bDRNzvNg
bDRNzvNk
bDRNzvNo
programy
kategorie
bDRNzvNh

Tysiące ofiar koronawirusa. Indonezja nie radzi sobie z kryzysem

Indonezja notuje w ostatnim czasie ciągły wzrost nowych przypadków zakażeń koronawirusem. W kraju zgłoszono ponad 245 tys. przypadków, a zmarło ponad 9,5 tysiąca osób.Lokalni epidemiolodzy uważają, że jeśli pojawi się szczepionka, to nie rozwiąże ona problemów Indonezji.Władze Indonezji wciąż nie otworzyły granic swojego kraju dla turystów. Wprowadzono także ścisłe restrykcje w stolicy, Dżakarcie. Szpitale w mieście już są przepełnione. O walce z wirusem opowiadają indonezyjski grabarz oraz epidemiolog.

157 reakcji
5
74
78
Podziel się
Komentarze (78)
21-09-2020
qwertyprzestańcie mydlić ludziom oczy. gdyby ten wirus był aż tak niebezpieczny, to od zeszłego roku pół ludzkości by wymarło..
zobacz więcej komentarzy (78)

Programy Wirtualnej Polski

bDRNzvNt
KOMENTARZE
(78)
qwerty
7 miesięcy temu
przestańcie mydlić ludziom oczy. gdyby ten wirus był aż tak niebezpieczny, to od zeszłego roku pół ludzkości by wymarło..
Nickey
7 miesięcy temu
Stop plandemii. Stop manipulacji. Zobaczcie do czego służy plandemia. Australia stan Wiktoria.
nikt..
7 miesięcy temu
a filmik ten sam co kilka miesięcy temu bodaj z Argentyny czy Brazylii ciekawe ? to tak samo jak te trumny z Bergamo ktoś spartolił robotę słabe ..
bDRNzvNL
healer
7 miesięcy temu
HA, HA..przecież to 4.te najludniejsze państwo świata, ok 280 milionów ludzi. Tam rocznie umiera 3,5 MILIONA osób a tu piszą o 9,5 tysiąca przez pół roku..PARADNE... 3,5 miliona chowają bez problemu ale te 9,5 tysiąca nie mają jak pochować. Co za TANIA demagogia..
JJ1234
7 miesięcy temu
Mieszkam w Indonezji, konkretnie na Wschodniej Jawie, gdzie było najwięcej zgonów, w tej jednej prowincji żyje ponad 40 milionów ludzi, więcej ludzi umiera po prostu ze starości niż z powodu tej pandemii. Nie widzę masowych pogrzebów ani nic w tym stylu. Fake news. Tutaj ludzie specjalnie zgłaszają wraz ze szpitalem, że ktoś zmarł na koronawirusa, bo rodzina dostaje odszkodowanie, a szpital dotacje. Tak było w przypadku mojej sąsiadki starowinki, która już przed koroną, miała dużo problemów ze zdrowiem
Najnowsze komentarze (78)
WEzja
7 miesięcy temu
W USA też pokazywali trumny, ale to z wojny w Iranie, a mówili że, to z covidu- kiedy skończycie tę fałszywą pandemię mającą na celu zniewolenie ludzi.
EWz
7 miesięcy temu
KŁAMSTWA przekupieni ludzie, nie dla fałszu i fałszu i fałszu.
Gratulacje
7 miesięcy temu
Taa , jasne :) znowu ta sama szopka. Dziennikarze, to poziom na studiach spada, a może nawet bez studiów, to myślicie, że wszyscy na tym samym poziomie jesteśmy co wy ? Nikt dwa razy w te trumny w Brazylii, we Włoszech i Hiszpanii się nie nabierze.
ANIOŁ ŚWIATŁA
7 miesięcy temu
DO SAWA-NIBY CZEGO MAMY SIĘ BAĆ.KUP NAM BILETY,POLECIMY. MY ANTYMASECZKOWCY NIE JESTEŚMY CIVIDIANAMI
ANIOŁ ŚWIATŁA
7 miesięcy temu
DO POLAK-WSTYD ŻE UWAŻASZ SIĘ ZA POLAKA.POWINIENEŚ PODPISAĆ SIĘ -COVIDIANIN. BO POLACY TO RACZEJ WOLNY NARÓD.DAWNO TEMU MÓWILI - LACHY PANY. BO NASZ CHŁOP MIAŁ WIĘCEJ HONORU NIŻ HERBOWI W INNYCH OŚCIENNYCH KRAJACH
ANIOŁ ŚWIATŁA
7 miesięcy temu
NO MORE FAKE-NIE ŚPIMY, WIDZIMY.NIEWOLNIKIEM NIE BĘDĘ.
ANIOŁ ŚWIATŁA
7 miesięcy temu
NO PROSZĘ, A POLSCE JAKOŚ NIE WIDAĆ ZWIĘKSZONEJ LICZBY POGRZEBÓW. TRZEBA BY LECIEĆ DO TEJ INDONEZJI I SPRAWDZIĆ KTO ZNÓW ŚCIEMNIA
Aplauz
7 miesięcy temu
A w Polsce zakłady pogrzebowe cienko pieją .
bDRNzvND
Obywatel
7 miesięcy temu
Ale o to chodzi strach i panika. Takimi ludźmi lepiej się steruje bo na wszystko się zgodzą w ramach "bezpieczeństwa"
Leon Z
7 miesięcy temu
Patrzcie po liczbach - ile umarło w tym roku, a ile w tym samy czasie w poprzednich latach. Wzrosty są tylko w kilku krajach. W innych jest bez zmian lub nawet spadki. Jedynie liczby nie kłamią.
jaja
7 miesięcy temu
Wszystkie "rewelacje-jak zawsze-z odleglych krajow,zeby nikt nie sprawdzil.We Wloszech tez podobno wozili pojazdami bojowymi,filmiki byly nawet z przejazdu pojazdow wojskowych,tyle tylko,ze zdjecia byly z 2013roku i zadnych trupow na pojazdach nie bylo widac,ale dla ciemnego ludu wystarczylo. Nikt nie zauwazyl.A od kiedy to pojazdy bojowe maja prawo wozic zwloki,jesli juz? Teraz kolejni,co sobie nie radza.Zamkneli granice,zeby nikt nie "podgladal",ze nic sie nie dzieje...Ech,ta fantazja pismakow.
Jorg
7 miesięcy temu
Bzdury i ściema. Nikt nie widział na oczy żadnego zmarłego na korone.
drDomestos
7 miesięcy temu
Indonezja. Dane za 2019 rok: iczba urodzeń w Indonezji wynosi 4 800 653 rocznie, liczba zgonów to 1 986 956 w roku. Zatem, codziennie w 2019 roku umierało 5443 osób. Wtedy nie było jeszcze rozbuchanej propagandy koronawirusa. 9500 ofiar tego wirusa to.... Proszę sobie dodać resztę.
NOmoreFAKE
7 miesięcy temu
TO JEST WOJNA Z RODZAJEM LUDZKIM! TO ZAMACH NA NASZE ŻYCIE, ZDROWIE, GODNOŚĆ, WOLNOŚĆ i BEZPIECZEŃSTWO! PRECZ Z GLOBALNYM, NEOMARKSISTOWSKIM TERROREM! NIE MA ZGODY NA ŚWIAT WEDŁUG KILL-BILL GATES 666 MENGELE!
...
Następna strona
bDRNzvOf
bDRNzvNm
bDRNzvOm
bDRNzvOn