bELoXzTo
bELoXzTs
bELoXzTw
programy
kategorie
bELoXzTp

Sinice w Bałtyku. Woda na miejskiej plaży w Gdyni zrobiła się zielona

Słoneczna pogoda z temperaturą powyżej 15 st. C, spokojna tafla wody i zanieczyszczenia, które spływają do morza - to wszystko sprzyja zakwitaniu sinic, które pojawiają się nad Morzem Bałtyckim. O tym jak wyglądają plaże miejskie w Gdyni informuje na swoim kanale "Super Polska". Autor na nagraniu pokazuje ludzi kąpiących się w zielonej, pełnej sinic wodzie. Sinice wydzielają substancje toksyczne dla ludzi, mogą wywołać reakcje alergiczne skóry. Napicie się wody z sinicami w trakcie kąpieli może z kolei doprowadzić do zatrucia pokarmowego - nudności, wymiotów lub bólu brzucha. Więcej na kanale autora nagrania.

80 reakcji
24
34
22
Podziel się
Komentarze (22)
23-07-2020
witozapraszamy nad Zalew Zemborzycki w Lublinie, woda od sinic tak gęsta że można po niej chodzić....
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

bELoXzTB
KOMENTARZE
(22)
wito
rok temu
zapraszamy nad Zalew Zemborzycki w Lublinie, woda od sinic tak gęsta że można po niej chodzić....
LUPO
rok temu
Przecież azot spłynął z Warszawy i mamy to co mamy sinice się rozwinęły
NA PEWNO SA S...
rok temu
CI WSZYSZCZY CO ZARABIAJA NA TURYSTACH NALOZYCZ PODATEK A TE SRODKI PRZEZNACZYCZ NA WALKE Z SINCAMI .I WSZYSTKO MOZNA.
bELoXzTT
Tomek
rok temu
To nie jakas nowosc rok w rok te niusy są przedstawiane
efw
rok temu
w tamtym roku tez były
Najnowsze komentarze (22)
Kokoriko
rok temu
...tylko Adriatyk!
Mela
rok temu
Co za ludzie. Wszystkiemu winne jest ocieplenie globalne, a nie jakieś ścieki z Warszawy czy innego miejsca. Kiedyś nie było oczyszczalni ścieków i wszystko szło do rzek. Sinicy też nie było. Najlepiej obwiniać kogoś za Czajkę itp. Wcześniej rządziły inne opcje partyjne i nikt tym się nie zainteresował.
Ety
rok temu
Woda dobrze nawożona przez czajkę
wodniak
rok temu
Sinice są w Bałtyku i w jeziorach. Im cieplej i więcej nawozów, tym lepiej się mają.....
Kk
rok temu
Podziekujcie Trzaskowskiemu za udane wakacje!!!
Dorota
rok temu
Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu. Jeżeli do nas nie dotrze, że tylko w Panu Bogu jest jedyny ratunek w czasach obecnych (apokaliptycznych) to zawsze będziemy przegrywać nasze życie i losy całej ludzkości. Spowiedź, Eucharystia Święta (BARDZO WAŻNE! BO BEZ JEJ SPOŻYWANIA NIE BĘDZIEMY WSKRZESZENI W DNIU OSTATECZNYM), Nawrócenie CAŁKOWITE do Pana Boga, czyli ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE Przykazań Bożych, a nie jakaś samowolka (w to wierzę, a w tamto nie), Pokuta, Pokuta, Pokuta. Bez pokuty i ZADOŚĆUCZYNIENIA LUDZIOM I PANU BOGU (czyli bez wypełnienia 5 warunku Spowiedzi Świętej) wciąż się powraca do tych samych grzechów. Mało kto słyszał o 5 warunku Spowiedzi. Matka Boża mówiła: "Czyńcie wszystko, cokolwiek Wam powie". Pan Jezus żyje WCIĄŻ, TERAZ i każdego dnia komunikuje się z nami, posługuje się słowami Pisma Świętego. Zadajcie pytanie Panu Jezusowi i otwórzcie Pismo Święte. Na stronie, na której Wam się otworzy będzie odpowiedź. Sprawdziłam, tak naprawdę jest. Zawalczmy o ludzkość, o przyszłość naszych dzieci. NAPRAWDĘ NAWRÓĆMY SIĘ DO PANA BOGA I PRZYMIERZA Z NIM. MUSIMY ZACZĄĆ PRAKTYKOWAĆ PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA! MATKA BOŻA MÓWI, ŻE TO JEST LEKARSTWO NA NASZE CZASY - CZASY APOKALIPTYCZNE, KTÓRE TRWAJĄ TERAZ! Zachowujemy się jak gotowana żaba! Wrzuć żabę do wrzątku, a ona wyskoczy. Natomiast wrzuć żabę do zimnej wody i podgrzewaj wodę, a ona się nie zorientuje, że umiera! CZAS UCIEKA! ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. OBUDŹMY SIĘ Z TEGO SZTUCZNIE PODKRĘCANEGO PĘDU ŻYCIA, KTÓRE ZARAZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ, JEŻELI BĘDZIEMY ŚLEPI NA PRAWDĘ! POKUTA, POKUTA, POKUTA! PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA. CZAS POWSTAĆ NARODZIE DO NAJWAŻNIEJSZEJ WALKI, BO O ŻYCIE NIE TYLKO DOCZESNE! WSZYSTKO DLA NASZYCH DZIECI I PRZYSZŁOŚCI! Kochasz swoje dzieci? Odpuść "lekcje rysunku", zostaw swoje hobby, PRZYJDŹ NA NABOŻEŃSTWO 1 SOBOTY MIESIĄCA, ZABIERZ SWOJE DZIECKO! NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA, KTÓRE MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU DZIECKU! CZAS UCIEKA DZISIAJ. TO SIĘ DZIEJE TERAZ. RATUJMY ŚWIAT Z BOŻĄ POMOCĄ! Świadectwo o tym, kim jest człowiek i jak bardzo Pan Bóg kocha Ciebie i mnie na: pojednanie. eu . Wykaz kościołów, w których odprawiane są nabożeństwa pierwszych sobót znajduje się na stronie PierwszeSoboty w zakładce Zgłoszenie-Lista
A jak ma być?
rok temu
Jak się ścieki z czajki leją do Wisły
Pisowiec
rok temu
Wszystko wina PiS -u !
bELoXzTL
michas
rok temu
co roku to samo w zatoce gdanskiej , jakos mnie to wcale nie dziwi , wiecej sciekow trzeba lac
Adi
rok temu
"Czajka" z Warszawy pozdrawia wszystkich swoich znajomych.
efw
rok temu
w tamtym roku tez były
ninio
rok temu
kto rządzi i trzyma kase ten płaci,
ASKEMEIS
rok temu
JEST OCIEPLENIE KLIMATU NA CAŁYM ŚWIECIE, CZY MY POLACY TEGO NIE ROZUMIEMY W SKALI CAŁEGO ŚWIATA, WOJENKA POLSKO POLSKA JEST NAJWAŻNIEJSZA ????
ASKEMEIS
rok temu
a może tak Kaczyński poniesie Konsekwenkcje, a nie wciąż P.O. n.p. Trzaskowski
bELoXzUn
bELoXzTu
bELoXzUu
bELoXzUv