programy
kategorie

Tysiące kilogramów narkotyków na okręcie. Marynarka wojenna USA w akcji

Straż wybrzeża Stanów Zjednoczonych wraz z marynarką wojenną USA przechwyciły potężne ilości narkotyków na Oceanie Spokojnym. Blisko 10 tys. kg trafiło na okręt USS Gabrielle Giffords. Jednostkę zaangażowano do działań mających zakazać handlu narkotykami na wodach międzynarodowych we wschodniej części Pacyfiku. Służbom udało się przejąć łącznie ponad 5 tys. kg kokainy i ponad 4 tys. kg marihuany. Ich szacunkową wartość określono na ok. 790 mln zł. USS Gabrielle Giffords to przybrzeżny okręt amerykańskiej marynarki wojennej. Statek nazwano na cześć byłej przedstawicielki do kongresu Stanów Zjednoczonych Gabrielle Giffords, która zginęła w trakcie strzelaniny w 2011 r. w Arizonie.

02-02-2021
175 reakcji
94
24
57
Podziel się
Komentarze (57)
02-02-2021
jarek5 tyś kg. brzmi strasznie, a 5 ton to już mniej strasznie . Żałosne.
zobacz więcej komentarzy (57)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(57)
jarek
3 lata temu
5 tyś kg. brzmi strasznie, a 5 ton to już mniej strasznie . Żałosne.
kreska
3 lata temu
To chłopaki na okręcie zrobią sobie imprezkę.
no tak
3 lata temu
Jakby marynarze wykorzystali ten towar, to ten okręt by pływał jak latający holender na wiosłach.
J74
3 lata temu
Przemyt papierosów też podają w sztukach.
1952 R.
3 lata temu
Wystarczy tylko wprowadzić karę śmierci za posiadanie, rozprowadzanie,produkcję narkotyków i problemy się skończą.
Najnowsze komentarze (57)
Vanclaw
2 lata temu
5 tys. kg sie pisze, zapamintej se raz na zawsze
Kozik
3 lata temu
Ile zagięło w trakcie ?
Rysiek
3 lata temu
Tak wygląda praworządna Ameryka i USA.
siaraa
3 lata temu
czy adresat docelowy nie był z pod torunia,,,bo tam wszyscy ociemniali
Gratulacje
3 lata temu
Koka jak koka ale na marihuanie to stany zarobią krocie. Tamtejszy przemysł pharmaceutyczny nie może się doczekać
wrr
3 lata temu
ci co przechwycili NIE wiedzieli, rze Biden już jezd prezydentem
Tymek
3 lata temu
Po co te tony narkotyków załadowywać, rozładowywać i magazynować. Koszty ogromne, roboty i papierologii ogrom, komu to potrzebne? Może państwowym dilerom ? Wystarczy aresztować przemytników-kara śmierci dla nich, a ich łódkę zatopić, rozwalić na oceanie w drzazgi. A tu na okręcie wojennym prochy i żołnierze zamiast się szkolić, to bardzo "poważnie" streczują palety, jak pracownicy portowi. A dilerzy giganci się z nich śmieją, bo za chwilę wyślą kilka takich ładunków, a w prasie USA będzie odtrąbiony sukces.. Żenujące. Narkotyki winny być legalne jak wódka, kto chce to bierze, wódkę kto chce to chla. Tylko nie było by lewej kasy na wojny w różnych częściach świata. Dlatego rządy ganiają dilerów, narkotyki są dalej nielegalne, a ci dilerzy mają to głęboko w 4 literach, bo i tak mają tyle kasy, że nie mają co z nią robić. Czasami tony banknotów zakopują po prostu w ziemi. A ludzie, którzy chcą brać i tak kupią i będą się truć na śmierć.
Franio
3 lata temu
Po co te tony narkotyków załadowywać, rozładowywać i magazynować. Koszty ogromne, roboty i papierologii ogrom, komu to potrzebne? Może państwowym dilerom ? Wystarczy aresztować przemytników-kara śmierci dla nich, a ich łódkę zatopić, rozwalić na oceanie w drzazgi. A tu na okręcie wojennym prochy i żołnierze zamiast się szkolić, to bardzo "poważnie" streczują palety, jak pracownicy portowi. A dilerzy giganci się z nich śmieją, bo za chwilę wyślą kilka takich ładunków, a w prasie USA będzie odtrąbiony sukces.. Żenujące. Narkotyki winny być legalne jak wódka, kto chce to bierze, wódkę kto chce to chla. Tylko nie było by lewej kasy na wojny w różnych częściach świata. Dlatego rządy ganiają dilerów, narkotyki są dalej nielegalne, a ci dilerzy mają to głęboko w 4 literach, bo i tak mają tyle kasy, że nie mają co z nią robić. Czasami tony banknotów zakopują po prostu w ziemi.
123
3 lata temu
CIA nie lubi konkurencji
zielmistrz
3 lata temu
Podobno śmiech z okrętu było słychać na godzinę wcześniej niż okręt zawitał do portu.
REW
3 lata temu
Wystarczy zalegalizować narkotyki i po problemie. Część ludzi dokona autodestrukcji, co i tak czyni, a zostaną odporni na głupotę - naturalna selekcja, dobry sposób na radykalne zmniejszenie populacji człowieka i ocalenie ekosystemu na ziemi.
icoto
3 lata temu
Konkurencja zlikwidowana a cena utrzymana ,wiec po kłopocie działać mogą swoi dalej.
malb
3 lata temu
Drogi "pisarzu" jeżeli piszesz że Gabrielle Giffords została zastrzelona upewnij się że to jest prawda.
Opi
3 lata temu
Nie zgineła a została ranna,i ciagle żyje
...
Następna strona