bCHvGexw
bCHvGexA
bCHvGexE
programy
kategorie
bCHvGexx

Twarde negocjacje firm z galeriami. Grycan: jak powiedzą nie, to powiemy "arrivederci"

- Obecnie większość czasu spędzamy na negocjacjach stawek czynszów w galeriach handlowych — zdradził Zbigniew Grycan, twórca marki "Grycan Lody od Pokoleń". Gość programu "Money. To się liczy" przyznał, że jego firma dogadała się już z kilkoma galeriami i podpisano aneksy do umów. - Jak galerie powiedzą nie, to my powiemy "arrivederci" — mówi Grycan. Zbigniew Grycan zdradził w programie, że przez ponad dwa miesiące zamrożenia działalności, firma straciła olbrzymią liczbę wpływów, a straty są bardzo duże. Zapytany o ewentualny wzrost cen, Zbigniew Grycan podkreślił, że nie zamierza rekompensować strat podnoszeniem cen, tylko wzrostem obrotów i liczbą klientów.
Tranksrypcja:Wiele mówi się o tym, że właściciele galerii handlowych nie ...
rozwiń
Czy wy podejmowaliście ten temat? Tam gdzie jesteście.
Panie redaktorze. Akurat trafił pan w dziesiątkę, bo w tej chwili głównie spędzamy czas na negocjacjach i na rozmowach z galeriami.
Ja ich częściowo rozgrzeszam i rozumiem, bo te galerie w większości prawie wszystkie są wybudowane w kredycie.
I oni mają raty, spłaty do banku i tak dalej.
Ale może gdyby zastosować to moje hasło małą łyżeczką. Ale to w takim razie rozumiem, że jakoś na razie te rozmowy przełomu nie przyniosły?
Nie, w kilku już galeriach dogadaliśmy się, podpisaliśmy aneksy do umów, a dalej jestem dobrej myśli, że będziemy w galeriach i dojdziemy do konsensusu.
A jak powiedzą nie? Nie będzie obniżek. To pan powie z kolei do widzenia?
Jak powiedzą do widzenia, to my powiemy arrivederci.
245 reakcji
194
51
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bCHvGexJ
Napisz komentarz
bCHvGeyv
bCHvGexC
bCHvGeyC
bCHvGeyD