bGkkMFas
bGkkMFaw
bGkkMFaA
programy
kategorie
bGkkMFat

Trudna sytuacja w szpitalu w Bochni. "Ludzie muszą umierać"

W ciągu trzech ostatnich dni liczba zakażeń w Polsce wyniosła ponad 60 tysięcy. Trudna sytuacja panuje w szpitalu powiatowym w Bochni (Małopolska). Zajęte są wszystkie łóżka (120) przeznaczone dla chorych na COVID. Zdaniem lekarzy i pacjentów nie byłoby tak ciężko, gdyby ludzie nie uważali pandemii za spisek i po prostu stosowali się do obostrzeń. - To bardzo poważna choroba. Kto jej nie przechodził, nie miał w rodzinie, to się tak pałęta, ale rzeczywistość jest inna. Nie będzie miejsca, w ogóle. Ludzie muszą umierać - mówi Edward Szumański, 82-letni chory na COVID-19 pacjent szpitala w Bochni. Jarosław Gucwa, dyrektor medyczny placówki, przyznaje, że to, z czym obecnie mamy do czynienia, to bardzo poważna "niewydolność" służby zdrowia.

06-04-2021
323 reakcje
56
123
144
Podziel się
Komentarze (144)
07-04-2021
Jola
Byłoby lepiej gdyby lekarze POZ przyjmowali pacjentów a nie udzielali teleporad!!!! gdyby wcześniej zostało wdrożone leczenie a nie czekanie z tel na karetkę jak się już...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (144)

