bEggGWMQ
bEggGWMU
bEggGWMY
programy
kategorie
bEggGWMR

Szeryf na drodze. Kierowca tira nagrał i upublicznił swoją głupotę

Ten szeryf drogowy nie dość, że nie zna przepisów, to jeszcze to utrwala swoje złe zachowanie, publikując wideo na popularnym portalu społecznościowym. Kierowca tira świadomie zablokował innym lewy pas, chcąc w ten sposób ich ukarać. Pokazał to doskonale w swoim lusterku. W rzeczywistości mężczyzna swoim zachowaniem utrudniał ruch innym, wydłużał korek na drodze i uniemożliwiał kierowcom stosowanie jazdy na suwak. Internauci byli dla niego bezlitośni. Nagranie szybko się rozeszło w sieci, a na prawdopodobnie zawodowego kierowcę wylała się fala krytycznych komentarzy.

340 reakcji
65
202
73
Podziel się
Komentarze (73)
24-07-2020
Marcin
Strasznie złośliwy ten kierowca ciężarówki. Powinien przejść dodatkowe badania psychologiczne bo widać, że ma coś nie tak z głową, a tacy ludzie nie powinni wsiadać za...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (73)

Programy Wirtualnej Polski

bEggGWNd
KOMENTARZE
(73)
Marcin
11 miesięcy temu
Strasznie złośliwy ten kierowca ciężarówki. Powinien przejść dodatkowe badania psychologiczne bo widać, że ma coś nie tak z głową, a tacy ludzie nie powinni wsiadać za kierownicę. PS dziwne jest to, że mu się nie spieszyło z dostawą towaru tylko wolał spowalniać ruch i zrobić na złość innym uczestnikom ruchu.
Gdybym to ja ...
11 miesięcy temu
Odebrac mozliwosc zawodowego prowadzenia pojazdow powyzej 3,5t na rok czasu. Niech jezdzi jako kurier. Albo kierowca ambulansu... albo przedstawiciel handlowy... albo niech idzie na kase do marketu. Po roku pelny egzamin i badania na wszystko powyzej B...
kik
11 miesięcy temu
Policja się nim powinna zająć i przykładnie go ukarać wysyłając do sądu odpowiedni wniosek plus punkty karne.
bEggGWNv
olo
11 miesięcy temu
dużo jeżdżę po świecie i mam pytanie do kierowców ciężarówek, tzw "szeryfów"...dlaczego nie blokujecie tak pasów np w Niemczech, Włoszech, Francji? tam też są zwężenia, też są korki przed nimi, też nazywane przez was "cwaniaczki" dojeżdżają do końca pasa i się "wpychają" pod ciężarówki? ...odpowie mi któryś odważny?...pewnie nie...to wam ja powiem, bo tam jakbyś zablokował pas, to byś taczkami wracał do kraju...
Zbyszek
11 miesięcy temu
Do wszystkich szeryfów , spróbujcie zablokować lewy pas poza granicami kraju to tamtejsza policja szybko was nauczy przepisów ruchu drogowego a spory mandacik szybko poustawia wam klepki w głowie.
Najnowsze komentarze (73)
Gość
10 miesięcy temu
Zbychudo aaa kierowcy z osobówek nie są święci ale to wy kierowcy tirów prowadząc zestawy kilkunasto tonowe swoim głupim zachowaniem powodujecie zagrożenie na drodze. ciekawe że jeżdżąc za granicami kraju już tak nie """kozakujecie. 24-07-2020 mxPomyśl trochę dlaczego to zrobił!!! To nie boli!""" ----------------------- A powinno go zaboleć. Mandacik na rozluźnienie tylko z 5000 złotych albo i więcej, z pewnością by go rozluźnił. I chyba by POMYŚLAŁ.
juk
10 miesięcy temu
Ronki opadneli.....
Yonnek
10 miesięcy temu
Kompletna bzdura i artykuł pełen kłamstw. Nikt nikogo nie poganiał , wszyscy odpowiednio sie zachowywali - pieszy przyspieszył, żeby TIR nie musiał się zatrzymywać , a jego przejście ani przez chwilę nie było zagrożone. TIR przejechał po przejściu po wystarczającym czasie aby zapewnic całkowite bezpieczeństwo. Na kamerkach różnie to wygląda ale w rzeczywistości sytuacja jest jasna i zupełnie prawidłowo rozwiazana przez wszystkich uczestników ruchu.
123
10 miesięcy temu
Faktem jest że kierowca pogonił tego pieszego, a obowiązkiem było się zatrzymać
sas
11 miesięcy temu
Bardzo dobrze zrobił, medal powinien dostać. Jak jest korek i pas (zazwyczaj ten nieprzejezdny w dalszej części), który idzie szybciej powinien być w taki sposób prostowany. Wina ludzi, którzy nie potrafią jeżdzić na tzw zamek. Autor jak i komentujący powinni się doszkolić w tej materii.
PW
11 miesięcy temu
Wpisy jednoznacznie wskazują jak silna jest w Polsce 5 kolumna. Nie przeżyliście wojny i na razie nie wiecie co to ruska okupacja. Z naciskiem "na razie"!
Marian Pypeć ...
11 miesięcy temu
Dobrze zrobił , jeżeli jest tak ,że nie wiadomo dlaczego formuje sie do zwęzenia długa kolejka na jednym pasie, to jedyna możliwość zablokowania cwaniaków to jazda równoległa na drugim pasie za którym uformuje się dwurzedowa kolejka , która dojedzie do zwężenia i tam już można stosowac zamek. Brawa dla tego kierowcy.
mar
11 miesięcy temu
bardziej to wygląda na to , ze kierowca chciał wjechać na pas obok lecz nikt go nie wpuszczał
bEggGWNn
rrrrrrrrrrrrr
11 miesięcy temu
fala sztormowa wynosi ponad 1 metr, panie redaktorze , to na bałtyku są większe , do szkoły !!! a nie uprawiać grafomanię
kat-ol
11 miesięcy temu
właśnie dlatego nie miałem żadnej sesji zwykłe naciąganie fajerów !!!!!!!!!!!!
Felk
11 miesięcy temu
Kilka godzin w takiej maseczce w samolocie nie uchroni przed zarażeniem, ale znacznie zwiększy ryzyko zapalenia górnych dróg oddechowych, anginy, zapalenia płuc oraz ataków astmy. Wprowadzanie przepisów o charakterze medycznym, w każdym kraju kończy sie tragicznie.
Byczek
11 miesięcy temu
Jak owieczki będą przymusowo szczepione, wtedy powinna im się przypomnieć ta scena. A wystarczyło nie grać w grę, z władzą, o nazwie maseczki.
Franc
11 miesięcy temu
A Antek Smoleński chciał budować okręty podwodne z myśliwcami na pokładzie tylko mu nie pozwolili
polak
11 miesięcy temu
Trzeba było zadzwonić, że pijany w Tirze stoi na lewym pasie i było by pozamiatane w 10 min
...
Następna strona
bEggGWNP
bEggGWMW
bEggGWNW
bEggGWNX