bEggAXkQ
bEggAXkU
bEggAXkY
programy
kategorie
bEggAXkR

Rozpoczęcie roku szkolnego. Janusz Cieszyński przekazał rekomedacje

Rozpoczęcie roku szkolnego już za miesiąc. Jak będzie wyglądała organizacja pracy szkół w kolejnej fazie pandemii? Wiceminister zdrowia powiedział w programie "Tłit", że uroczyste zgromadzenie dzieci, nauczycieli i rodziców na rozpoczęciu roku szkolnego "nie jest racjonalne z punktu widzenia rozwoju epidemii". Janusz Cieszyński zapewnił, że rząd będzie robił wszystko, by dzieci mogły wrócić do szkół, a ich rodzice - do pracy. - Z pewnością przez pierwszych kilka miesięcy organizacja pracy w szkołach będzie wyglądała inaczej niż to, do czego się przyzwyczailiśmy - powiedział. Wiceminister zdrowia przypomniał, że ostateczna decyzja dotycząca tego, jak zorganizowana będzie nauka, ma należeć do dyrektorów szkół. Więcej w materiale wideo.

Tranksrypcja:To w takim razie kiedy dostaniemy decyzję co do pierwszego w...
rozwiń
Mamy miesiąc do pierwszego września.
Panie redaktorze. Myślę, że jeżeli chodzi o szkoły, to faktycznie tutaj słusznie pan zauważył, że te uroczyste rozpoczęcia roku to jest coś, czego w tym roku faktycznie bym nie rekomendował.
Bo to jest taka uroczystość bardzo oczywiście ważna i taka no istotna dla dzieci, ich rodziców.
Natomiast zgrupowanie wyłącznie w celu odbycia takiej akademii dużej grupy osób nie jest racjonalne z punktu widzenia zapobiegania epidemii.
Natomiast myślę, że prowadzenie zajęć w klasach i prowadzenie tych zajęć w sposób, który umożliwi dzieciom kontynuację nauki, czy też rozpoczęcie nauki, to jest jak najbardziej dobry kierunek.
I tutaj będziemy robili wszystko, żeby umożliwić powrót do szkoły - dzieciom powrót do szkoły, a rodzicom powrót do pracy.
Natomiast oczywiście te decyzje będą podejmowane przez dyrektorów szkół, bo to oni najlepiej znają sytuacje w swoich placówkach.
Do ich dyspozycji będą powiatowi inspektorzy sanitarni, którzy będą mogli im wskazać, jakie rekomendacje, czy jakie decyzje oni powinni podjąć na podstawie sytuacji epidemicznej w danym powiecie.
Natomiast no, wszyscy liczymy na to, że te szkoły uda się od przyszłego roku otworzyć.
Natomiast no, z pewnością przynajmniej przez pierwsze kilka miesięcy te szkoły będą wyglądać trochę inaczej.
Czy ta organizacje zajęć w szkole będzie wyglądać trochę inaczej niż znaliśmy to do tej pory.
3 reakcje
2
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
30-07-2020
kiero
A gdzie można zobaczyć to GROŹNE potrącenie? Tu facet dosłownie dotknął kobietę na przejściu. Zapewne nie zauważył, bo zrównała się z jego przednim prawym słupkiem. Jego...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bEggAXld
KOMENTARZE
(1)
kiero
11 miesięcy temu
A gdzie można zobaczyć to GROŹNE potrącenie? Tu facet dosłownie dotknął kobietę na przejściu. Zapewne nie zauważył, bo zrównała się z jego przednim prawym słupkiem. Jego błąd, bo kobieta była na przejściu. W całym zajściu nie było złośliwości czy cwaniactwa. O co tyle halo????
Najnowsze komentarze (1)
kiero
11 miesięcy temu
A gdzie można zobaczyć to GROŹNE potrącenie? Tu facet dosłownie dotknął kobietę na przejściu. Zapewne nie zauważył, bo zrównała się z jego przednim prawym słupkiem. Jego błąd, bo kobieta była na przejściu. W całym zajściu nie było złośliwości czy cwaniactwa. O co tyle halo????
bEggAXlP
bEggAXkW
bEggAXlW
bEggAXlX