programy
kategorie

Trumna na trumnie

Władze Sao Paulo zostały zmuszone do budowy specjalnych grobowców dla ofiar pandemii. Liczba zmarłych na COVID-19 na terenie Brazylii przekroczyła już 14 tysięcy. Trumny stworzono z włókna szklanego oraz specjalnej żywicy uzyskiwanej z butelek PET. Są całkowicie szczelne, by umożliwić rodzinom ofiar osobiste pożegnanie bliskich. Z powodu ogromnej ilości ofiar, władze muszą działać szybko. Zamówiono już ponad 13 tys. trumien. Brazylia została bardzo mocno dotknięta przez pandemię. W całym kraju stwierdzono już ponad 200 tysięcy przypadków.

15-05-2020
83 reakcje
7
35
41
Podziel się
Komentarze (41)
16-05-2020
wróg publiczny #1czemu kłamiecie, ile osób zmarło na koronawirusa ? ile naprawdę zmarło na koronawirusa ?
zobacz więcej komentarzy (41)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(41)
wróg publiczn...
4 lata temu
czemu kłamiecie, ile osób zmarło na koronawirusa ? ile naprawdę zmarło na koronawirusa ?
bb
4 lata temu
Nawet banan ma wirusa wg testów :)
nn
4 lata temu
Trzeba cały czas napędzać pandemię strachu, żeby ludzie nie przestali się bać. Wtedy o szczepionki zaczną się bić. Strach przed chorobą i akcja szczepionkowa jest za bardzo eksponowana. Chcą coś ukryć, tylko co?
Peter
4 lata temu
Jestem w Sao Paulo i to wszystko co pokazują i pisza to bzdury .Nie wierzcie w to -wszystko jest robione pod publikę . Pozdrawiam tych co nie zachorowali na panikvirusa ,i tych co nie maja sie zwieść tej ściemie .
aga
4 lata temu
bujaj las a nie nas. W w. Brytanii nie mają co zrobić ze szpitalami polowymi- stoją puste. Tu znów jakiś przekręt.
Najnowsze komentarze (41)
Adam
4 lata temu
A ta temperatura 180 stopni w filmie to o co chodzi?
Jaroslaw
4 lata temu
Brazylia liczy 208 miln mieszkańców.Tylko san Pablo ponad 55miln. Kązdy gobernator prowincji i prezydenci wielkich miast podejmuja właściwe decyzje. Do Brazyli przyjechało w czasie pandemi kilka milionów turystów. Sytuacja jest dobra. Byłem w lutym w tym wielkim kraju i ludzie śa przyjemni i rożsadni. Nie ma paniki,to kraj nowoczesny,wolny ,ogromna potencja gospodarcza.Dla polaków ,mowia poloneiz sa przyjemni.
heheheheheheh...
4 lata temu
taaaa na pewno hehehehehe jaja jak nic....
obywatel Roma...
4 lata temu
Przestańcie kłamać!!!
PRF
4 lata temu
14 tyś zgonów w całej Brazylii i to przez 2 miesiące - dramat, okropne !!!!!. Chyba wszyscy mieszkają tam w jednym mieście - duża ta Brazylia ! !!!!!. W Polsce z oficjalnych statystyk co miesiąc umiera z rożnych powodów 150 -160 tyś ludzi ( a i zapomniałem tych 900 osób na dwa i pół miesiąca trzeba doliczyć, to też katastrofa demograficzna ). Kto pozwala pisać takie głupoty tym żurnalistom !!!!! Prawdziwy dziennikarz nie zniżył by się do takich rzeczy. Panie naczelny gidze Pan jest, no że chyba chodzi o kasę , ilość odsłon !!!!!!
fuj
4 lata temu
Ale głupoty piszą!!!!! wcale ludzie nie chorują i Nie znam kto by chorował czy umarł.Za straszenie piekło gotowe
rademenes
4 lata temu
bujda na resorach...wygląda na film reklamowy...poza tym przecież Brazylia to rozległy duży kraj...nawet jakby zmarło tyle osób to na 100% nie w jednym czasie i jednym miejscu ...tfuuuuuuuu kłamczuchy
PAUL
4 lata temu
DLACZEGO WIRTUALNA POLSKA TA STRONA UMIESZCZA TE KLAMSTWA!!! EJ PREZESIE WP ZA TAKIE KLAMSTWA I STRASZENIE LUDZI POJDZIESZ DO PACZKI JUZ NIEBAWEM!!!
maliniak
4 lata temu
Jak nie maja co zrobic niech ich zjedzom albo wysla do zezni w polszy tam przerobia wszystko i bedzie brazylijska podsuszana
PRAWDA BOLI
4 lata temu
TRZEBA SPALIĆ A NIE BIZNES NA TRUMNACH TRZEPAĆ!!!!!!!!!!!!!!
nawrot
4 lata temu
Na Islandii jest juz po calej pandemii. Na 300tys ludzi 1800 zachorowalo. DZIESIEC zgonow. Tutaj badali wszystkich ktozy sie zglosili, bez paniki, ale tez ludzie zachowywali odleglosc, siedzieli w domach itd. W tej chwili 6 osob w izolacji. W Polsce ktos cos kreci i "koloryzuje".
bb
4 lata temu
Nawet banan ma wirusa wg testów :)
xxx
4 lata temu
Kłamią aby łatwiej wyszczepić ludzi szczepionką zmieniając ludzkie DNA
ccccccccccccc...
4 lata temu
BiLL G artykuł spnsorowany?