bDeVOmEk
bDeVOmEo
bDeVOmEs
programy
kategorie
bDeVOmEl

Uciekł na drzewo przed niedźwiedziem. Przypadkowe nagranie

Turyści jechali samochodem drogą przez las, zachwycając się pięknem przyrody. Nie było by w tymi nic dziwnego gdyby nie mężczyzna wysoko na drzewie tuż obok pobocza. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że pan przyjechał naprawić zerwaną linię elektryczną, która biegnie wzdłuż drogi. Lecz ku zdziwieniu turystów pod mężczyzna był niedźwiedź. Całą sytuację nagrali i wrzucili do sieci. Niestety niespodziewane spotkanie z niedźwiedziem zmusiło mężczyznę do ucieczki na drzewo. Drapieżnik, który z pewnością chciał się posilić nie dał za wygraną i sam wspiął się na drzewo. Zresztą zobaczcie sami.

95 reakcji
32
37
26
Podziel się
Komentarze (26)
24-07-2020
123na drzewie nie ma prawdziwego niedźwiedzia i człowieka. To są manekiny. A żart zrobiony gdzieś w Rosji...
zobacz więcej komentarzy (26)
bDeVOmEx
KOMENTARZE
(26)
123
3 miesiące temu
na drzewie nie ma prawdziwego niedźwiedzia i człowieka. To są manekiny. A żart zrobiony gdzieś w Rosji...
Mój nick
3 miesiące temu
Noga na desce rozdzielczej pasy pewnie niezapięte...
blef
3 miesiące temu
Ani jeden ani drugi nie rusza się, na pewno jakieś kukły, A gdyby były prawdziwe to kto kogo zjadł?
bDeVOmEP
etam
3 miesiące temu
Nóżka na desce a poduszka bummmmm i wózeczek pewny
Dla ostrzeżen...
3 miesiące temu
Może te manekiny na drzewie ktoś umieścił, żeby ostrzec kierowców, żeby na tym odcinku się nie zatrzymywali za potrzebą, bo to może się zakończyć, tak jak pokazuje, to ta dekoracja.
Najnowsze komentarze (26)
Stary
3 miesiące temu
to ewidentny przejaw dyskryminacji. Zablokować im środki unijne!
Mała
3 miesiące temu
Ej,Vox jakbyś nie umaił czytać to akcja dzieje się w Rosji, a ty ni w pięć ni w dziesięć o złych Polakach. Jak ci tak źle to się przeprowadź
Kate
3 miesiące temu
Cóż...o ile mi wiadomo, rozporządzenie które wprowadza obowiązek wkładania maseczek, zwalnia też z niego osoby, które nie mogą nosić ich, ze względu na stan zdrowia. I o tym hejterzy już nie myślicie ? Pewnie jesteście zdrowi i nie macie problemów z oddychaniem... Jeśli ktoś ma problem ze względu na astmę, POChP, serce czy inne choroby, to ma problem z oddechem nawet w klimatyzowanym pomieszczeniu. A trzeba się przemieszczać... Jeśli ma się choroby tak zwane współtowarzyszące (oddech), to zapewniam Was, że umarłby szybko po zarażeniu, ze względu na uduszenie a więc trzeba też mieć na względzie prawo, które mówi o takich przypadkach a nie tylko siać nienawiść i mobbing. Jeszcze jesteście młodzi i zdrowi....
lol
3 miesiące temu
Tępi ludzie myślą , ,że ich maseczki ochronią przed wirusem.
Pan Troll
3 miesiące temu
Się bałem, że z lecącego.
kostek
3 miesiące temu
Dominują komentarze - Brawo Rosja!. Nie do pojęcia. Czy kiedykolwiek doznaliśmy cierpień ze strony Ameryki? Nie. A ze strony Rosji? Tak...od setek lat. Grabież ziem,wywózki na Sybir,rozstrzeliwania, rusyfikowanie Polaków,kłamstwa,kajdany,więzienia,prześladowania. I teraz czytam - Brawo Rosja! Ręce opadają. Chciałoby się się zacytować słowa Jezusa na krzyżu - ...Panie wybacz im,bo nie wiedzą co czynią..
xy
3 miesiące temu
Może to właśnie kot je na siebie napuścił i teraz obserwuje :"_)
Zgred
3 miesiące temu
