programy
kategorie

Uczcili program nuklearny piosenką. Kuriozalny klip wyemitowany w Iranie

Państwowa telewizja irańska wyemitowała teledysk promujący program nuklearny ich kraju. Nagranie pokazało śpiewających mężczyzn w białych fartuchach laboratoryjnych. Niektórzy z nich trzymali zdjęcia irańskich naukowców zabitych, jak utrzymuje Iran, przez wrogich agentów. „Jesteśmy dumni i zwycięscy dzięki nauce” - śpiewali mężczyźni. „Wierzymy w siebie i nie pokładamy nadziei w obcokrajowcach”. Międzynarodowi eksperci sądzą jednak, że na nagraniu nie widać prawdziwych naukowców, gdyż Iran stara się chronić ich tożsamość w obawie przed atakami. Publikacja klipu zbiegła się w czasie z niedzielnym incydentem w Iranie, kiedy to doszło do awarii sieci elektrycznej w ośrodku wzbogacania uranu w Natanz. Iran obwinił Izrael odpowiedzialnością za niedzielny incydent, nazwał go zamachem terrorystycznym i ostrzegł, że się zemści.

106 reakcji
37
32
37
Podziel się
Komentarze (37)
12-04-2021
Ottopley
JAk u nas w TVP Kurski - pochwalny skowyt i wazelina ! A na urodzinach w radio ma ryja to nasi politycy nie śpiewają i tańczą i całują derektora po sygnetach? Ale tu w...Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (37)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(37)
Ottopley
3 lata temu
JAk u nas w TVP Kurski - pochwalny skowyt i wazelina ! A na urodzinach w radio ma ryja to nasi politycy nie śpiewają i tańczą i całują derektora po sygnetach? Ale tu w Iranie coś z tego mają - program nuklearny! A my mamy program mineralny :)
dsq
3 lata temu
Przecież to jak urodziny Radia Maryja! Mają taki sam rząd.
piotrg
3 lata temu
a mi piosenka sie podoba , jestem z wami
obserwator
3 lata temu
jak u Rydzyka!!!!
Pogramyzwami
3 lata temu
Nie wiem jak można pozwalać na morrdowwanie naukowców, toż. To barbazynstwo nikt nie ma prawa choćby wymyślał najbardziej niewiarygodne i wiarygodne podstawy do swojego dzialanie
Najnowsze komentarze (37)
niestety
3 lata temu
To bedzie definitywny koniec światowego pokoju,jak Iran zdobędzie atom
Sierściuch
3 lata temu
Jak u Rydzyka
mój nick
3 lata temu
wypisz wymaluj pisowski rząd u rydzyka, tylko oni mają program atomowy a my program różańcowy
zyga
3 lata temu
Dzielny i dumny naród perski przeciwstawił się rozbójnikom światowego pokoju i dlatego jest ciągle atakowany przez imperializm!!! Powodzenia Wielki Narodzi w walce ze złem tego świata!
Dla mnie bomb...
3 lata temu
Można im było sprzedać licencję na nasze powojenne piosenki z drobną modyfikacją. Np. budujemy nowy schron, jeszcze jeden nowy schron... Albo o wirowaniu uranu: karuzela, karuzela, uran dzisiaj się wydziela...
mesjasz666
3 lata temu
rok 2021 bedze ostatnim takim jaki pamietamy bedzie konfikt na swiatową skale . słowa proroka
Dość !!!!!
3 lata temu
Współczuję Iranowi sąsiada. POWODZENIA .
Putin
3 lata temu
sie przyjazni z Iranem i nie bardzo lubi Bajdena. Ostatnio, Putin, Chiny, Iran i Birma sie dogaduja. Cos jest nie tak.
Sauron
3 lata temu
Niech już tam sobie majstrują przy tym programie nuklearnym, byle nie śpiewali.
jaja
3 lata temu
to mi przypomina kraj grubego kima
Sssss
3 lata temu
Jak PIS !!!
Mikołaj
3 lata temu
Przylecą, zbombardują i będzie po ich programie.... wiecie kto?
sun
3 lata temu
Widać Iran pod względem propagandowym czerpie z pisowskich doświadczeń. Smutne jest to, że oni mają program atomowy, a ja wczoraj dowiedziałem się od dzieci, że mają 1 (jedną) lekcję informatyki w tygodniu. Lekcji religii są dwie, z tego co wiem.
Szach
3 lata temu
Skoro rząd utrzymujący największą organizację terrorystyczną (CIA) dysponuje bronią atomową, to inne kraje też powinny ją mieć. Skoro USA i ZSRR pomimo wrogości i dziesiątek tysięcy atomówek, nie zdecydowały się na III wojnę światową, to może gdyby więcej państw miało taką broń, to świat był by bezpieczniejszy. Także Polska powinna mieć własne bomby atomowe, bo nasza historia pokazuje, że na "sojuszników" nie ma co liczyć.