Programy Wirtualnej Polski

bGkkMFaF
KOMENTARZE
(144)
Jola
rok temu
Byłoby lepiej gdyby lekarze POZ przyjmowali pacjentów a nie udzielali teleporad!!!! gdyby wcześniej zostało wdrożone leczenie a nie czekanie z tel na karetkę jak się już dusi!
Szok
rok temu
Ludzie za późno trafiają do szpitali bo lekarze rodzinni nie przyjmują w gabinetach, bo się boją pomimo szczepień. Dostali pieniądze za teleporady. Szok
Gfcc
rok temu
To wina ludzi????!!!! Przychodnie otworzyć!!!!!! Dodzwonić się nie można, znajoma z recepcji mówiła że tak dobrze to jeszcze nie miała...
bGkkMFaX
adad
rok temu
Tak, tak . Masz racje ! Tylko najglupsi w to nie moga uwierzyc...
współczuje
rok temu
sam mam covida i siedzę w domu moja dziewczyna dostała plam wielkości pięści też covid ból głowy 5 dni tabletki przeciwbólowe nie pomagają leży i jakoś to wytrwać
Najnowsze komentarze (144)
Balbin
rok temu
dr Baric ma patent na kolec białkowy.Bron biologiczna jest zabroniona.
Balbin
rok temu
Zacznijcie leczyć...
aro
rok temu
To co się obecnie dzieje, to skutki obiecanych 500+ na krowę, byka czy na coś więcej bez pokrycia krajowego towaru brutto! Bez pieniędzy, to i wirusa nie ma czym zwalczyć! Zobaczcie w Chinach, to dawno już o nim zapomniano, ale należy przestrzegać wszystkich zasad, a nie chodzić i tylko biadolić! W Chinach, to nawet w windach wypalano zapalniczkami powietrze z spod deski klawiszy, aby niszczyć ten syf! W Polsce, to należało przez lata dużo obiecać, i dochodzić do władzy po ludzkich krzywdach! A co z ludźmi, których okradziono z ich mienia podkładając im świnie! A co z bezdomnymi, których pozbawiono ludzkiej godności! To samo jest z tym wirusem - depopulacja gatunku! O tym nikt nie powie, bo pieniądze za które Polacy by jeszcze mogli długo żyć i pracować, to są wyprowadzane za granice Polski ! Te pieniądze już nie wracają w postaci inwestycji, tylko są likowane za granicami, po które znowu rodacy wyjeżdżają za granice Polski w poszukiwaniu chleba! Polska powinna trzymać się Rosji, a nie żadnego zachodu słońca! Za te wszystkie krzywdy odpowiedzialne są te rzady w Polsce po latach 1998 roku! A czy wiecie, że także uchwalono w tym roku związek faktyczny wobec formalnego związku małżeńskiego? A czy wiecie jakie są skutki prawne samego związku kościelnego? Wobec prawa cywilnego, to żadne! Co to znaczy to, że po zmarłym jego długi nie przejmuje konkubina i pasierbowie, tylko ustawowo rodzina zmarłego! To jest wuj, siostra, bratanica, itp. O tym Wam nie powiedzą w kościele, a tak się zachwalają jaką to krzywdę wyrządziła komuna! Komuna, to ludziom dała wszystko, tylko to walka polityczna! Trzeba poczytać o Armii Krajowej, bo nie będę tego opisywał na tym forum!
nero
rok temu
ZUS - policzcie ile to kasy zostanie w ich portfelach jak człowiek umrze przedwcześnie, i wciąż im będzie mało! Narzekali na komunę, ale do czego bezkarnie przez te lata doprowadzili, to już woła o pomstę do nieba! Samolotami pryskają na głowy chemtrails, a ludzi szczepią jak zwierzęta! Idźcie jeszcze do kościoła i zanieście im ostatnią kasę! Majątek narodowy zagrabiony, i wyprzedany! Ziemie państwowe wyprzedane za bezcen, milionowe dotacje dla burżuazji, dzierżawy dla kleru, i czy wy jeszcze nie rozumiecie tej polityki! Kuroniówkę głodową zabierają po paru miesiącach, praca niewolnicza, i wyzysk !
Seth
rok temu
Cały rok już mam wirusa
Polak Emeryt
rok temu
Dzisiaj zostałem zaszczepiony jako 70-cio latek p-ko Covit 19 Pfizerem, a moja żona dwa tygodnie temu AstraZenecą i jesteśmy bardzo szczęśliwi z tego powodu. Dziwię się ludziom nie chcącym się szczepić. Mój kolega nie doczekał szczepienia i się zaraził koronawirusem, nie przeżył jednak, niestety.
Dorota H. Kut...
rok temu
Chciałam zobaczyć ten blogspot, ale nic się nie pojawiło, tylko mnie odesłało do tej informacji o Bochni. Otworzyła mi się rozmowa tego pana, zrobiło mi się go bardzo żal, a krzepko wygląda.
Dorota H. Kut...
rok temu
Co za zdanie, że ludzie muszą umierać. Tak, każdy z nas kiedyś tak, ale po to były wieki rozwoju cywilizacji, by człowiek miał poczucie, że w chorobie trafi na tych, którzy go będą leczyć.
bGkkMFaP
mieszkaniec B...
rok temu
Przecież ten szpital to umieralnia i to bez COVID. Wolałbym umrzeć w domu niż trafić pod ich "opiekę".
Ggjhcx
rok temu
Znam cowidiotę któremu wydaje się cały czas że ktoś go zaraził to w autobusie to w sklepie. Pewnego tygodnia zrobił 2 testy - to jakaś choroba? Mówi że pewnie testy wadliwe bo on wie że ma coś. Trzeba leczyć ale psychicznie
ccc
rok temu
DZWONIŁAM DZIŚ DO PRZYCHODNI W WADOWICACH TELEPORADE DO ENDOKRYNOLOGA UZGODNIŁA MI NA MAJ ENDOKRYNOLOG BEDZIE MNIE LECZYŁ PRZEZ TELEFON
lek POZ
rok temu
DO MAXIMA ale jak to iść i wymienić? a zmienić wpis w CEIDG, ubezpieczyć się od odp. cywilnej od nowych ryzyk, zawrzeć umowę z orlenem, energą czy innym właścicielem szpitala tymczasowego, wcześniej oczywiście zgodnie z prawem z miesięcznym terminem wypowiedzieć umowę w POZ, powiadomić NFZ o zaprzestaniu udzielania świadczeń ambulatoryjnych...pewnie nawet połowy nie wymieniłem.
permanentny
rok temu
Kiedy przestaną siać panikę.Covid to lekka grypa jak mówił mininter zdrowia Szumowski i to prawda Robią sztuczną panikę żeby szczepić nas w celu modyfikacji naszego DNA. Idźcie na SOR to zobaczycie. że nic się nie dzieje.
Ema
rok temu
Znam osobiście 7 osób które miały koronę. Żadna nie wymagała hospitalizacji, ani wizyty lekarza. Znam również 2 osoby z rakiem ,które nie mogą się leczyć, bo nie mają korony.
...
Następna strona
bGkkMFbr
bGkkMFay
bGkkMFby
bGkkMFbz