bDKrgDzE
bDKrgDzI
bDKrgDzM
programy
kategorie
bDKrgDzF

Szymon Hołownia o Kaczyńskim: to jest człowiek ideowy

- My się fundamentalnie nie zgadzamy co do wizji kraju. On cofa Polskę do PRL i robi to bardzo konsekwentnie, a mamy XXI wiek od 20 lat. Natomiast były takie momenty w jego karierze politycznej, w których opowiadał się za prawami zwierząt, ale później przykryła je polityczna kalkulacja. Przychodziło kolejne rozczarowanie. Jestem przekonany, że to jest człowiek ideowy, że rzeczywiście wierzy, że robi dobro dla Polski - mówił w programie "Tłit" Szymon Hołownia o Jarosławie Kaczyńskim. Z okazji 71. urodzin prezesa PiS Hołownia stwierdził, że życzyłby mu zdrowia, spokoju i by mógł z odpowiednim już dystansem przeanalizować ostatnie lata i wyciągnąć z nich wnioski.

Tranksrypcja:Kilka dni temu urodziny obchodził Jarosław Kaczyński i takim...
rozwiń
I za co - jedna rzecz - za co by pan pochwalił, podziękował Kaczyńskiemu? Co zrobił dla tego kraju, co zrealizował, z czym pan się zgadza?
Nie ma wiele takich rzeczy. Dlatego, że my się bardzo fundamentalnie nie zgadzamy co do wizji kraju, co do tego jak powinny być sprawy w Polsce toczone.
On cofa Polskę do PRL i to robi bardzo konsekwentnie. A mamy XXI wiek od 20-stu lat.
Natomiast były takie momenty w jego karierze politycznej, ale później przykryła je polityczna kalkulacja, w których na przykład opowiadał się za prawami zwierząt.
W takim stopniu w jakim powinien. Ale później jak mówię - polityczna kalkulacja brała górę, więc przychodziło kolejne rozczarowanie.
Ja jestem przekonany, że to jest człowiek ideowy, że to jest człowiek, który rzeczywiście wierzy, że robi dobro dla Polski, że jej służy.
Życzyłbym mu zdrowia, życzyłbym mu spokoju i tego, żeby mógł w spokoju, że tak powiem z odpowiednim już dystansem od bieżącej polityki przeanalizować te ostatnie lata i wyciągnąć z nich wnioski.
4 reakcje
0
3
1
Podziel się
Komentarze (1)
23-06-2020
Hołownia to TWtowarzysza Kaczyńskiego.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bDKrgDzR
KOMENTARZE
(1)
Hołownia to T...
9 miesięcy temu
towarzysza Kaczyńskiego.
Najnowsze komentarze (1)
Hołownia to T...
9 miesięcy temu
towarzysza Kaczyńskiego.
bDKrgDAD
bDKrgDzK
bDKrgDAK
bDKrgDAL