bDUrcYJM
bDUrcYJQ
bDUrcYJU
programy
kategorie
bDUrcYJN

Sowieckie respiratory. Stare urządzenia pomogą w walce z koronawirusem

W odpowiedzi na coraz poważniejszy kryzys związany z koronawirusem na Ukrainie, kraj ten sięga po dawno zapomniane respiratory z czasów radzieckich, które mogą pomóc w walce z chorobą. O kupno respiratorów do szpitali zaapelował prezydent, Wołodymyr Żeleński. Pojawiły się jednak duże trudności w tym zakresie.

31-03-2020
Tranksrypcja:
rozwiń
I
co
realistyczną
icp
trudno
bo
z kilku zakres zajechać a oni owa sufity z koroną i
rosnę choroby pokazałaś mi bez was koloru państwa zabezpieczyć te własną potrzebą dosyć dosyć ciężka sukienki zwiewne i zachowanie
deficyt wykryjemy w wodzie pytania
od krainy było dać pytania z obrony eksportu
tytuły
książek
o
ptakach
na
terenie ogródków działkowych
256 reakcji
127
28
101
Podziel się
Komentarze (101)
31-03-2020
OloSkoro sprzet sprawny i pracuje prawidlowo to dlaczego zawstydzili. Mozliwe ze posluzy dluzej i lepiej niz te nowe po 100 tys zl.
zobacz więcej komentarzy (101)

Programy Wirtualnej Polski

bDUrcYJZ
KOMENTARZE
(101)
Olo
rok temu
Skoro sprzet sprawny i pracuje prawidlowo to dlaczego zawstydzili. Mozliwe ze posluzy dluzej i lepiej niz te nowe po 100 tys zl.
uf
rok temu
Zabraniacie hejtować, ale sami robicie to samo. Ten tytuł to zwykły hejt.
Prawda
rok temu
Bo innych nie mają
bDUrcYKr
jaJan
rok temu
Jak to wyrób z czasów sowieckich, to będzie nadal sprawny, jak oni już coś zrobili i chociaż może i trochę topornie wyglądało ale było wykonane z materiałów najwyższej jakości... Mówiło się że to GNIOTSA NIE ŁAMIOTSA...
Maniek
rok temu
Jezu Stare Sovieckie respiratory....taaak sovijeckieee ale RATUJĄ ŚWIAT ! Bo są radzieckie i tyle.
Najnowsze komentarze (101)
Ludzie
6 miesięcy temu
i dlatego że są przy Covid zakrzepy krwi w płucach, nie wolno podłączać ich pod respirator, bo umierają jak tysiące we Włoszech , gdzie zaprzestano takich praktyk już w kwietniu
sos
rok temu
Ludzie zróbcie coś, nikt im nie pomoże, bo nie są w Unii. To też są ludzie i potrzebują pomocy.
WAWA
rok temu
W 1992 widziałem taśmę perforowaną po raz ostatni w działaniu na Politechnice Warszawskiej.A miałem wtedy kompyter 286, Ważne że te respiratory ludziom pomagają! BRAWO .
co do luja
rok temu
Dlaczego pokazujecie stare maszyny do obróbki metalu?
olo
rok temu
co za kretyński artykuł!
anty
rok temu
Pomysł bardzo dobry ale trzeba je porządnie przeglądnąć bo w starych urządzeniach lubią wyschnąć kondensatory, zawory mogą nie działać jak należy, generalnie po porządniej konserwacji powinno być ok
Mariusz
rok temu
ukraińcy? znaczy jak, widłami w koronawirusa?
Maniek
rok temu
Jezu Stare Sovieckie respiratory....taaak sovijeckieee ale RATUJĄ ŚWIAT ! Bo są radzieckie i tyle.
bDUrcYKj
Rymcio
rok temu
Na początku lat 90 kupiłem na popularnym wtedy ruskim targu wiertarkę elektryczną. Toporna, ciężka, a działa do dzisiaj, bo w żaden sposób nie była postarzana aby się zepsuła po roku.
Kaja
rok temu
Buraki z wp pokazali obrabiarki i sterowanie oraz czytniki osi do nich jak przykład Radzieckich respiratorów... może ten zakład je produkował ale to co pokazali to stara narzędziownia a nie żadne respiratory... a najlepszy był ten wyświetlacz osi x y z :)
polak
rok temu
Prawidłowo, skoro sprawny to dlaczego nie wykorzystac, że Radzieckie? a co to ma do rzeczy, nieraz już okazywało się że były bardzo dobre mimo że Radzieckie. Tylko nasi mają awersję i nie użyli by, bo nie.
XPAMOB
rok temu
Krucjata antyrosyjska w pełnej krasie . Czy wiecie pisotrolle jak kończyły się wszystkie krucjaty przeciwko Rosji ?
240255
rok temu
A ja myslalen ze to jest sowiecki komputer...
Marcin
rok temu
Co za bzdury wypisujecie , przecież oni nie mają tych respiratorów , dopiero mają zamiar je produkować na podstawie planów , jest to bardzo przestarzały konstrukcyjnie sprzęt , zaprojektowany jeszcze za czasów ZSRR . Prawda jest taka że zanim oni tam zdołają cokolwiek realnie wyprodukować , umrą tysiące ludzi , a pomoc i tak ostatecznie będzie musiała być dostarczona z zewnątrz kraju . Osobiście poznałem i nie lubię Ukraińców , to bardzo fałszywi ludzie , ale jak chcą to niech próbują to produkować , zawsze jest niewielka szansa że im się jednak uda .
...
Następna strona
bDUrcYKL
bDUrcYJS
bDUrcYKS
bDUrcYKT