bHmUkGqc
bHmUkGqg
bHmUkGqk
programy
kategorie
bHmUkGqd

Sinice w Bałtyku. Woda na miejskiej plaży w Gdyni zrobiła się zielona

Słoneczna pogoda z temperaturą powyżej 15 st. C, spokojna tafla wody i zanieczyszczenia, które spływają do morza - to wszystko sprzyja zakwitaniu sinic, które pojawiają się nad Morzem Bałtyckim. O tym jak wyglądają plaże miejskie w Gdyni informuje na swoim kanale "Super Polska". Autor na nagraniu pokazuje ludzi kąpiących się w zielonej, pełnej sinic wodzie. Sinice wydzielają substancje toksyczne dla ludzi, mogą wywołać reakcje alergiczne skóry. Napicie się wody z sinicami w trakcie kąpieli może z kolei doprowadzić do zatrucia pokarmowego - nudności, wymiotów lub bólu brzucha. Więcej na kanale autora nagrania.

80 reakcji
24
34
22
Podziel się
bHmUkGqf
Komentarze (22)
23-07-2020
witozapraszamy nad Zalew Zemborzycki w Lublinie, woda od sinic tak gęsta że można po niej chodzić....
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

bHmUkGqp
KOMENTARZE
(22)
wito
3 lata temu
zapraszamy nad Zalew Zemborzycki w Lublinie, woda od sinic tak gęsta że można po niej chodzić....
LUPO
3 lata temu
Przecież azot spłynął z Warszawy i mamy to co mamy sinice się rozwinęły
NA PEWNO SA S...
3 lata temu
CI WSZYSZCZY CO ZARABIAJA NA TURYSTACH NALOZYCZ PODATEK A TE SRODKI PRZEZNACZYCZ NA WALKE Z SINCAMI .I WSZYSTKO MOZNA.
bHmUkGqH
Tomek
3 lata temu
To nie jakas nowosc rok w rok te niusy są przedstawiane
efw
3 lata temu
w tamtym roku tez były
Najnowsze komentarze (22)
Kokoriko
3 lata temu
...tylko Adriatyk!
Mela
3 lata temu
Co za ludzie. Wszystkiemu winne jest ocieplenie globalne, a nie jakieś ścieki z Warszawy czy innego miejsca. Kiedyś nie było oczyszczalni ścieków i wszystko szło do rzek. Sinicy też nie było. Najlepiej obwiniać kogoś za Czajkę itp. Wcześniej rządziły inne opcje partyjne i nikt tym się nie zainteresował.
Ety
3 lata temu
Woda dobrze nawożona przez czajkę
wodniak
3 lata temu
Sinice są w Bałtyku i w jeziorach. Im cieplej i więcej nawozów, tym lepiej się mają.....
Kk
3 lata temu
Podziekujcie Trzaskowskiemu za udane wakacje!!!
Dorota
3 lata temu
Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu. Jeżeli do nas nie dotrze, że tylko w Panu Bogu jest jedyny ratunek w czasach obecnych (apokaliptycznych) to zawsze będziemy przegrywać nasze życie i losy całej ludzkości. Spowiedź, Eucharystia Święta (BARDZO WAŻNE! BO BEZ JEJ SPOŻYWANIA NIE BĘDZIEMY WSKRZESZENI W DNIU OSTATECZNYM), Nawrócenie CAŁKOWITE do Pana Boga, czyli ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE Przykazań Bożych, a nie jakaś samowolka (w to wierzę, a w tamto nie), Pokuta, Pokuta, Pokuta. Bez pokuty i ZADOŚĆUCZYNIENIA LUDZIOM I PANU BOGU (czyli bez wypełnienia 5 warunku Spowiedzi Świętej) wciąż się powraca do tych samych grzechów. Mało kto słyszał o 5 warunku Spowiedzi. Matka Boża mówiła: "Czyńcie wszystko, cokolwiek Wam powie". Pan Jezus żyje WCIĄŻ, TERAZ i każdego dnia komunikuje się z nami, posługuje się słowami Pisma Świętego. Zadajcie pytanie Panu Jezusowi i otwórzcie Pismo Święte. Na stronie, na której Wam się otworzy będzie odpowiedź. Sprawdziłam, tak naprawdę jest. Zawalczmy o ludzkość, o przyszłość naszych dzieci. NAPRAWDĘ NAWRÓĆMY SIĘ DO PANA BOGA I PRZYMIERZA Z NIM. MUSIMY ZACZĄĆ PRAKTYKOWAĆ PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA! MATKA BOŻA MÓWI, ŻE TO JEST LEKARSTWO NA NASZE CZASY - CZASY APOKALIPTYCZNE, KTÓRE TRWAJĄ TERAZ! Zachowujemy się jak gotowana żaba! Wrzuć żabę do wrzątku, a ona wyskoczy. Natomiast wrzuć żabę do zimnej wody i podgrzewaj wodę, a ona się nie zorientuje, że umiera! CZAS UCIEKA! ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. OBUDŹMY SIĘ Z TEGO SZTUCZNIE PODKRĘCANEGO PĘDU ŻYCIA, KTÓRE ZARAZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ, JEŻELI BĘDZIEMY ŚLEPI NA PRAWDĘ! POKUTA, POKUTA, POKUTA! PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA. CZAS POWSTAĆ NARODZIE DO NAJWAŻNIEJSZEJ WALKI, BO O ŻYCIE NIE TYLKO DOCZESNE! WSZYSTKO DLA NASZYCH DZIECI I PRZYSZŁOŚCI! Kochasz swoje dzieci? Odpuść "lekcje rysunku", zostaw swoje hobby, PRZYJDŹ NA NABOŻEŃSTWO 1 SOBOTY MIESIĄCA, ZABIERZ SWOJE DZIECKO! NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA, KTÓRE MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU DZIECKU! CZAS UCIEKA DZISIAJ. TO SIĘ DZIEJE TERAZ. RATUJMY ŚWIAT Z BOŻĄ POMOCĄ! Świadectwo o tym, kim jest człowiek i jak bardzo Pan Bóg kocha Ciebie i mnie na: pojednanie. eu . Wykaz kościołów, w których odprawiane są nabożeństwa pierwszych sobót znajduje się na stronie PierwszeSoboty w zakładce Zgłoszenie-Lista
A jak ma być?
3 lata temu
Jak się ścieki z czajki leją do Wisły
Pisowiec
3 lata temu
Wszystko wina PiS -u !
bHmUkGqz
michas
3 lata temu
co roku to samo w zatoce gdanskiej , jakos mnie to wcale nie dziwi , wiecej sciekow trzeba lac
Adi
3 lata temu
"Czajka" z Warszawy pozdrawia wszystkich swoich znajomych.
efw
3 lata temu
w tamtym roku tez były
ninio
3 lata temu
kto rządzi i trzyma kase ten płaci,
ASKEMEIS
3 lata temu
JEST OCIEPLENIE KLIMATU NA CAŁYM ŚWIECIE, CZY MY POLACY TEGO NIE ROZUMIEMY W SKALI CAŁEGO ŚWIATA, WOJENKA POLSKO POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA ????
ASKEMEIS
3 lata temu
a może tak Kaczyński poniesie Konsekwenkcje, a nie wciąż P.O. n.p. Trzaskowski
bHmUkGrb
bHmUkGqi
bHmUkGri
bHmUkGrj