bGNWFAus
bGNWFAuw
bGNWFAuA
programy
kategorie
bGNWFAut

Skandaliczne zachowanie albańskich kiboli podczas meczu z Polską. W przeszłości już widzieliśmy takie obrazki

Mecz Albanii i Polski rozegrany 12 października został przerwany w atmosferze skandalu ok. 77 minuty, gdy albańscy kibole zaczęli rzucać przedmiotami z trybun w polskich piłkarzy. Po upływie ok. 25 minut mecz został wznowiony i udało się go dokończyć bez dalszych incydentów na stadionie dzięki apelom spikera oraz interwencji policji. W przeszłości podobne incydenty już się zdarzały nie tylko w stosunku do rywali czy policji, ale także i do piłkarzy. Najbardziej znane są ich starcia z serbskimi kibolami. Obydwa kraje dzielą historyczne i polityczne zaszłości. Na wydarzenia z meczu zareagowała FIFA, która oceniła zachowanie Albańczyków jako odrażające. Tutaj należy zaznaczyć, że każdy przejaw agresji, niezależnie od tego, jakiej narodowości są kibice, powinien spotkać się ze stanowczą reakcją i sprzeciwem świata sportu. Niestety polscy kibole również mają wiele na sumieniu. Wielokrotne zachowywali się agresywnie i dokonywali aktów wandalizmu. Fani Lecha Poznań...

rozwiń
240 reakcji
14
105
121
Podziel się
bGNWFAuv
Komentarze (121)
13-10-2021
dsfdf
Przecież rozwiązanie jest proste. Wystarczy, aby drużyna, której kibice spowodują przerwanie meczu, przegrała walkowerem 0:3. Niech się ludzie uczą pilnować emocji,...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (121)

Programy Wirtualnej Polski

bGNWFAuF
KOMENTARZE
(121)
dsfdf
rok temu
Przecież rozwiązanie jest proste. Wystarczy, aby drużyna, której kibice spowodują przerwanie meczu, przegrała walkowerem 0:3. Niech się ludzie uczą pilnować emocji, przyda im się to nie tylko na meczach, ale i w życiu prywatnym. Przecież w tym przypadku kibice w żaden sposób nie odczuli konsekwencji swojego zachowania. Nawet policja ich nie zatrzymywała, tylko odganiała z powrotem na trybuny.
rrrrr rrr
rok temu
angielsy kibice powinni ich odpowiednio ugościć w listopadzie
max
rok temu
Bałkańska krew dała o sobie znać ,ale i tak bęcki były
bGNWFAuX
DDX.
rok temu
Jakie koguciki ! Oni tak na poważnie ?
kasia
rok temu
A skad to obruszenie i zgorszenie - nasi kibole ta sama klasa
Najnowsze komentarze (121)
dzieckowemgle
rok temu
Pojęcie "Bałkany" obejmuje żywioł który jest nie do zrozumienia i jest nie przewidywalny.Zwracam uwagę na historyczne powstania przeciw rządom Turków.następnie w czasach nam współczesnych bratanie się z Chinami.Kraj tysiąca bunkrów.Cywilizacja europejska dotarła tam poprzez inwestycje kapitału między innymi niemieckiego w turystykę.
były piłkarz:...
rok temu
Taka tolerancyjna reakcja przedstawicieli UEF-y (m.in. sędzia spotkania) to zachęta bandytów stadionowych do eskalacji terroru. Poza przyznaniem walkowera drużynie gości powinno się w przyszłości (przez np. 6 miesięcy) rozgrywać mecze w tym "kotle" bez publiczności. Poza tym można rozważyć dalsze konsekwencje; np. zdegradowanie zespołu gospodarzy do niższej grupy rozgrywek. Proste???
Budda
rok temu
Islamiści powinni uczestniczyć w rozgrywkach na Bliskim Wschodzie ewentualnie w Afryce!!!
Islam rządzi
rok temu
Nic im nie zrobią! Poprawność polityczna im nie pozwoli!!!
dobra rada
rok temu
zawiesić na parę lat w rozgrywkach i się nauczą lub będą wzajemnie pilnować.
Normalny
rok temu
W czym problem, stadiony ograniczyć do boiska i bez kiboli, przecież są telewizory, ciszej bezpieczniej i kulturalniej.
Andrzej
rok temu
Wystarczy zdelegalizować piłką nożną i pozbędziemy się problemu kiboli. Są inne, lepsze sporty.
Normalny
rok temu
Przecież to dzicz. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz robią takie zamieszki. Wykluczyć z wszelkich rozgrywek.
bGNWFAuP
Maciek
rok temu
Kibole z tego czy innego pastwa to jedna i ta sama dzicz. Nazwac ich kibicami to ujma dla prawdziwych kibicow
Cogito
rok temu
Dlaczego policja ich ochrania? Dlaczego nie pozwalamy im się powybijać raz na zawsze. Policzcie wszystkie straty, zniszczenia, zapewnienie opieki medycznej dla tego zwierzyńca. Dobrowolnie się tłuką, chcą się zatłuc. Niech więc to w końcu zrobią. Dlaczego im przeszkadzamy w realizacji tego jednego i jedynego pożytecznego czynu z ich strony.
Scyzoryk
rok temu
Czy zapomnieliście już jak w Polsce z trybun leciały noże. Zapomniał wół jak cielęciem był.
Orion
rok temu
Kibol na zawsze będzie kiblem i nie ma to nic do prawdziwego kibicowania. Z tęsknotą czekam na czasy kiedy z żoną, dziećmi i całą Rodziną będę mógł iść na mecze bez obawy.
sami jesteśmy
rok temu
nie lepsi
czekin
rok temu
a co zrobi UEFA jak nasi kibole byli w Londynie na meczu Anglia Węgry i tam narozrabiali,zamkną stadion na Wembley,może zamkną jakiś stadion w Polsce,ale jaki,na żadnym z nich nie odbywał się mecz,nikt z Polski tych kiboli do Londynu nie wysyłał
...
Następna strona
bGNWFAvr
bGNWFAuy
bGNWFAvy
bGNWFAvz