bHniiquY
bHniiqvc
bHniiqvg
programy
kategorie
bHniiquZ

Trudna sytuacja w szpitalu w Bochni. "Ludzie muszą umierać"

W ciągu trzech ostatnich dni liczba zakażeń w Polsce wyniosła ponad 60 tysięcy. Trudna sytuacja panuje w szpitalu powiatowym w Bochni (Małopolska). Zajęte są wszystkie łóżka (120) przeznaczone dla chorych na COVID. Zdaniem lekarzy i pacjentów nie byłoby tak ciężko, gdyby ludzie nie uważali pandemii za spisek i po prostu stosowali się do obostrzeń. - To bardzo poważna choroba. Kto jej nie przechodził, nie miał w rodzinie, to się tak pałęta, ale rzeczywistość jest inna. Nie będzie miejsca, w ogóle. Ludzie muszą umierać - mówi Edward Szumański, 82-letni chory na COVID-19 pacjent szpitala w Bochni. Jarosław Gucwa, dyrektor medyczny placówki, przyznaje, że to, z czym obecnie mamy do czynienia, to bardzo poważna "niewydolność" służby zdrowia.

06-04-2021
323 reakcje
56
123
144
Podziel się
bHniiqvb
Komentarze (144)
07-04-2021
Jola
Byłoby lepiej gdyby lekarze POZ przyjmowali pacjentów a nie udzielali teleporad!!!! gdyby wcześniej zostało wdrożone leczenie a nie czekanie z tel na karetkę jak się już...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (144)

