bDzEwlFg
bDzEwlFk
bDzEwlFo
programy
kategorie
bDzEwlFh

TVP o zbiórce podpisów dla Rafała Trzaskowskiego. Jest reakcja kandydata KO

Rafał Trzaskowski był gościem Michała Wróblewskiego w programie "Tłit". Prezydent Warszawy i kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach 2020 był pytany o doniesienia TVP. Dziennikarze informowali o tym, że miała ruszyć zbiórka podpisów dla Rafała Trzaskowskiego, mimo że kampania wyborcza oficjalnie jeszcze się nie rozpoczęła. - Podpisy będą zbierane, dopiero gdy będzie zarejestrowany komitet wyborczy - podkreślił Rafał Trzaskowski w programie "Tłit". - Słyszałem o różnych akacjach oddolnych i zawsze tłumaczyłem, że można przygotować się do zbierania podpisów - dodał kandydat Koalicji Obywatelskiej w wyborach prezydenckich 2020. Więcej w materiale wideo.

Tranksrypcja:Panie prezydencie, a czy rozmawiał pan z ludźmi, z radnymi, ...
rozwiń
Bo radni Prawa i Sprawiedliwości z warszawskiej dzielnicy Praga-Południe zapowiedzieli, że powiadomią PKW i prokuraturę.
W tej sprawie TVP Info donosiło, że takie zbiórki odbywają się w Warszawie. Polskie Radio 24 informowało o Wałbrzychu. Czy pan się jakoś komunikował z tymi ludźmi i powiedział im: zbastujcie, bo to jest nielegalne dzisiaj.
Ja przez cały czas powtarzam dokładnie to samo. Podpisy mogą być zbierane dopiero, jak będzie zarejestrowany komitet wyborczy.
Od samego początku ja i wszystkie moje koleżanki, i koledzy to powtarzają.
Ja słyszałem o przeróżnego rodzaju akcjach oddolnych i zawsze tłumaczę, że można się przygotowywać do zbierania podpisów.
Natomiast, że podpisów w tej chwili zbierać nie wolno, bo słyszałem wczoraj rzeczywiście o tych inicjatywach, ponieważ chyba z 8 razy zadał to samo pytanie pan redaktor z TVP Info.
I dokładnie jest taka moja odpowiedź. W tej chwili nie zbieramy podpisów. Zbieramy podpisy dopiero w momencie, kiedy będzie zarejestrowany komitet wyborczy.
7 reakcji
4
1
2
Podziel się
Komentarze (2)
30-05-2020
Czy podpisy zbieraliludzie Ziobry, Kamińskiego i Błaszczaka?
zobacz więcej komentarzy (2)

Programy Wirtualnej Polski

bDzEwlFt
KOMENTARZE
(2)
Czy podpisy z...
8 miesięcy temu
ludzie Ziobry, Kamińskiego i Błaszczaka?
Teresa
8 miesięcy temu
Czy to Trzaskowski osobiście zbierał te podpisy
Najnowsze komentarze (2)
Czy podpisy z...
8 miesięcy temu
ludzie Ziobry, Kamińskiego i Błaszczaka?
Teresa
8 miesięcy temu
Czy to Trzaskowski osobiście zbierał te podpisy
bDzEwlGf
bDzEwlFm
bDzEwlGm
bDzEwlGn