bDUyUZno
bDUyUZns
bDUyUZnw
programy
kategorie
bDUyUZnp

Tuż pod nosem Rosji. NATO daje jasną odpowiedź, co do ćwiczeń

NATO prężyło muskuły w Norwegii pod samą granicą z Rosją. Ćwiczenia miały sprawdzić gotowość wojsk sojuszniczych do działań w terenie arktycznym. Manewry zorganizowano dla 14 tyś. żołnierzy z 10 krajów NATO. Miały trwać od 2 do 18 marca. Jednak z uwagi na pandemię koronawirusa, wojsko postanowiło przerwać ćwiczenia.

12-03-2020
325 reakcji
80
149
96
Podziel się
Komentarze (96)
12-03-2020
normalnyPolakNATO pręży muskuły, a my poniesiemy konsekwencje.
zobacz więcej komentarzy (96)

Programy Wirtualnej Polski

bDUyUZnB
KOMENTARZE
(96)
normalnyPolak
rok temu
NATO pręży muskuły, a my poniesiemy konsekwencje.
TAM
rok temu
Rosja zorganizowała u siebie ćwiczenia swojej Armii i zostało to nazwane" prężeniem muskułów" i zagrożeniem dla światowego pokoju. NATO - Sojusz "obronny" odpowiedzialny za rozpętanie krwawych konfliktów zbrojnych w wielu suwerennych krajach świata i śmierć milionów ich obywateli (Afganistan, Jugosławia, Libia, Irak, Syria, ...) przeprowadza ćwiczenia u granic Rosji i twierdzi że to w o w obronie światowego pokoju, demokracji i praw człowieka. Czy ktoś sprawny umysłowo, zdolny do logicznego postrzegania rzeczywistości wierzy jeszcze w te podłe kłamstwa. Śledząc publikowane opinie jest takich coraz mniej.
Jozef
rok temu
Cieszą się jak Polak.To jest obrzydliwe i dziecinne,,, a gdyby tak Rosja ćwiczyła przy granicy tych brudnych bandytów z USA jaka byłaby reakcja,,,, polskich klaunów to już wiemy,,,,ale państw nie zależnych..Ta zabawa będzie miała przykry koniec dla Polski jako prowokatora i wiernego amerykańskiego klauna.
bDUyUZnT
rk18
rok temu
A co ameryka robi u granic Rosji ? za nasze pieniądze i jeszcze ma fanów Ludzie opanujcie się i trochę realizmu
58
rok temu
Pod Stalingradem jankesi poddali by sie po dwoch dniach !! Nie starczylo by czarnych workow i pampersow !!! Chca wojowac z Rosjanami w arktycznym klimacie ?! Ha,ha ha ,ha !!!!!.Lepszego zartu dawno nie slyszalem !!!!Ha ha ha ha ha !!!
Najnowsze komentarze (96)
Nikt
10 miesięcy temu
Chiny podpisaly umowe midzynarodowa ze nie beda interweniowac w HK przez 50 lat.Ale jak widac Chinske 50 jest inne niz reszty swiata
ttt
rok temu
Nato prężyło muskuły ale nie naprężyło i wyszli na głupków
wer
rok temu
Typowa prowokacja amerykańska.
Pomorzak
rok temu
Tylko czekać kiedy PUTIN straci cierpliwość i pogoni Amerykanów , nie lekceważył bym ROSJAN Przy okazj biedna będzie ta nasza POLSKA
mamtakdość
rok temu
niesamowite, że tylu zdrajców Polski komentuje po stronie i na rzecz rosji. wstyd i siara po prostu
syn żołnierza
rok temu
Naprawdę FANTASTYCZNA ARMIA !!!! Poczułem się całkowicie BEZPIECZNY. Jak się domyślam Putina oblały poty ze strachu. Co prawda 14 tyś żołnierskiej elity z 10 krajów UCIEKŁO z poligonu przed wirusem o niższej śmiertelności niż grypa ale potencjalny atak ruskich bronią biologiczną ODPARLI BY ZWYCIĘSKO
janusz 58
rok temu
Przypominam , że skrót od tysięcy to TYS.
daro
rok temu
Pojeździli, ale czy przestraszyli? Wątpię.
bDUyUZnL
Jeżow
rok temu
Rosja to już nie kraj, to stan umysłu.....
adrian
rok temu
Najbardziej Pan Prezydent Putin wystraszył się polskich otekowców z widłami w łapach.Przywiezionymi z USA. z demobilu
historyk
rok temu
Wojna zimowa , napaść Stalina na Finlandię zimą 1939/40 Wielki szacun dla dzielnych i pracowitych Finów
echo
rok temu
oby nie zabłądzili w drodze do siebie, a może chcą sprowokować ( w tym są spece) Rosję do przeprowadzenia dezynfekcji w Europie i na świecie?
gajowy
rok temu
przecież to co pokazaliście to najwyżej pułk wojska. ruscy nie są tak głupi, nie demonstrują potęgi. zapewne to co pokazało nato, ruskie są w stanie zorganizować w czasie kilku godzin i to kilkukrotnie większe! zanim nato ruszy d..ę, pościąga szwejów z domów, z urlopów, ruscy w tym czasie byliby już 500 km w przodzie!
sid
rok temu
i po co to wszystko jeden wirus i po sprawie
...
Następna strona
bDUyUZon
bDUyUZnu
bDUyUZou
bDUyUZov