bGMkypyY
bGMkypzc
bGMkypzg
programy
kategorie
bGMkypyZ

Toksyczne zanieczyszczenie Kamczatki. Tajemnicza substancja w Rosji

Świadkowie mówią o martwych zwierzętach i organizmach morskich wyrzuconych przez wodę na plażę. Niewyjaśnione do tej pory toksyczne zanieczyszczenie na dalekowschodnich wybrzeżach w Rosji było prawdopodobnie spowodowane przez wysoce rozpuszczalną substancję – twierdzą eksperci z ekologicznej organizacji pozarządowej WWF. Rosyjscy urzędnicy bagatelizują problem, sugerując, że nie jest to wina człowieka. W zeszłym tygodniu organizacja Greenpeace alarmowała o katastrofie ekologicznej u wybrzeży Kamczatki. Opublikowano zdjęcia martwych zwierząt i morskich stworzeń wyrzuconych przez wodę na brzeg. Aktywiści znaleźli żółtą pianę u wybrzeży Oceanu Spokojnego, a woda według świadków była w tych miejscach mętna. Lokalni surferzy twierdzili, że po wejściu do niej zachorowali. Osobowy pływające niedaleko plaży Chałaktyrskiej skarżyły się na ból gardła, suchość oczu, problemy z widzeniem, nudności, wymioty i gorączkę. Pierwsze testy wykazały, że poziomy produktów naftowych...

rozwiń
80 reakcji
8
35
37
Podziel się
bGMkypzb
Komentarze (37)
06-10-2020
MiecioJak zwykle rosja zaprzecza, wszystkiemu, co mogłoby wskazywać na jej winę. Gdyby to rzeczywiście nie była ich wina to by huczeli wszędzie, że "ktoś" zatruł jej wybrzeże.
zobacz więcej komentarzy (37)

Programy Wirtualnej Polski

bGMkypzl
KOMENTARZE
(37)
Miecio
2 lata temu
Jak zwykle rosja zaprzecza, wszystkiemu, co mogłoby wskazywać na jej winę. Gdyby to rzeczywiście nie była ich wina to by huczeli wszędzie, że "ktoś" zatruł jej wybrzeże.
Agencja TASS
2 lata temu
Nieprawdą jest jakoby Rosja wyrzucała do mórz jakiekolwiek odpady ! Wszystko to od początku do końca jest uknutą prowokacją wymierzona dobre imię w Rosję i ich obywateli !
wojtek
2 lata temu
Jestem ciekaw co robią agenci greenpeace [ CIA] na wodach terytorialnych Rosji.
bGMkypzD
olo
2 lata temu
przestańcie bredzić i pisać bzdury . W Rosyjskich wiadomościach od kilku dni ta sprawa jest nagłośniona . Zostały pobrane próby wody i martwych zwierząt .Informacja o podjętych działaniach i badaniach jest podawana na bieżąco przez media.Naucznie się j. rosyjskiego i posłuchajcie co się p tym mówi w Rosji.
Fedora
2 lata temu
Rosjanie pozbyli się nowiczoka.
Najnowsze komentarze (37)
xxx
2 lata temu
Co to za sensacja? Od kiedy sowiety przejmują się ekologią? Przecież cała rosja to jeden wielki rynsztok i wysypisko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ANNA
2 lata temu
Rosja jest dla ludzkości groźniejsza niż najgorsza zaraza. Coronawirus mógłby tam zrobić czystkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przecież
2 lata temu
syberia się topi. A tam wszystko trzymało się dzięki mrozowi.
Pracownik
2 lata temu
BEZOBJAWOWA KATASTROFA EKOLOGICZNA.......
polak
2 lata temu
NAPEWNO TO WINA POLSKI I PISU
5858
2 lata temu
To robota jankesow,najbardziej podlego zlepku ludzi wszelkiej masci (bo o narodzie nie moze byc mowy) na Swiecie !!!!!
jan
2 lata temu
Jestem ciekaw co robią agenci greenpeace ( KGB) na swoich wodach terytorialnych Rosji.
Obiektyw
2 lata temu
Agenci CIA działają bez przerwy !
bGMkypzv
Fedora
2 lata temu
Rosjanie pozbyli się nowiczoka.
kiu7y65
2 lata temu
Podobno wsadzenie jąder do tej wody powoduje całkowitą impotencją co potwierdzono empirycznie !!!
Olo
2 lata temu
Wołodii Trucicielowi ulało się trochę nowiczoka do morza...
Darius
2 lata temu
Więcej produkcji w krajach gdzie normy ochrony środowiska nie obowiązują.... Pozostałości poprodukcyjne rzekami do mórz i oceanów.... Co z tego, że w krajach rozwiniętych śrubuje się normy, wprowadza zakazy a wszystko w myśl Ochrony Środowiska. Dbałość o środowisko to nie regiony bo środowisko ma zakres globalny. To tak jak by mieć obowiązek myć ręce żeby zaraz wsadzić je do błota a potem dziwić się ze są znowu brudne...
Łowca
2 lata temu
Z tym wyciekiem niewiadomej substancji to troche jak z Tajemnicą "Przełęczy Diatłowa"...
OBIEKT.III
2 lata temu
Komuniści to chorzy ludzie...Całe zło na świecie to pokłosięlewackich poglądów, któe są niedoprzyjęcia dla normalnie myslącego człowieka..
bGMkypzX
bGMkypze
bGMkypAe
bGMkypAf