W takich przypadkach zastanawiam się gdzie jest polska policja na motocyklach ? Takie miejsca powinni patrolować i monitorować non stop. Przecież doskonale wiedzą gdzie się tworzą korki. Wyłapać takiego szeryfa i nakazać mu zjazd po mandacik zaraz za zwężeniem. Tam powinien stać kolejny patrol i tylko wystawiać mandaty osobom zgłoszonym przez radio.
bDeVOmEH
solidarność
3 miesiące temu
Media nam wrogie wciskają nam głupoty których nawet człowiek nie normalny by się nie odważył ludziom wciskać. Jeszcze młode dziewczyny i seks to odpowiedni poziom demokracji.
paszeko
3 miesiące temu
noga na desce ...masakra!
DOROTA
3 miesiące temu
Zawalczmy o ludzkość, o przyszłość naszych dzieci. NAPRAWDĘ NAWRÓĆMY SIĘ DO PANA BOGA I PRZYMIERZA Z NIM. MUSIMY ZACZĄĆ PRAKTYKOWAĆ PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA! MATKA BOŻA MÓWI, ŻE TO JEST LEKARSTWO NA NASZE CZASY - CZASY APOKALIPTYCZNE, KTÓRE TRWAJĄ TERAZ! Zachowujemy się jak gotowana żaba! Wrzuć żabę do wrzątku, a ona wyskoczy. Natomiast wrzuć żabę do zimnej wody i podgrzewaj wodę, a ona się nie zorientuje, że umiera! CZAS UCIEKA! ŻYJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. OBUDŹMY SIĘ Z TEGO SZTUCZNIE PODKRĘCANEGO PĘDU ŻYCIA, KTÓRE ZARAZ MOŻE SIĘ SKOŃCZYĆ, JEŻELI BĘDZIEMY ŚLEPI NA PRAWDĘ! POKUTA, POKUTA, POKUTA! PIERWSZE SOBOTY MIESIĄCA. CZAS POWSTAĆ NARODZIE DO NAJWAŻNIEJSZEJ WALKI, BO O ŻYCIE NIE TYLKO DOCZESNE! WSZYSTKO DLA NASZYCH DZIECI I PRZYSZŁOŚCI! Kochasz swoje dzieci? Odpuść "lekcje rysunku", zostaw swoje hobby, PRZYJDŹ NA NABOŻEŃSTWO 1 SOBOTY MIESIĄCA, ZABIERZ SWOJE DZIECKO! NIE MA WIĘKSZEGO DOBRA, KTÓRE MOŻESZ PODAROWAĆ SWOJEMU DZIECKU! CZAS UCIEKA DZISIAJ. TO SIĘ DZIEJE TERAZ. RATUJMY ŚWIAT Z BOŻĄ POMOCĄ! Boże MIŁOSIERDZIE jest ostatnią nadzieją ludzi! Ja Go już doświadczyłam! Przeczytajcie moje świadectwo na: pojednanie . eu . To jest świadectwo o naszym prawdziwym pochodzeniu i naszym prawdziwym przeznaczeniu. Jeżeli do nas nie dotrze, że tylko w Panu Bogu jest jedyny ratunek w czasach obecnych (apokaliptycznych) to zawsze będziemy przegrywać nasze życie i losy całej ludzkości. Spowiedź, Eucharystia Święta (BARDZO WAŻNE! BO BEZ JEJ SPOŻYWANIA NIE BĘDZIEMY WSKRZESZENI W DNIU OSTATECZNYM), Nawrócenie CAŁKOWITE do Pana Boga, czyli ŚCISŁE PRZESTRZEGANIE Przykazań Bożych, a nie jakaś samowolka (w to wierzę, a w tamto nie), Pokuta, Pokuta, Pokuta. Bez pokuty i ZADOŚĆUCZYNIENIA LUDZIOM I PANU BOGU (czyli bez wypełnienia 5 warunku Spowiedzi Świętej) wciąż się powraca do tych samych grzechów. Mało kto słyszał o 5 warunku Spowiedzi. Matka Boża mówiła: "Czyńcie wszystko, cokolwiek Wam powie". Pan Jezus żyje WCIĄŻ, TERAZ i każdego dnia komunikuje się z nami, posługuje się słowami Pisma Świętego. Zadajcie pytanie Panu Jezusowi i otwórzcie Pismo Święte. Na stronie, na której Wam się otworzy będzie odpowiedź. Sprawdziłam, tak naprawdę jest. Proszę Was, przeczytajcie ŚWIADECTWO o tym, kim jest człowiek i jak bardzo Pan Bóg kocha Ciebie i mnie na: pojednanie. eu . Wykaz kościołów, w których odprawiane są nabożeństwa pierwszych sobót znajduje się na stronie PierwszeSoboty w zakładce Zgłoszenie-Lista
gosc
3 miesiące temu
Jak przecieral oczy mogl spowodowac wypadek.
kiwi
3 miesiące temu
akurat. myślicie że podpuścicie ludzi filmikiem i będą oglądać kretyńskie reklamy. do tego jedna już nie wystarczy...
piter
3 miesiące temu
140 jeżdże clio na czwartym biegu w mieście , tam gdzie bezpiecznie , mam 60 lat i uważam że 50 w mieście to za mało
bDeVOmFj
bDeVOmEq
bDeVOmFq
bDeVOmFr