programy
kategorie

Tłumy turystów w Zakopanem

Do stolicy polskich Tatr przyjechało w miniony weekend nawet 20 tys. turystów. Zakopane przeżyło prawdziwe oblężenie sprawionych odpoczynku Polaków. Niestety nie wszyscy potrafili spokojnie korzystać z zimowej aury w tym pięknym mieście. Policja miała pełne ręce roboty. Mundurowi brali udział w 294 interwencjach, 512 osób zostało wylegitymowanych i nałożono 164 mandaty. Całą sytuację skomentował burmistrz Zakopanego, Leszek Dorula, który nazwał niesfornych gości pseudoturystami.

15-02-2021
587 reakcji
87
248
252
Podziel się
Komentarze (252)
15-02-2021
TOMjeszcze tylko Sławomira zabrakło - byłaby elita polskiej głupoty w komplecie , a to niestety 99% społeczeństwa !!!
zobacz więcej komentarzy (252)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(252)
TOM
3 lata temu
jeszcze tylko Sławomira zabrakło - byłaby elita polskiej głupoty w komplecie , a to niestety 99% społeczeństwa !!!
iwa
3 lata temu
hahaha wychowanie bezstresowe z warszawki .??
Leon
3 lata temu
Putin to całe towarzystwo wysłałby na Sybir. Tam też jest dużo śniegu i wódy
renia
3 lata temu
widzialem w zakopcu informacje przed wejsciem do budynku . z warszawy nie przyjmujemy
ament666
3 lata temu
morze turystów - las krzyży...
Najnowsze komentarze (252)
inspektor
3 lata temu
W Zakopanym nie pałowaliśmy kobiet, za dużo było zagranicznych turystów.
Barbara
3 lata temu
I dobrze, że ludziska się bawią bo to mogą być ostatnie chwile wolności. A ci co tak wierzą telewizorni i im ręce opadają na takie widoki będą sobie w brodę pluli, że z tych chwil nie skorzystali bo za jakiś czas będą to oglądać jak zdjęcia archiwalne.
SPAYCYNGER
3 lata temu
Ta cała zgraja nie wyglądała na turystów. To zorganizowany zlot przekupionych złym słowem, albo pieniądzem nieodpowiedzialnych, jajogłowych ludzi.
nolimit
3 lata temu
Przez ostatni rok odwiedziłem 8 krajów w Europie . Przemieszczałem się pociagami, i promami byłem chyba 4 razy w polskich górach jadłem i spałem w przepełnionych schroniskach i WYOBRAŹCIE SOBIE ŻE NAWET KATARU NIE MIAŁEM . Życzę WAM wszysytkim zdrowia . Wyłączcie TV włączcie myślenie.
7skubaniec7
3 lata temu
Odległości ludzie nie trzymali głównie przez kilkanaście aut policyjnych tarasujących Krupówki - to b. nieodpowiedzialne działanie "policji"! Patrole powinny być piesze a funkcjonariusze powinni przestrzegac Konstytucji i ustawy o policji i RODO!A nie głupich bezprawnych rozkazów i nie umocowanych w Ustawie rozporządzeń, czyniące je bezprawne!
dlk
3 lata temu
Jakoby rok bez wiosny mieć chcieli, którzy chcą, aby młodzi nie szaleli.
charli
3 lata temu
TO PEWNIE CI DEBILE WIDZIELI KACZYŃSKIEGO NA MSZY BEZ MASECZKI.
axe
3 lata temu
a gdzie zenek?
doradca.
3 lata temu
Spęd to jest ale POLICJI na Żoliborzu przed domem Jarosława.
pixel
3 lata temu
A ja tam byłem,chleb i wino piłem...A teraz boli mnie gardło,to chyba koronawirus!A nie! ,zmarzłem tylko...
Normalny
3 lata temu
Ludzie opamiętajcie się to wielka ściema z tym wirusem to chodzi aby wszyscy byli posłuszni i nie odzywali się a rząd wtedy może swobodnie robić co zechce gospodarka ma upaść a ludzie muszą pracować za miskę ryżu to jest nowy porządek świata
tak to jest
3 lata temu
od roku żyjemy w odmętach absurdu. Prostokątny Bożek wiszący na ścianie (zwany telewizorem) straszy i straszy w większość się temu poddaje.. Pamiętacie jak w całych Włoszech było łącznie niemal 10 tys przypadków? A w TV pokazywali przepełnione szpitale gdzie ludzie leżeli na korytarzach a kostnice były przepełnione? Wojsko ciężarówkami wywoziło trupy... Pamiętacie? Teraz 10 tys to się dziennie wykrywa a razem są setki tysięcy "chorych" i co? Dlaczego już nie są przepełnione kostnice a pacjenci nie leżą na korytarzach? Bo efekt nagłego szoku został osiągnięty. Teraz strach został przekierowany na inne tory... teraz trzeba wszystkich zaszczepić chociaż to oczywiście nic nie daje (przynajmniej w zakresie covida). Szczepionka nie zapobiega transmisji wirusa nie zmniejsza ilości zachorowań, nie powoduje, że zaszczepieni mogą chodzić bez maseczek, itp. To wszystko ma zupełnie inny cel.. Jaki? Nie wiem.. może kasa dla koncernów farmaceutycznych, może w tych szczepionkach jest coś jeszcze, o czym się dowiemy za klika lat? Nie wiem.. ale widzę, że jest duże parcie na szczepienie a logika wskazywałaby, żeby leczyć chorych... tego się nie robi a wręcz zakazuje (patrz amantadyna).
Jag99
3 lata temu
I bardzo dobrze ,że ludziska chcą korzystać z życia, bo już niedługo nie da się żyć z Onymi przy żłobie .Jak rzekła Melania T: mamy do czynienia z ludżmi mającymi władzę i Plan. Moi przedmówcy są albo kupieni albo wystraszeni. O straszeniu obecnym pisał juz w 1941 autor "opowieści z Narni" jota w jotę wg scenariusz z"Listów starego Diabła do Młodego". Zdrowia i Wolności
sssssssssssss...
3 lata temu
"Miłość, miłość w Zakopanem Polewamy się szampanem" wiadomo kto tego słucha i kto tam jeździ
...
Następna strona