bDKrtqAA
bDKrtqAE
bDKrtqAI
programy
kategorie
bDKrtqAB

Szczepionka na COVID-19. Niemcy narzekają na wolny proces szczepienia obywateli

Mimo iż do 1 stycznia do Niemiec trafiło 1,3 miliona dawek szczepionki na COVID-19, podano je 266 tysiącom osób. Przygotowywane od prawie dwóch miesięcy centra wyszczepień działają na pół gwizdka. Tymczasem Niemcy mają ambitny cel wyszczepienia 13 milionów do końca pierwszego kwartału 2021 roku. Chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj na stronę Deutsche Welle.

440 reakcji
56
295
89
Podziel się
Komentarze (89)
06-01-2021
nklNiemcy zamknęli największe centrum szczepień, bo nie było chętnych.....
zobacz więcej komentarzy (89)

Programy Wirtualnej Polski

bDKrtqAN
KOMENTARZE
(89)
nkl
2 miesiące temu
Niemcy zamknęli największe centrum szczepień, bo nie było chętnych.....
Marek
2 miesiące temu
Nie piszecie prawdy. Dajcie spokój. Ludzie wiedzą jak jest, maja tam rodziny i znajomych.
Krt
2 miesiące temu
Nikt się nie chce tym szczepić
bDKrtqBf
Ahmed
2 miesiące temu
jest szansa że jak wyszczepią wszystkich Niemców to muzułmanie przejmą władzę
PYTAM
2 miesiące temu
A czy szczepią również czarnych i beżowych inżynierów i lekarzy ginekologów.
Najnowsze komentarze (89)
JACK
2 miesiące temu
W GRUPIE 0 POWINIEN ZASZCZEPIĆ SIĘ RZĄD, KTÓRY BAWI SIĘ ŚWIETNIE I KPI SOBIE Z ZAMASKOWANYCH, PRZESTRASZONYCH I POSŁUSZNYCH POLAKÓW !!! JEST TYLKO BARDZO WAŻNY WARUNEK !!! NIECH WODZOWIE ZASZCZEPIĄ SIĘ SZCZEPIONKAMI PRZEZNACZONYMI DLA LUDZI STARSZYCH I CHORYCH, TYMI Z NANOTECHNOLOGIĄ, LUCYFERAZĄ (JUŻ PRZEZ KOLESI OPATENTOWANĄ) I OBCYM DNA ABORTOWANYCH PŁODÓW LUDZKICH !!! BĘDZIEMY MIEĆ RZĄD GMO !!! HA HA HA !!! UWAGA !!! SZCZEPIONKI MAJĄ BYĆ OTWARTE NA WIZJI, ROZCIEŃCZONE I PODANE WSZYSTKIM JEDNOCZEŚNIE !!! CELEBRYTÓW ZASZCZEPILI WITAMINAMI !!! TEN NUMEREK W PRZYPADKU WODZÓW JUŻ NIE PRZEJDZIE !!!
app
2 miesiące temu
Skąd macie dane o 320.000 osob zaszczepionych? To dane rządowe? Aplikacja koronawirusiwa tez mowili ze wszyscy biorą a pobrało 70 osob...
Xxx123
2 miesiące temu
Wojskowi którzy się nie chcą zaszczepić są wypisaniu z wszystkich kursów i awansów. Znam też pielęgniarki które odmówiły szczepień to ordynator kazał.wybrac ale praca ale igłą więc na siłę szczepia ludzi bo każdy boi się o swoją pracę.
Polka
2 miesiące temu
Mnie mogą zaszczepić jak Niemcy nie chcą. Mogę nawet dojechać na swój koszt i nie będę nic kradła.
Polak
2 miesiące temu
Potwierdzenie szczepienia to jak bilet do wszystkiego co sie należy. Mają zabierać 500+ tym co nie mają szczepienia. Nie długo to po zakupy nie pojdziesz bez kwitka. Szczepienie nie jest obowiązkowe to po co takie cyrki robić. To samo z wychodzeniem dzieci z opiekunem. Co opiekun ochroni dziecko przed wirusem? Czas dla seniora, senior wchodzi kiedy chce a młodych nie wpuszcza do sklepu. I to jest Pojęcie? Podatek cukrowy. Wszystkie ceny w górę bo cukier w produktach. Lepiej zastąpić sztucznym slodzikiem niech Polska gospodarka upadnie. Pensje podnieśli o 200zł a wyda się 500zl więcej miesięcznie.
Mark
2 miesiące temu
Nie kłamcie.. Zamiast na szczepionki dajecie Rydzykowi.Weżcie się za szczepienia. Jesteście nieudolnie i szukacie porównań i tematów zastępczych.
pharmace uta
2 miesiące temu
Skutki moga byc po paru latach albo w nastepnym pokoleniu. Jak jestes samotny po wieku rozplodowym i liczysz na tylko pare lat to sie zaszczep.
Leszek
2 miesiące temu
Ciągle na WP czytam bzdury na temat Niemiec!!! Kto pisze takie głupoty i na czyje zamówienie?!?! Otóż oświadczam iż mam 50 lat i mój termin szczepienia to 26.03 i nie jestem w żadnej uprzywilejowanej czy innej grupie ryzyka i będę szybciej zaszczepiony niż mój 72-wu letni ojciec w naszym pożal się Boże kraju
bDKrtqAX
Serdeczny
2 miesiące temu
Jak już cala Polska i Polacy wiedzą , to opozycja od początku była przeciw szczepionkom , maseczkom i odleglościom nawet na demonstracjach ktore byly zakazane , wiec czemu sie teraz chcą szczepić i czemu walczą najwięcej o te szczepionki i wpychają się bez kolejki przed starców dzieci kobiety i młodzież , byli takze przeciwni zamykaniu knajp , marketów ,teatrów , kin itd.?? Więc pytam gdzie wasz honor że teraz jesteście na kolanach przed PIS-em ??? Czemu nagle chcecie sie szybko szczepic ? To ja to napisze tu i teraz bo jesteście w gębach mocni i plujecie na własny kraj donosząc na nas , a jak strach to na kolana i szczepic się szybko . No to właśnie tak wygląda opozycja z rudym na czele.
Mat
2 miesiące temu
Zaproponować każdemu raz. Wybór, decyzja i poniesienie jej konsekwencji decyzji. Jednak chcesz szczepionke po odmowie? To ją sobie kup. Dopuki nie zaszczepią się wszyscy chetni- obostrzenia, maseczki itd. Potem znosimy wszystkie. Koniec, kurtyna...Bez oceniania decyzji i wyzwisk...to takie proste....
WYBORCY
2 miesiące temu
DUDZISKA KUPIŁO ZATRUTE SZCZEPIONKI W USA KTORE MIAŁY BYĆ ZNISZCZONE
Hans Jurgen
2 miesiące temu
Moja Córka z Hamburga mówi, że chętnych na tą NIBY SZCZEPIONKĘ nie ma
😊 😊 😊
2 miesiące temu
Ja czytam artykuły, oglądam zdjęcia i się uśmiecham 😊 😊 😊
mengelas
2 miesiące temu
Sprawdzą szczepionke na Polaczkach
...
Następna strona
bDKrtqBz
bDKrtqAG
bDKrtqBG
bDKrtqBH