Programy Wirtualnej Polski

bHniiqvl
KOMENTARZE
(144)
Jola
2 lata temu
Byłoby lepiej gdyby lekarze POZ przyjmowali pacjentów a nie udzielali teleporad!!!! gdyby wcześniej zostało wdrożone leczenie a nie czekanie z tel na karetkę jak się już dusi!
Szok
2 lata temu
Ludzie za późno trafiają do szpitali bo lekarze rodzinni nie przyjmują w gabinetach, bo się boją pomimo szczepień. Dostali pieniądze za teleporady. Szok
Gfcc
2 lata temu
To wina ludzi????!!!! Przychodnie otworzyć!!!!!! Dodzwonić się nie można, znajoma z recepcji mówiła że tak dobrze to jeszcze nie miała...
bHniiqvD
adad
2 lata temu
Tak, tak . Masz racje ! Tylko najglupsi w to nie moga uwierzyc...
współczuje
2 lata temu
sam mam covida i siedzę w domu moja dziewczyna dostała plam wielkości pięści też covid ból głowy 5 dni tabletki przeciwbólowe nie pomagają leży i jakoś to wytrwać
Najnowsze komentarze (144)
Balbin
2 lata temu
dr Baric ma patent na kolec białkowy.Bron biologiczna jest zabroniona.
Balbin
2 lata temu
Zacznijcie leczyć...
aro
2 lata temu
To co się obecnie dzieje, to skutki obiecanych 500+ na krowę, byka czy na coś więcej bez pokrycia krajowego towaru brutto! Bez pieniędzy, to i wirusa nie ma czym zwalczyć! Zobaczcie w Chinach, to dawno już o nim zapomniano, ale należy przestrzegać wszystkich zasad, a nie chodzić i tylko biadolić! W Chinach, to nawet w windach wypalano zapalniczkami powietrze z spod deski klawiszy, aby niszczyć ten syf! W Polsce, to należało przez lata dużo obiecać, i dochodzić do władzy po ludzkich krzywdach! A co z ludźmi, których okradziono z ich mienia podkładając im świnie! A co z bezdomnymi, których pozbawiono ludzkiej godności! To samo jest z tym wirusem - depopulacja gatunku! O tym nikt nie powie, bo pieniądze za które Polacy by jeszcze mogli długo żyć i pracować, to są wyprowadzane za granice Polski ! Te pieniądze już nie wracają w postaci inwestycji, tylko są likowane za granicami, po które znowu rodacy wyjeżdżają za granice Polski w poszukiwaniu chleba! Polska powinna trzymać się Rosji, a nie żadnego zachodu słońca! Za te wszystkie krzywdy odpowiedzialne są te rzady w Polsce po latach 1998 roku! A czy wiecie, że także uchwalono w tym roku związek faktyczny wobec formalnego związku małżeńskiego? A czy wiecie jakie są skutki prawne samego związku kościelnego? Wobec prawa cywilnego, to żadne! Co to znaczy to, że po zmarłym jego długi nie przejmuje konkubina i pasierbowie, tylko ustawowo rodzina zmarłego! To jest wuj, siostra, bratanica, itp. O tym Wam nie powiedzą w kościele, a tak się zachwalają jaką to krzywdę wyrządziła komuna! Komuna, to ludziom dała wszystko, tylko to walka polityczna! Trzeba poczytać o Armii Krajowej, bo nie będę tego opisywał na tym forum!
nero
2 lata temu
ZUS - policzcie ile to kasy zostanie w ich portfelach jak człowiek umrze przedwcześnie, i wciąż im będzie mało! Narzekali na komunę, ale do czego bezkarnie przez te lata doprowadzili, to już woła o pomstę do nieba! Samolotami pryskają na głowy chemtrails, a ludzi szczepią jak zwierzęta! Idźcie jeszcze do kościoła i zanieście im ostatnią kasę! Majątek narodowy zagrabiony, i wyprzedany! Ziemie państwowe wyprzedane za bezcen, milionowe dotacje dla burżuazji, dzierżawy dla kleru, i czy wy jeszcze nie rozumiecie tej polityki! Kuroniówkę głodową zabierają po paru miesiącach, praca niewolnicza, i wyzysk !
Seth
2 lata temu
Cały rok już mam wirusa
Polak Emeryt
2 lata temu
Dzisiaj zostałem zaszczepiony jako 70-cio latek p-ko Covit 19 Pfizerem, a moja żona dwa tygodnie temu AstraZenecą i jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu. Dziwię się ludziom nie chcącym się szczepić. Mój kolega nie doczekał szczepienia i się zaraził koronawirusem, nie przeżył jednak, niestety.
Dorota H. Kut...
2 lata temu
Chciałam zobaczyć ten blogspot, ale nic się nie pojawiło, tylko mnie odesłało do tej informacji o Bochni. Otworzyła mi się rozmowa tego pana, zrobiło mi się go bardzo żal, a krzepko wygląda.
Dorota H. Kut...
2 lata temu
Co za zdanie, że ludzie muszą umierać. Tak, każdy z nas kiedyś tak, ale po to były wieki rozwoju cywilizacji, by człowiek miał poczucie, że w chorobie trafi na tych, którzy go będą leczyć.
bHniiqvv
mieszkaniec B...
2 lata temu
Przecież ten szpital to umieralnia i to bez COVID. Wolałbym umrzeć w domu niż trafić pod ich "opiekę".
Ggjhcx
2 lata temu
Znam cowidiotę któremu wydaje się cały czas że ktoś go zaraził to w autobusie to w sklepie. Pewnego tygodnia zrobił 2 testy - to jakaś choroba? Mówi że pewnie testy wadliwe bo on wie że ma coś. Trzeba leczyć ale psychicznie
ccc
2 lata temu
DZWONIŁAM DZIŚ DO PRZYCHODNI W WADOWICACH TELEPORADE DO ENDOKRYNOLOGA UZGODNIŁA MI NA MAJ ENDOKRYNOLOG BEDZIE MNIE LECZYŁ PRZEZ TELEFON
lek POZ
2 lata temu
DO MAXIMA ale jak to iść i wymienić? a zmienić wpis w CEIDG, ubezpieczyć się od odp. cywilnej od nowych ryzyk, zawrzeć umowę z orlenem, energą czy innym właścicielem szpitala tymczasowego, wcześniej oczywiście zgodnie z prawem z miesięcznym terminem wypowiedzieć umowę w POZ, powiadomić NFZ o zaprzestaniu udzielania świadczeń ambulatoryjnych...pewnie nawet połowy nie wymieniłem.
permanentny
2 lata temu
Kiedy przestaną siać panikę.Covid to lekka grypa jak mówił mininter zdrowia Szumowski i to prawda Robią sztuczną panikę żeby szczepić nas w celu modyfikacji naszego DNA. Idźcie na SOR to zobaczycie. że nic się nie dzieje.
Ema
2 lata temu
Znam osobiście 7 osób które miały koronę. Żadna nie wymagała hospitalizacji, ani wizyty lekarza. Znam również 2 osoby z rakiem ,które nie mogą się leczyć, bo nie mają korony.
...
Następna strona
bHniiqvX
bHniiqve
bHniiqwe
bHniiqwf