bGxfbfVM
bGxfbfVQ
bGxfbfVU
programy
kategorie
bGxfbfVN

Szczyt UE. Mateusz Morawiecki pokaże konkluzje? Janusz Kowalski zapowiada

Janusz Kowalski powiedział w programie "Tłit", że Mateusz Morawiecki powinien przedstawić w Sejmie pełną informację ze szczytu UE ws. budżetu. - Mówię w swoim imieniu jako poseł Rzeczypospolitej Polskiej. To jest dobry zwyczaj po tak ważnych negocjacjach i decyzjach. Władza ustawodawcza, w tym posłowie opozycji, potrzebują jasnych i klarownych informacji na ten temat - powiedział wiceminister aktywów państwowych i polityk Solidarnej Polski. Kowalski przypomniał, że premiera wiązała decyzja Rady Ministrów z piątku, by nie godził się na taką wersję unijnego budżetu, która będzie uzależniała wypłatę pieniędzy z przestrzeganiem praworządności w danym kraju. Polska strona przekonuje, że takiego zapisu nie ma, innego zdania jest szef Rady Europejskiej Charles Michel.

1 reakcja
0
0
1
Podziel się
bGxfbfVP
Komentarze (1)
21-07-2020
JerzyRoch Kowalski to przy nim geniusz. Ciekawe kto mu dał wykształcenie. Pewnie świadectwo maturalne kupił ale czy potrafił.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bGxfbfVZ
KOMENTARZE
(1)
Jerzy
2 lata temu
Roch Kowalski to przy nim geniusz. Ciekawe kto mu dał wykształcenie. Pewnie świadectwo maturalne kupił ale czy potrafił.
Najnowsze komentarze (1)
Jerzy
2 lata temu
Roch Kowalski to przy nim geniusz. Ciekawe kto mu dał wykształcenie. Pewnie świadectwo maturalne kupił ale czy potrafił.
bGxfbfWL
bGxfbfVS
bGxfbfWS
bGxfbfWT