programy
kategorie

Terytorialsi z pomocą Ojcom Oblatom. Żołnierze usuwają szkody po pożarze Domu Pielgrzyma

12 listopada 2020 roku w nocy 10 zastępów straży pożarnej wałczyło z pożarem Domu Pielgrzyma w Sanktuarium Maryjnym w Kodniu. Ogień zniszczył część poddasza i ostatnie piętro placówki prowadzonej przez Ojców Oblatów. W wyniku akcji gaśniczej zalane zostały dwa piętra. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a obecnie misjonarze usuwają skutki pożaru. W pomoc, od poniedziałku 16 listopada, zaangażowali się żołnierze z 2 Lubelskiej Brygady OT. Terytorialsi z Białej Podlaskiej na miejscu zostaną do końca tygodnia. Część budynku, która uległa zniszczeniu oddana została do użytku w 2012 roku. Na razie nie wiadomo co było przyczyna pożaru.

18-11-2020
385 reakcji
22
186
177
Podziel się
Komentarze (177)
19-11-2020
To ja
Niech się zwrócą do Dziwisza, Rydzyka, oni mają kasy jak lodu. A może coś z majątku Gulbinowicza? Mają emerytury po 5000 euro miesięcznie właściwie na swoje zachcianki,...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (177)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(177)
To ja
4 lata temu
Niech się zwrócą do Dziwisza, Rydzyka, oni mają kasy jak lodu. A może coś z majątku Gulbinowicza? Mają emerytury po 5000 euro miesięcznie właściwie na swoje zachcianki, bo wikt i opierunek mają za darmo. Złodziejstwo, pławią się w luksusach i mają czelność wyciągać łapę po datki od ludzi, których nie stać na wykupienie leków, na życie. Hańba.
lef
4 lata temu
Największy właściciel ziemski , największy kamienicznik utrzymywany z naszych podatków,a brak mu kasy ?!
ala
4 lata temu
dokąd jeszcze poślemy wojsko, przecież księża uchylają sie od służby wojskowej to jak mogą brać od tej instytucji pomoc?
102
4 lata temu
Kara Boża za kłamstwa, oszustwa, służenie złotemu cielcowi.
kra
4 lata temu
to jest kara za grzech balwochwalstwa i pychy .Pomoc? sami niiech sie wezma do roboty dosc wykorzystywania naszych pieniedzy jeszcze im malo?
Najnowsze komentarze (177)
paz krolowej
4 lata temu
terytorialsi to wojsko polskie powolane do poocy spoleczenstwa czy sukienkowcow? Niech zwroca sie do swehgo Pana w bialej kiecce w Watykanie by im dal forse.Na prze....e..e.. n ..i...e.... paru milionow euro przez nich to normnalka,ale zamemu pomoc samym sobie to ich nie ma.Najbogatsze panstwo wyznanioee,.ktore mowi ,ze jest najbiedniejsze.Co za obluda z nich plynie
Niewiarygodne
4 lata temu
Ile tam jest złota...
Niewiarygodne
4 lata temu
Ileż tam jest złota...
marzi1958
4 lata temu
Właśnie- a do czego służy ..fundusz kościelny?!! Może ociekający dobrobytem biskupi- pomogliby swoim ziomkom?!!!ha ha ha
Lolo
4 lata temu
Trzeba chyba sięgnąć do sakiewki
Zoo
4 lata temu
A w pośredniaku byliście?
jang222
4 lata temu
tak Bóg chciał daj borze zeby wiecej spaliło się kościołów
jang222
4 lata temu
Rydzyk, głodz i dziwisz niech dadzą oni mają miliony a ja nie dam na kosciół juz ani grosz
iiii
4 lata temu
widać taka wola PANA ....i z nią się zgodzić trzeba
o tak !!
4 lata temu
dlaczego biskupi ich nie wspierają ??mają ogromną kasę , pałace , luksusy i drogie auta !! a rydz ?? też kasy więcej jak lodu ??? Dziwisz wydał tyle książek ...to niech sypnie kasą !! a może Kurski z wdzieczności ...sypnie kasiorą ???
janosik
4 lata temu
niech najpierw oddadzą co mają nienależne
ANALITYK
4 lata temu
OGLOSZENIE UPADLOSCI KOSCIOLOW TO BLISKA PRZYSZLOSC AMEN I 3 RAZY ALLELUJA
podobno
4 lata temu
nic nie dzieje się bez woli Boga
Nann
4 lata temu
BYŁA premier Suchocka (obecnie ambasador w Watykanie) ZAŁATWIŁA NAM KONKORDAT BEZ KONSULTACJI ZE SPOŁECZEŃSTWEM, DZIĘKI CZEMU KOŚCIÓŁ ma kasy jak lodu ograbiając skarb państwa i zarabiając między innymi na swoich ( praktycznie we wszystkich wsiach i wielu miastach) cmentarzach. Wyciągają ciągle chciwą łapę po jeszcze i jeszcze. Udają , że nie mają kasy na odbudowę po jakimś pożarze. ŚMIESZNEEE nie TO TRAGICZNE jak POlACY są otumanieni.
...
Następna strona