bGjLPgXU
bGjLPgXY
bGjLPgYc
programy
kategorie
bGjLPgXV

Szarża z finałem na masce. Szaleńczy pościg motocyklisty

Sceny jak z filmu rozegrały się w rejonie Ośna Lubuskiego. Policjanci ruszyli tam za motocyklistą, który nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Szaleńczy, nieodpowiedzialny i pozbawiony kontroli rajd - tak funkcjonariusze określili ten pościg. Policjanci nie byli w stanie dogonić uciekającego, dlatego postanowili skrótem przeciąć mu drogę. Pomysł okazał się skuteczny, a ucieczka zakończyła się dla motocyklisty finałem na masce radiowozu. Pojazdem kierował 31-latek. Jaki miał powód ucieczki? Brak prawa jazdy. Teraz swoim lekkomyślnym zachowaniem mężczyzna odpowie za przestępstwo i szereg wykroczeń drogowych.

08-04-2020
297 reakcji
153
37
107
Podziel się
Komentarze (107)
08-04-2020
jjjbardzo dobrze dotyczy policji
zobacz więcej komentarzy (107)

Programy Wirtualnej Polski

bGjLPgYh
KOMENTARZE
(107)
jjj
2 lata temu
bardzo dobrze dotyczy policji
kierowca
2 lata temu
super brawa dla Policji ! Stop piratom !
240255
2 lata temu
Za te wszystkie szkody powinien zaplacic i co najwazniejsze do konca zycie nie powinien dostac prawa jazdy --- nigdy juz...
bGjLPgYz
luk
2 lata temu
Brawo policja 👏
super
2 lata temu
Brawo policja - niedawno był taki filmik z USA; złodzieje uciekali skradzionym autem, rozbili się na drzewie ( szkoda drzewa ), a policja- za bety i na asfalt!!! i tak powinno być.....
Najnowsze komentarze (107)
paz krolowej
2 lata temu
ze uciekal,to przestepstwo.Ale tu Policjanci ewidentnie spowodowaöli wypadek
banita
2 lata temu
Każdy pościg jak za długo trwa tak powinni zakończyć! Brawo!
hehehe
2 lata temu
A teraz zamknąć go na 10 lat w obozie pracy.
z Olkusza
2 lata temu
brawo Policja tamtejsza . szkoda , że po Olkuszu (Pomorzany) jeździ cwaniaczk z prędkością ok. 120 km/h i tutejsza od lat go nie może dopaść, nie chce?, układy? brak kreatywności?
prezes
2 lata temu
braw policja
No to jazda.....
2 lata temu
I kamyczek do pościgów... po co!!! Dla draki? Wystarczy numer rejestracyjny. Po co stwarzać stan zagrożenia na drogach? Najczęściej uciekający to młody człowiek niezbyt potrafiący jeździć. Policjant to wyszkolony, niemalże rajdowiec. Mając czym dogoni każdego.
I to wszystko...
2 lata temu
Jak można być tak głupim by uciekać policji? Wystarczy pomyśleć: policjanci świetnie jeżdżą i mają czym, to profesjonaliści! Poza tym uciekając nabijasz sobie masę wykroczeń... Jeśli naprawdę umiesz jeździć motocyklem to uciekniesz... ale to trzeba umieć. I nie mieć tablicy z tyłu. Tylko naprawdę trzeba umieć jeździć... inaczej na pierwszy sygnał policji zatrzymujemy się... Będzie mandat... tylko!
zorro
2 lata temu
brawo policja - z takimi brutalnie trzeba , nie bawić się ucieka to strzelać w koła motocyklu , nie będzie naśladowców; zwiększyć uprawnienia policji w takich przypadkach;
bGjLPgYr
Pudel
2 lata temu
Brawo Brawo Policja !!!!!!!!!!!!
Edward
2 lata temu
Akcja policji jakkolwiek przeprowadzona brawurowo to jednak wydaje się że nieadekwatnie do przestępstwa jakie popełnił motocylkista.Jak widzieliśmy skończył jazdę na masce samochodu policyjnego.Ale z jakim skutkiem.Przeżył czy TYLKO wylądował na wózku inwalidzkim.Jak informujecie to informacja powinna być pełna.
Jarek
2 lata temu
Młode chłopaki w radiowozach muszą się wyszaleć. Bławo!!!
polonista ama...
2 lata temu
Pościg motocyklisty? A może powinno być pościg za motocyklistą?
twbolek
2 lata temu
Ludzie czy wy czytacie co piszecie, to psie ujadanie, Pościgi są dobre na filmach w życiu to zagrożenie dla was i waszych dzieci.
Dno
2 lata temu
Brak szacunku dla pracy policji i innych służb, bark szacunku dla drugiego człowieka.
...
Następna strona
bGjLPgYT
bGjLPgYa
bGjLPgZa
bGjLPgZb