bGZjuhPE
bGZjuhPI
bGZjuhPM
programy
kategorie
bGZjuhPF

Szczepienia promowane przez księży? Minister zdrowia Adam Niedzielski komentuje

Szczepienia przeciw COVID-19 zwolniły tempo. Ministerstwo Zdrowia szuka nowych form promowania Narodowego Programu Szczepień. Czy Kościół wspomoże rząd w zachęcaniu do rejestracji? – W środę spotykam się z ks. biskupem Mizińskim. Będę chciał porozmawiać, pokazać, że praca organiczna na poziomie każdej parafii, każdego księdza jest w stanie przekonać ludzi, którzy szanują autorytet Kościoła. Będę proponować, żeby na tym poziomie najniższym takie działania były podejmowane – przekazał minister zdrowia Adam Niedzielski. Prowadzący programu „Newsroom” odniósł się też do niektórych kontrowersyjnych stwierdzeń Episkopatu Polski na temat szczepionek. Czy duchowni są właściwą grupą do wypowiadania się o szczepieniach? – Widzę bardzo zróżnicowane postawy względem szczepień. (...) Wydaje mi się, że punktem odniesienia powinien być papież Franciszek i jego interpretacja. Podejście, które jest jednoznacznie pozytywne dla szczepień, które pokazuje, że to jest pewien gest,...

rozwiń
7 reakcji
0
6
1
Podziel się
bGZjuhPH
Komentarze (1)
06-07-2021
BiskupSzczepionka zamiast spowiedzi. Przyjmij preparat od razu dostaniesz rozgrzeszenie. I loteria - datki z tacy dla szczęśliwca.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bGZjuhPR
KOMENTARZE
(1)
Biskup
2 lata temu
Szczepionka zamiast spowiedzi. Przyjmij preparat od razu dostaniesz rozgrzeszenie. I loteria - datki z tacy dla szczęśliwca.
Najnowsze komentarze (1)
Biskup
2 lata temu
Szczepionka zamiast spowiedzi. Przyjmij preparat od razu dostaniesz rozgrzeszenie. I loteria - datki z tacy dla szczęśliwca.
bGZjuhQD
bGZjuhPK
bGZjuhQK
bGZjuhQL