bDyHzdIQ
bDyHzdIU
bDyHzdIY
programy
kategorie
bDyHzdIR

Wielkie osuwisko na Alasce. Wszystkiemu winne globalne ocieplenie

Globalne ocieplenie wywołało wczesne lato na Alasce oraz spowodowało masowe osuwanie się ziemii w górach. Największe osuwisko miało miejsce na stokach Yudikench Peak, góry w pobliżu miasta Anchorage. W maju temperatura na Alasce przekraczała 20 st. C. Przyspieszyło to topnienie śniegu, który zsunął się ze zbocza góry, wraz z tonami pyłu i kamieni. Co ciekawe, zjawisko zostało zauważone przypadkiem.

104 reakcje
24
36
44
Podziel się
Komentarze (44)
01-06-2020
zielony zbirGlobalne ocipienie osunęło Alaskę i teraz jest osunięta. Trzeba wprowadzić podatek kominowy i od bytowy aby zatrzymać tą katastrofę i posunąć A laskę w jej miejsce.
zobacz więcej komentarzy (44)

Programy Wirtualnej Polski

bDyHzdJd
KOMENTARZE
(44)
zielony zbir
8 miesięcy temu
Globalne ocipienie osunęło Alaskę i teraz jest osunięta. Trzeba wprowadzić podatek kominowy i od bytowy aby zatrzymać tą katastrofę i posunąć A laskę w jej miejsce.
MArk
8 miesięcy temu
Jakby to ujął PiS, to wina Tuska.
ergo
8 miesięcy temu
Dzisiaj oglądałem program o lodowcach na Islandii. Usłyszałem, że po ciepłym Średniowieczy nastała epoka lodowacenia, która skończyła się w XIX w. Wtedy lodowce przestały narastać, a teraz jest epoka topnienia. Skoro Średniowiecze było ciepłe, to znaczy, że wtedy była za duża emisja CO2? Za dużo kominów dymiło i samochodów jeździło?
bDyHzdJv
Lord Vader
8 miesięcy temu
Taaa,globalne ocieplenie i susza. A najzimniejszy maj od 20 lat pół metra śniegu na Kasprowym i podtopienia na południu Polski to właśnie wynik ocieplenia i suszy. Przestańcie już bredzić bo zabrnęliście o jeden krok za daleko.
Ja
8 miesięcy temu
Globalne ocieplenie? To czemu w Polsce maj i czerwiec są takie zimne w tym roku ?
Najnowsze komentarze (44)
Iza
7 miesięcy temu
Słodziak
Marcin
7 miesięcy temu
No i co w tym takiego nadzwyczajnego że tak sie podniecają
X78
7 miesięcy temu
Kiedy ludzie przestaną wreszcie kręcić pionowe kadry... Oczy też mają jedno pod drugim?
Anik
7 miesięcy temu
mój pies tez uwielbiał swoich listonoszy czekał na nich przy oknie bo wiedział ze dostanie smakołyk , ale tylko od nich brał. Wiedział ze mu nie wolno brać od obcych
jola
7 miesięcy temu
pomieszały sie materiały :)
jola
7 miesięcy temu
takie właśnie są golden retrievery :) Mam już drugiego psa tej rasy iw iem, że uwielbiają służyć ludziom, a za smaczek zrobią wszystko :)
wawalove
7 miesięcy temu
Psy są cudowne dopóki ich właściciele sprzątają po nich kupy.
tralala
7 miesięcy temu
Autor filmiku nie potrafi fimlować.
bDyHzdJn
mama
7 miesięcy temu
najwspanialsza rasa jaka kiedykolwiek istniała ! Tylko golden najlepszy przyjaciel
pikus
7 miesięcy temu
memento dla tych,którzy traktują zwierzęta jak przedmiot nie zauważając,że one też myślą,czują i mają uczucia zwłaszcza dla "swojego" czlowieka ale w większości przypadk.ow zwierzęta są dtręczone a nie kochane i doceniane
wacek
7 miesięcy temu
to list na wybory byl
martyna
7 miesięcy temu
Takie są psy. W Gorzowie Wlkp., w mojej okolicy był swego czasu pies-kundelek czarny z kręconą sierścią. Każdego dnia rano czekał na przystanku tramwajowym na listonoszkę, panią Jadzię, która to dojeżdżała tramwajem do swojego rewiru. Witał ją radośnie, po czym towarzyszył jej podczas całego obchodu. A że dzielnica była willowa, to było tych uliczek całkiem sporo. Kiedy listonoszka wchodziła na posesje, on czekał cierpliwie przed furtką.Kiedyś nie było skrzynek pocztowych przy bramach. I tak do końca pracy pani Jadzi. Przy ostatnim domku piesek żegnał się z panią i biegł do swego domu.
Waldemar
7 miesięcy temu
Pomysł z wycinaniem kadru to najgłupsza forma przekazu. To tak jakby ludzi traktować jak głupków niezdolnych do obserwacji ze zrozumieniem.
Janek
7 miesięcy temu
Mądre psisko, nie to co u nas te ujadające kundle uganiające się za każdym samochodem na wiosze.
bDyHzdJP
bDyHzdIW
bDyHzdJW
bDyHzdJX