bEpTUGJM
bEpTUGJQ
bEpTUGJU
programy
kategorie
bEpTUGJN

Tysiące kilogramów narkotyków na okręcie. Marynarka wojenna USA w akcji

Straż wybrzeża Stanów Zjednoczonych wraz z marynarką wojenną USA przechwyciły potężne ilości narkotyków na Oceanie Spokojnym. Blisko 10 tys. kg trafiło na okręt USS Gabrielle Giffords. Jednostkę zaangażowano do działań mających zakazać handlu narkotykami na wodach międzynarodowych we wschodniej części Pacyfiku. Służbom udało się przejąć łącznie ponad 5 tys. kg kokainy i ponad 4 tys. kg marihuany. Ich szacunkową wartość określono na ok. 790 mln zł. USS Gabrielle Giffords to przybrzeżny okręt amerykańskiej marynarki wojennej. Statek nazwano na cześć byłej przedstawicielki do kongresu Stanów Zjednoczonych Gabrielle Giffords, która zginęła w trakcie strzelaniny w 2011 r. w Arizonie.

02-02-2021
172 reakcje
94
23
55
Podziel się
Komentarze (55)
02-02-2021
jarek5 tyś kg. brzmi strasznie, a 5 ton to już mniej strasznie . Żałosne.
zobacz więcej komentarzy (55)

Programy Wirtualnej Polski

bEpTUGJZ
KOMENTARZE
(55)
jarek
6 miesięcy temu
5 tyś kg. brzmi strasznie, a 5 ton to już mniej strasznie . Żałosne.
kreska
6 miesięcy temu
To chłopaki na okręcie zrobią sobie imprezkę.
no tak
6 miesięcy temu
Jakby marynarze wykorzystali ten towar, to ten okręt by pływał jak latający holender na wiosłach.
bEpTUGKr
J74
6 miesięcy temu
Przemyt papierosów też podają w sztukach.
1952 R.
6 miesięcy temu
Wystarczy tylko wprowadzić karę śmierci za posiadanie, rozprowadzanie,produkcję narkotyków i problemy się skończą.
Najnowsze komentarze (55)
Rysiek
6 miesięcy temu
Tak wygląda praworządna Ameryka i USA.
siaraa
6 miesięcy temu
czy adresat docelowy nie był z pod torunia,,,bo tam wszyscy ociemniali
Gratulacje
6 miesięcy temu
Koka jak koka ale na marihuanie to stany zarobią krocie. Tamtejszy przemysł pharmaceutyczny nie może się doczekać
wrr
6 miesięcy temu
ci co przechwycili NIE wiedzieli, rze Biden już jezd prezydentem
Tymek
6 miesięcy temu
Po co te tony narkotyków załadowywać, rozładowywać i magazynować. Koszty ogromne, roboty i papierologii ogrom, komu to potrzebne? Może państwowym dilerom ? Wystarczy aresztować przemytników-kara śmierci dla nich, a ich łódkę zatopić, rozwalić na oceanie w drzazgi. A tu na okręcie wojennym prochy i żołnierze zamiast się szkolić, to bardzo "poważnie" streczują palety, jak pracownicy portowi. A dilerzy giganci się z nich śmieją, bo za chwilę wyślą kilka takich ładunków, a w prasie USA będzie odtrąbiony sukces.. Żenujące. Narkotyki winny być legalne jak wódka, kto chce to bierze, wódkę kto chce to chla. Tylko nie było by lewej kasy na wojny w różnych częściach świata. Dlatego rządy ganiają dilerów, narkotyki są dalej nielegalne, a ci dilerzy mają to głęboko w 4 literach, bo i tak mają tyle kasy, że nie mają co z nią robić. Czasami tony banknotów zakopują po prostu w ziemi. A ludzie, którzy chcą brać i tak kupią i będą się truć na śmierć.
Franio
6 miesięcy temu
Po co te tony narkotyków załadowywać, rozładowywać i magazynować. Koszty ogromne, roboty i papierologii ogrom, komu to potrzebne? Może państwowym dilerom ? Wystarczy aresztować przemytników-kara śmierci dla nich, a ich łódkę zatopić, rozwalić na oceanie w drzazgi. A tu na okręcie wojennym prochy i żołnierze zamiast się szkolić, to bardzo "poważnie" streczują palety, jak pracownicy portowi. A dilerzy giganci się z nich śmieją, bo za chwilę wyślą kilka takich ładunków, a w prasie USA będzie odtrąbiony sukces.. Żenujące. Narkotyki winny być legalne jak wódka, kto chce to bierze, wódkę kto chce to chla. Tylko nie było by lewej kasy na wojny w różnych częściach świata. Dlatego rządy ganiają dilerów, narkotyki są dalej nielegalne, a ci dilerzy mają to głęboko w 4 literach, bo i tak mają tyle kasy, że nie mają co z nią robić. Czasami tony banknotów zakopują po prostu w ziemi.
123
6 miesięcy temu
CIA nie lubi konkurencji
zielmistrz
6 miesięcy temu
Podobno śmiech z okrętu było słychać na godzinę wcześniej niż okręt zawitał do portu.
bEpTUGKj
REW
6 miesięcy temu
Wystarczy zalegalizować narkotyki i po problemie. Część ludzi dokona autodestrukcji, co i tak czyni, a zostaną odporni na głupotę - naturalna selekcja, dobry sposób na radykalne zmniejszenie populacji człowieka i ocalenie ekosystemu na ziemi.
icoto
6 miesięcy temu
Konkurencja zlikwidowana a cena utrzymana ,wiec po kłopocie działać mogą swoi dalej.
malb
6 miesięcy temu
Drogi "pisarzu" jeżeli piszesz że Gabrielle Giffords została zastrzelona upewnij się że to jest prawda.
Opi
6 miesięcy temu
Nie zgineła a została ranna,i ciagle żyje
wiktor52
6 miesięcy temu
a wystarczyłoby zalegalizowanie narkotyków tak jak inne alkochole. skończyły by się zabawy w kotka i myszkę a rządy państw zamiast liczyć domniemane pieniądze jakie mogłyby być za zatrzymane narkotyki (które zniszczą) najnormalniej w świecie zapisać na przychody z akcyzy .
HETMAN POLNY
6 miesięcy temu
WYSTARCZY UPOWSZECHNIĆ I PRZEMYT BĘDZIE NIEOPŁACALNY. ZAWSZE TAM GDZIE JEST USA TAM SĄ NARKOTYKI BO TO SPOSÓB NA PRODUKCJĘ ILOŚCI ZNIKOMYCH NA SFINANSOWANIE WOJENEK. PATRZ AFGANISTAN.
bEpTUGKL
bEpTUGJS
bEpTUGKS
bEpTUGKT