bFGCSVIk
bFGCSVIo
bFGCSVIs
programy
kategorie
bFGCSVIl

Suplementy diety na koronawirusa? Grzesiowski: "to nie są leki".

Polacy są narodem, który wyjątkowo często sięga po suplementy diety. Długie kolejki do lekarzy sprawiają, że często decydują się na samodzielne leczenie. Niestety, czasem nawet w przypadku zachorowania na koronawirusa. W programie "Newsroom" WP dr Paweł Grzesiowski podkreślał, że jest to bardzo niebezpieczna strategia. Zaznaczył, że suplementy diety najlepiej stosować pod kontrolą lekarza, ale nie mają one żadnych właściwości leczniczych. - Suplementy diety to jest bardzo szeroka grupa środków. Są na przykład wśród nich witaminy. To nie jest tak, że my nie możemy używać suplementów diety w trakcie leczenia. One nie wyleczą choroby, one mogą wspomagać stan rekonwalescencji. Pamiętajmy, że suplement nigdy nie jest lekiem. W leczeniu powinniśmy stosować leki lub suplementy specjalnego przeznaczenia pod kontrolą lekarską. I tutaj widzę tę możliwość. Pacjent, który jest chory, ale czuje się dobrze, kontaktuje się z lekarzem, by ustalić, czym ma się w domu leczyć -...

rozwiń
541 reakcji
45
315
181
Podziel się
Komentarze (181)
21-01-2022
a to ciekawe
że suplementy diety najlepiej stosować pod kontrolą lekarza, ale nie mają one żadnych właściwości leczniczych!! halo halo którego lekarza??? tego zabarykadowanego w...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (181)

Programy Wirtualnej Polski

bFGCSVIx
KOMENTARZE
(181)
a to ciekawe
4 miesiące temu
że suplementy diety najlepiej stosować pod kontrolą lekarza, ale nie mają one żadnych właściwości leczniczych!! halo halo którego lekarza??? tego zabarykadowanego w przychodni gdzie na teleporadę trzeba czekać 2-3 dni???dlatego ludzie leczą się sami bo a nuż sami sobie poradzą z chorobą skoro medycy boją się chorego!!!
Robert
4 miesiące temu
Wczoraj dr. Flisiak mówił, żeby brać tylko paracetamol lub ibuprom, to po kiego grzyba mam "kontaktować się z lekarzem", żeby mi to samo powiedział? Jest zmowa milczenia, zakaz mówienia o czymkolwiek co by dało jakąkolwiek nadzieję, bo tylko szczypawa jest ważna. Tu już nie chodzi o żadne zdrowie, tylko o wyszczepienie społeczeństwa.
jusg
4 miesiące temu
dr Paweł Grzesiowski bierze forsę od firmy Pfizer, dlatego nie karze sie leczyc, to ten akwizytor szczeionkowy, pan płaci sługa musi.
bFGCSVIP
jaki
4 miesiące temu
lek proponuje pan do leczenia covida?
wybe
4 miesiące temu
Dlaczego w polskim ładzie nie ma ulgi zdrowotnej żeby ulżyć ludziom w wydatkach, a lekarzy rozliczać? Cwaniactwo !
Najnowsze komentarze (181)
Mengele
4 miesiące temu
Wszystko wiedzą - omikron pojawi się i zniknie... Jak ja nienawidzę konowałów.
ZYLA
4 miesiące temu
Jeśli mam problem to słucham na Youtube wykładu dr Czerniaka.Jest lekarzem internistą i wszystko dowiem się o suplementach i innych chorobach! Polecam!
Jabol
4 miesiące temu
Zabrać im dodatki qurwidowe, bo to jest ryzyko zawodowe. Od tego jest ubezpieczenie.
henry
4 miesiące temu
dlaczego lekarze nie karzą badać poziomu witaminy D3 i Homocysteiny ?
Tymek
4 miesiące temu
Witamina C łyżeczka (3g) co godzinę, wit. ADEK min. 3x 20000jednostek dziennie.
interna
4 miesiące temu
witamina D najlepsza jest w kroplachtaka lecznicza a nie w suplementach diety ktore ludzie lykaja jak cukierki
emma
4 miesiące temu
ostatnio zauwazylam ze lekarze sami przypisuja suplementy diety bez recepty uwazam to nie zgodne w medycynie..
junak
4 miesiące temu
bzdury gosc opowiada szczepionka tez nie jest lekem
bFGCSVIH
robin
4 miesiące temu
grzesiolski to nie lekarz nawet nie weterynarz
hhhhh
4 miesiące temu
lekarzom prawdopodobnie nie wolno stosować niezatwierdzonych leków, na przykład czosnek i olej nie ma statusu leku, ale działa. I to jest "problem"
tak
4 miesiące temu