkie dwa posiadane samoloty :)
bDZsiuMj
niegłąb
rok temu
tak samo jak rutynowo sobie lecieli rosjanie tak samo rutynowo lecieli sobie polacy dunczycy finowie norwegowie i inni co bijecie piane ?
al
rok temu
Przecież Rosja leży nad Morzem Bałtyckim.
Najnowsze komentarze (369)
proponuję
rok temu
Zestrzelić ruskich bandziorów tak jak to zrobili Turcy.
olek
rok temu
PODERWAŁA POLSKA WSZYSTKIE JAKIE MA TO ZNACZY ILE .A ISKRY TO SAMOLOTY SZKOLENIOWE A BOJOWE TO ZERO WARTE
bolko
rok temu
polska poderwała samoloty dwa jeden jeden nie doleciał spadł do morza
radzę
rok temu
Zestrzelić rusków i po spawie
dziadekzpragi
rok temu
Poderwała swoje myśliwce ! Wszystkie cztery ?
Sasza i Wasia
rok temu
My krasnyje xery etowo mira. Pazdrawlajem.
baltyc
rok temu
Jak Polacy poderwali maszyny to było to czuc w promieniu 1000 km.
bzyk
rok temu
Rosja technicznie wyprzedziła zachód posiadają nuklearne bombowce . Ciekawe jak długo mogą się utzrymywać w powietrzu , bo nie muszą uzupełniać paliwa lotniczego .
bDZsiuMb
Kim Kam kom
rok temu
Które myśliwce poderwali,bo jakoś nie widzę naszych barw,nie zdążyli dolecieć do ruskich na czas kręcenia filmu?
Kleofas
rok temu
Błaszczak w gacie narobił ,Ruskie nie teraz ,jak bedziemy mieli F35 ,to Wam pokarzemy ,teraz nawet chyb a nie ma amunicji do F16 ,3 samoloty sprawne a rżną potegę .
mag
rok temu
co to znaczy rutynowy?Samolot z pociskami nuklearnymi?Po co im te loty"rutynowe"?Nic tylko straszą i przygotowują się do......właściwie to nie wiadomo do czego.....do swojej zagłady?
Feldmarszałek...
rok temu
Rosjanie są najzwyczajniej w świecie bezczelni! Przecież wszem i wobec nie od dziś wiadomo ze Bałtyk należy do Wolski i bez pozwolenia nikomu nad nim latać nie wolno!
lew
rok temu
polacy to moga poderwac latawce
Kiedy zmądrze...
rok temu
Mimo że Świat ma wajżniejsze sprawy na głowie to wojskowi z NATO i Rosji dalej się bawią w ''ćwiczenia wojenne . a biliony dolców które przeznacza się na zbrojenia dobrze zainwestowane dobrze użyte spwodowały by że ludzie byliby zdrowi i szczęśliwi .
...
Następna strona
bDZsiuMD
bDZsiuLK
bDZsiuMK
bDZsiuML