bDJBQkZM
bDJBQkZQ
bDJBQkZU
programy
kategorie
bDJBQkZN

Szczepionki przeciw COVID-19. Tomasz Latos: na coś się umówiliśmy w Unii Europejskiej

- Na coś się umówiliśmy w obrębie Unii Europejskiej. Przypomnę, że rząd Polski ma zakontraktowane tyle szczepionek, że mogliby się wszyscy obywatele co do jednego zaszczepić i jeszcze by szczepionki zostały. A więc to nie jest problem w tym, ile mamy zakontraktowane, ale żeby te dostawy docierały zgodnie z obietnicami, zgodnie z umowami - stwierdził w programie "Newsroom" w WP poseł PiS Tomasz Latos. Tak odpowiedział na pytanie o to, czy polski rząd, w związku z opóźnieniami w dostawach, powinien starać się samodzielnie o dodatkowy zakup szczepionek. - Ważna jest solidarność, na którą przywódcy państw unijnych się umówili. Źle się dzieje, jeśli ktoś się z tego wyłamuje. W moim przekonaniu należy sprawdzać co się dzieje, w jaki sposób struktury unijne, nasi przedstawiciele w tych strukturach, rozmawiają z koncernami farmaceutycznymi. Mam nadzieję, że nikomu w Unii Europejskiej nie przyszło teraz do głowy działać mniej efektywnie, wolniej, na przykład dlatego, że...

rozwiń
1 reakcja
0
0
1
Podziel się
Komentarze (1)
25-01-2021
W - 73No jasne, bo jak MY się umówilśmy z Unią to MUSZĄ , a jak Unia umawiała sie z NAMI to jak MY CHCEMY . Idealizm narodowy.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bDJBQkZZ
KOMENTARZE
(1)
W - 73
miesiąc temu
No jasne, bo jak MY się umówilśmy z Unią to MUSZĄ , a jak Unia umawiała sie z NAMI to jak MY CHCEMY . Idealizm narodowy.
Najnowsze komentarze (1)
W - 73
miesiąc temu
No jasne, bo jak MY się umówilśmy z Unią to MUSZĄ , a jak Unia umawiała sie z NAMI to jak MY CHCEMY . Idealizm narodowy.
bDJBQlaL
bDJBQkZS
bDJBQlaS
bDJBQlaT