bELtytOs
bELtytOw
bELtytOA
programy
kategorie
bELtytOt

Wielki wódz ZSRR. Propaganda kontra prawda

Po przejęciu władzy w 1964 roku Leonid Breźniew nie rządzi sam. Decyzje podejmowane są kolektywnie, dlatego koniec ery Breźniewa nie nastąpi wraz z jego śmiercią. Jego rządy były czasem stabilizacji i reform gospodarczych. Jednak z oddali wszystkiemu przyglądała się Czechosłowacja. Chcesz się dowiedzieć więcej, odwiedź kanał: Ciekawe Historie.

187 reakcji
44
82
61
Podziel się
Komentarze (61)
07-05-2020
JERZY.Nawet car dawnej Rosji nie miał takiej niczym nieograniczonej władzy jaką ma obecnie w Polsce Kaczyński.
zobacz więcej komentarzy (61)

Programy Wirtualnej Polski

bELtytOF
KOMENTARZE
(61)
JERZY.
rok temu
Nawet car dawnej Rosji nie miał takiej niczym nieograniczonej władzy jaką ma obecnie w Polsce Kaczyński.
Asia
rok temu
Okres PRL to okres budowania, ksztalcenia i kulturalnego rozwoju. Przemysl b yl nasz. Teraz wszystko niszczymy i rzadza obcy. Prawie caly przemysl jest w obcych rekach
iop
rok temu
Tęsknota Kaczyńskiego.
bELtytOX
Emeryt
rok temu
To co Polacy budowali po wojnie przez dziesiątki lat Balcerowicz zniszczył i sprzedał za granicę obcym. Zielone ludziki działają. Leperowi zrobili samobójstwo.
ruslan
rok temu
odszedl Brezniew .odejdzie kaczynski.nic nie jest wieczne
Najnowsze komentarze (61)
Shalom
rok temu
Będzie na co polować wkrótce.
bieda aż pisz...
rok temu
Prawda jest inna Wszystkiemu jest winne odejście Prawosławia od Kościoła Katolickiego. Ostatni car Rosji to zrozumiał, ale już było za późno. Rosja Maryjna została opanowana przez marksistowskie pomysły. I cały czas Rosji brakuje żywności dla mas.
PIS TO ZGUBA ...
rok temu
NIE PORÓWNUJCIE KOMUNY DO TEGO BAJZLU, BEZHOŁOWIA I NIERZĄDU. DALEKO IM DO MĄDROŚCI I ORGANIZACJI PRL. KTO ODBUDOWAŁ KRAJ, CI BY ZADŁUŻYLI KRAJ NA STULECIA. PRL WYPROWADZIŁ LUDZI Z ANALFABETYZMU, WYKSZTAŁCIŁ, DAŁ MIESZKANIA I STWORZYŁ PRZEMYSŁ, KTÓRY MOGLI SPRZEDAWAĆ CI I POPRZEDNI PRZEZ 31 LAT.
jaro
rok temu
pis i kaczynski niszczy wszystko
pelo
rok temu
Dlaczego mój komentarz ZNIKNĄŁ ?
Franek 1211
rok temu
Nie ma Homo sovietikusa- jest Homo katolikus, w Polsce dominuje ten typ.
antychazar
rok temu
bek czosnkowy rządzi
andrzejj
rok temu
a slon prowadzi czy pomaga wspolprowadzic?
bELtytOP
Rorin
rok temu
Okres PRL-u niczym się nie różnie od rządów Podłej Zmiany. Rządzą tępi aparatczycy partyjni, gotowi na każde łajdactwo z polecenia kulawego neobolszewika z Nowogrodzkiej.
zcx
rok temu
Czyli najwięksi tyrani nie byli rodowitymi obywatelami, tak jest również z kaczyńskim.
1qa
rok temu
takie czasy były nie by lo, żle bo byłem młody i życie inaczej wyglądało było fajnie a dziś LeonidKczynski robi to samo a moż ei gorzej
Asnyk
rok temu
Tego nie da się czytać , co tu się wypisuje . Mówił mi nieraz mój mądry Teść , że Niemcy w ogóle , a historycy niemieccy w pierwszym rzędzie , pisali prawdę do roku 1871 , do zwycięstwa nad Francją . Potem był fałsz . To samo ma miejsce w Polsce po roku 1990 , nasila się chorobliwie i osiąga kuluminację od początku czasów rządu PiS -u . Wp. jest jednym z narzędzi szerzenia i potęgowania tego nieszczęścia .
Taak.....
rok temu
Tak najpierw rzadzacy sprzedali nasze cementownie niemcom, a potem zaczeli budowac autostrady.....ale to nie jest wina Tuska...prawda!
Teraz jego rz...
rok temu
na Żoliborz.
...
Następna strona
bELtytPr
bELtytOy
bELtytPy
bELtytPz