bGZhsxWY
bGZhsxXc
bGZhsxXg
programy
kategorie
bGZhsxWZ

Sytuacja na granicy z Białorusią. Anna Komorowska była na miejscu

W ubiegłą sobotę Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska pojawiły się w Michałowie, aby wesprzeć sytuację migrantów na granicy polsko-białoruskiej. Co poruszyło ją najbardziej? - Ci nieszczęśnicy są wpuszczeni w pułapkę. Chcąc poprawić sobie życie, znaleźli się w takich okropnych warunkach, o których pewnie nawet nie myśleli, że to ich spotka - mówił w programie "Newsroom WP" Anna Komorowska.

83 reakcje
9
44
30
Podziel się
bGZhsxXb
Komentarze (30)
26-10-2021
ObserwatorHa ha trzeba sie przypucować ludzie lansowac sie na tragedii tych ludzi niezależnie od tego czy sami na wlasne życzenie tam sie znaleźli czy nie TRAGEDIA dno i wodorosty
zobacz więcej komentarzy (30)

Programy Wirtualnej Polski

bGZhsxXl
KOMENTARZE
(30)
Obserwator
rok temu
Ha ha trzeba sie przypucować ludzie lansowac sie na tragedii tych ludzi niezależnie od tego czy sami na wlasne życzenie tam sie znaleźli czy nie TRAGEDIA dno i wodorosty
Panjapa
rok temu
A gdzie były te madraczki jak za ich czasów prywatyzowali co mogli ich mężowie? Gdzie były jak do Unii wchodziliśmy na słabych warunkach? Gdzie były jak Tusk prawie oddał pl lot Niemcom? Gdzie były jak ich koledzy sie bawili u sowy? Gdzie były jak czeskie i niemieckie kopalnie nam lepsze numery robiły niż turów czevhom? Niech ktoś mi powie bo się zastanawiam skąd nagle ich zainteresowanie biednymi uchodzcami. Jak Komorowski mówił naszym biednym dzieciom by sobie brały kredyty gdy ich nie stać na życie i mieszkania. Gdzie one były?! Skoro wtedy siedzialy cicho to teraz nie maja prawa głosu!!!
Myślący
rok temu
A GDZIE BYŁA JAK POLSKIE DZIECI GŁODOWAŁY W DAWNYCH PGRach ??
bGZhsxXD
Robert
rok temu
Ujawniła się piękność po latach
dobosz
rok temu
Komorowska niech siedzie razem z myśliwym w Ruskiej Budzie, a nie robi zamieszania na granicy razem z komunistką Kwaśniewską.
Najnowsze komentarze (30)
Dobik
rok temu
Ludzie zastanówcie się co wy wypisujecie za głupoty to co piszecie to jest czysty hejt faszyzm i opluwanie innych bo tylko to potraficie robić przez Internet może tak spotkajmy się wszyscy i zobaczymy co będziecie mieli do powiedzenia
wredna@
rok temu
Polacy już POmagali w czasie II wojny światowej ratować żydów z narażeniem własnego życia oraz całych rodzin,teraz jesteśmy oskarżani o udział w holocauście przez tych ,którzy dzięki nam przeżyli!Dziękujemy ,drugi raz nie będziemy tacy głupi!
Ric
rok temu
Teraz się zainteresowali biednymi uchodniami a gdzie byli państwo Komorowscy jak w Polsce było źle jak ludzie nie mieli pracy jak wyjeżdżali za granicę za chlebem zostawili dzieci pod opieką starych zchorowanych dziadków którymi interesowała się opieką społeczna i straszyła ich ze dzieci im zabiorą i pójdą do rozziny zastępczej która dostaje od państwa pieniądze na wychowanie dzieci mogł się wtedy zainteresować pan prezydent pomorowski swoim społeczeństwem i losem dzieci a nie teraz martwi się uchodzcami
kamerzysta
rok temu
"to się wytnie"
albańczyk
rok temu
tylko złodzieje i ci co mają konflikt z prawem przechodzą tak granicę ,czy za Millera i Kwaśniewskiego tak przechodzili ,a może uda się do łatwiejszego życia na koszt innych opieki medycznej
i co z tego w...
rok temu
ani taktu ani muzyki klepały jak chłop kosę ta Komorowska i Kwaśniewska
Refugees go B...
rok temu
Najwyższy czas by przyjąć i ugościć wszystkich w Budzie Ruskiej. I nie ma to tamto, że przyjęłabym, ale mnie nie stać, bo wszyscy wiedzą, że stać.
TLP
rok temu
ładnie wygląda zadbana , odżywiona, może by trochę ze swojego garnuszka oddała imigrantowi
bGZhsxXv
nie rozumiem
rok temu
dlaczego nie została? przecież gdyby stanęła na granicy to nikt by się nie przecisnął..
Pytanie
rok temu
akcja trwa kilka tygodni ile te panie przyjeły do swoich domów uchodzćów , pokazówke jakie one to dobre chca robić kosztem Polakow, polskich podatników, a wziąc ich do swoich domów nie chca ? Maja domy, palace, apartamenty ? WSTYD mi za nie .
D.L.
rok temu
Ilu pani juz przyjela imograntów do swojego domu ?
wypad
rok temu
Te maja cos do POwiedzenia ? Granicę przekraczamy w wyznaczonych miejscach a nie krzakach.Zolnierze SG bronią naszych granic zebysmy spokojnie zyli i pracowali a TE nawolują do łamania prawa ! WSTYD ,! Trzeba za grzbiet i wyrzucic razem z tymi karteczkami ktore odczytaly.Na drogę po 10 uchodzcow w prezencie ofiarowac niech matczyną troska otoczą.
granica
rok temu
No to niezła hucpa. Byłe panie prezydentowe nawołują do łamania prawa. Zachęcając do nielegalnych przejść Polskich granic. I jeszcze obwiniają legalne Polskie władze o to, że odpowiednie służby je chronią. Już panie zapomniały o tym, że nadal istnieją przejścia graniczne.
Halina
rok temu
TA PANI DUDA BYŁA U KRAWCA
bGZhsxXX
bGZhsxXe
bGZhsxYe
bGZhsxYf