bEqeqUVw
bEqeqUVA
bEqeqUVE
programy
kategorie
bEqeqUVx

Skandaliczne zachowanie na drodze. Kierowca TIR-a przyłapany przez policję z Podlasia

Kierowca samochodu ciężarowego na krajowej "ósemce" dopuścił się bardzo niebezpiecznego manewru. Mężczyzna postanowił wyprzedzić drugiego TIR-a, mimo zakazu i wzniesienia. Miał pecha. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę nieoznakowanego radiowozu policjantów. Funkcjonariusze z podlaskiej grupy Speed od razu zareagowali i zatrzymali kierowcę. Okazało się, że pojazd prowadził 49-letni obywatel Estonii. Policjanci ukarali go za brawurową jazdę, wystawiając mu mandat karny w wysokości 1000 złotych. Policja pokazuje nagranie ku przestrodze.

14-06-2021
183 reakcje
62
34
87
Podziel się
Komentarze (87)
14-06-2021
FeldkuratSuper, brawo ...aż 1000 zł. Na Słowacji dostałby 1000 ale euro. I to by bolało kretyna. Popatrzcie jak nasi bohaterowie szos grzecznie tam jeżdżą.
zobacz więcej komentarzy (87)

Programy Wirtualnej Polski

bEqeqUVJ
KOMENTARZE
(87)
Feldkurat
miesiąc temu
Super, brawo ...aż 1000 zł. Na Słowacji dostałby 1000 ale euro. I to by bolało kretyna. Popatrzcie jak nasi bohaterowie szos grzecznie tam jeżdżą.
dilmas
miesiąc temu
Podwójna ciągła po to żeby nie wyprzedzać w niedozwolonych do tego i niebezpiecznych miejscach. Kiedy w Polsce będzie bezpiecznie na drogach?? Wtedy jak za taki manewr pójdziesz do aresztu jak w Szwecji albo zabulisz 10 000 PLN a nie tysiąc. Polacy za granicą jeżdżą przepisowo i spokojnie a w kraju jak debile.
Mła
miesiąc temu
Racja nic tak nie boli jak kieszeń ale jak mówi się o podniesieniu kwot mandatów to ogólne larum w narodzie...dziwne skoro nikt nie łamie przepisów to w czym problem?
bEqeqUWb
momo
miesiąc temu
takie zachowanie to proszenie o śmierć lub kalectwo często niewinnych ludzi , takim powinno się od razu zabierać prawo jazdy , przecież to nagminne szczególnie u kierowców z Litwy i co i ..........
lbn
miesiąc temu
nam to od razu zabierają prawko a jemu nie mogli???
Najnowsze komentarze (87)
Wojto
miesiąc temu
Pusto to wyprzedza, po co się ciągnąć za celem?!
Onek
miesiąc temu
To nie nagranie kierowcy, tylko mordercy...
kss
miesiąc temu
Polowanie na czarownice. Tam było wzniesienie, ale kierowca ciągnika miał widoczność na kilometr do przodu. Zajmijcie sie lepiej prawdziwymi piratami drogowymi.
pik
miesiąc temu
A jeśli kierowca wyprzedzanego Tira specjalnie utrudniał np, przyspieszał to powinien ponieść konsekwencje.
Neo
miesiąc temu
Bez gaśnicy to ja jeżdżę całe życie... od 2003 roku
JA.
miesiąc temu
A dlaczego po czymś takim ma jeszcze zawodowe prawo jazdy???
Pers
miesiąc temu
Zastanawiam się kto pisze tutaj komentarze. Większość krytykuje kierowcę TIR-a i opowiada jakie powinien ponieś konsekwencje, ile powinien zapłacić, wypowiada się na temat jego stanu umysłu... Jeżdżę po naszym pięknym kraju od co najmniej pięćdziesięciu lat, jestem już stary, to prawda. Mimo tego zdarza mi się przekraczać przepisy, przyznaję, świadomie. Z reguły staram się nie przekraczać prędkości o więcej niż 20 km/h. Jadąc w trasie w terenie zabudowanym 70 km/h jestem wyprzedzany przez wszystkich, powtarzam, przez wszystkich (no może poza centrami miast). Jadąc około 100 km/h poza terenem zabudowanym wyprzedza mnie co drugi kierowca, niezależnie od tego czy są znaki, zakazy, ograniczenia, linie ciągłe i tym podobne "bzdety"... Pytam więc kto pisze tutaj komentarze? Chyba nikt z Was nie jeździ naszymi drogami...
rozstrzelać
miesiąc temu
na miejscu
bEqeqUVT
Karol
miesiąc temu
Jest to odpowiedż na pytanie: Dlaczego w Polsce ginie tylu ludzi na drogach.
Jeżdżę ósemką
miesiąc temu
do Białegostoku, częściej widzę jak kierowcy Vanów i osobowych z LT, LV jeżdżą jakby mózg wozili w bagażniku.
kanrob
miesiąc temu
Tępić takich frajerów ,mandaty powinny wynosić min od 30 tyś do 50 tyś .Może to zmusiło by tych bandziorów do myślenia . Ja takich frajerów wysyłam do rowu,paru już takich głupot nie zrobi.
gosc
miesiąc temu
To co robią tirowcy na drogach to szok mają gdzieś życie innych.po takim cyrku odbierać prawka i niech na nowo zdają jak zapłacą 7 tys. raz i drugi to coś to tej sieczki dotrze albo nie.
Mariusz
miesiąc temu
Kary powinny być naliczane od przychodu.
pińcsetzeta
miesiąc temu
na polaczków tylko kary ...dlatego niemcy za swojego dziesięciu do nieba puszczali
...
Następna strona
bEqeqUWv
bEqeqUVC
bEqeqUWC
bEqeqUWD