bDoKkVQQ
bDoKkVQU
bDoKkVQY
programy
kategorie
bDoKkVQR

Szkielet człowieka giganta. Powracający mit

W mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się posty wraz z dołączonymi zdjęciami rzekomego odnalezienia szkieletu człowieka. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że zarówno opis jak i samo zdjęcie dotyczy szkieletu człowieka, który musiałby mieć 24 metry. Niektórzy ludzie zarzucają Watykanowi ukrywanie prawdy. W rzeczywistości trend ten zapoczątkowała w 2002 roku społeczność artystów cyfrowych związanych ze stroną internetową Worth1000. Ich zadaniem było stworzenie grafiki fałszywego odkrycia archeologicznego gigantycznego szkieletu. Zdjęcia zostały poddane obróbce, by jak najlepiej oddawały prawdziwe odkrycie archeologiczne. Z racji tego, że w internecie nic nie ginie, to również znalazła się grupa fanów, która rozprzestrzenia cyfrowe grafiki fałszywych odkryć z opisami odkryć lub też nieudolnie tworzy swoje prace. Niestety nikt do tej pory nie odkrył szkieletu człowieka giganta, a te zdjęcia wyszły spod ręki cyfrowych malarzy.

293 reakcje
45
156
92
Podziel się
Komentarze (92)
04-08-2020
aras
jezeli tacy ludzie naprawde kiedys zyli to na pewno by oni byli wstanie zbudowac te wiewlkie piramidy a nie jacys Egipcjaniny choc stawiam bardziej na ufoludki w ktore...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (92)

Programy Wirtualnej Polski

bDoKkVRd
KOMENTARZE
(92)
aras
4 miesiące temu
jezeli tacy ludzie naprawde kiedys zyli to na pewno by oni byli wstanie zbudowac te wiewlkie piramidy a nie jacys Egipcjaniny choc stawiam bardziej na ufoludki w ktore cale zycie wieze w ich istnienie ,co do ufoludkow rowniez armia i kosciol trzyma w tajemnicy ich istnienie ze wzgledu na to ze spoleczenstwo nie jest gotowe na ta informacje
mb5851
4 miesiące temu
ZDJĘCIA można , ale filmy z wykopalisk "na żywo" nie sfinguje żaden "elektronik". KTO boi się prawdy o gigantach ???.
Roderick
4 miesiące temu
Istnienie rasy gigantów potwierdzają mity Sumeru, Babilonu, Egiptu, Rzymu, a nawet sama Biblia. Ciężko niektórym przyznać się do prawdy.
bDoKkVRv
stary temat!
4 miesiące temu
Guzik prawda, są również stare przedwojenne zdjęcia takich szkieletów lub pojedynczych kości, najwięcej z Sardynii. Z jakichś powodów, wszystko to jest ignorowane i usuwane.
Ola
4 miesiące temu
Wszystkie przekazy mówią o gigantach: Sumerowie, Egipcjanie, nawet Biblia. Co w tym dziwnego że byli
Najnowsze komentarze (92)
Gandalf
4 miesiące temu
W starożytności Gigantami byli określani 1 Filistyni. Naukowcy uważają że mieli ponadprzeciętny wzrost. Dochodził niekiedy do 2 m . Byli Grupą dość wysokich ludzi przypominających obecnych Europejczyków. 2. Chorzy na nowotwór przysadki mózgowej który wywołuje gigantyzm. Znaną nam chorobę która dosięga głównie mężczyzn. Osoby z tą chorobą nie rzadko osiągały blisko 2,5 m. Dla przykładu mężczyzni w starożytności i w średniowieczu zazwyczaj osiągali około 150 cm Również zwierzęta gospodarskie były niższe niż obecnie.
omg
4 miesiące temu
To podobnie jak ze zdjęciami Ziemi wydawane przez NASA.
Milena
4 miesiące temu
Do 'Rodericka": od kiedy mity są źródłem prawdy? Według ciebie pomniki Lenina to dowód, że mial 5 metrów wzrostu?
Prawda
4 miesiące temu
Przecież Bibliia podaję z roku 1950 że na ziemi żyły giganty
Leszek
4 miesiące temu
@Mariola: moja droga, 2 metrowego u..ja to ja mam przy biurku obok..
Syriusz
4 miesiące temu
Piramidy zbudowaliśmy MY.tylko 20-15 tys.lat temu .Byliśmy zaawansowana cywilizacja ktora uciekla na inna planete w wyniku prawd.wojny, kataklizmu i potopu.
w-k
4 miesiące temu
"Na Ziemi kiedyś żyły giganty" cytat z księgi Biblii - tu mowa nie o ludziach !!! tu mowa o gigantycznych wymarłych gadach -przeczytaj ten rozdział ze zrozumieniem w tej księdze Biblii jest przedstawiony chronologiczny zapis dziejów Ziemi przeznaczony dla ludzi z początku ery człowieka myślącego,który o gigantycznych gadach nie miał pojęcia
Janek
4 miesiące temu
a to się napracował ten kamieniarz
bDoKkVRn
Ola
4 miesiące temu
Wszystkie przekazy mówią o gigantach: Sumerowie, Egipcjanie, nawet Biblia. Co w tym dziwnego że byli
Jan Paweł Wie...
4 miesiące temu
Są różne Rasy i różne cechy ludzkie. Ale 24 metry to mogła osiągnąć tylko hybryda !
III Synagoga
4 miesiące temu
A czy szkielety dzieci są autentyczne ?
prawda was wy...
4 miesiące temu
Czytajcie Biblię, a zrozumiecie kim byli giganci i skąd się biroą złe duchy nazywane przez uczonych "ufo"
poemat
4 miesiące temu
wedlug starozytnych bogowie byli gigantami, jest to przedstawiane w wielu formach na calym swiecie. nie ma jednak woli politycznej aby to upubliczniac.
Czytam
4 miesiące temu
Ludzie czytajcie Biblie tam jest mowa o gigantach, którzy zrodzili się z upadłych aniołów współżyjących z kobietami. Zapraszam do lektury
...
Następna strona
bDoKkVRP
bDoKkVQW
bDoKkVRW
bDoKkVRX