bELjQYuY
bELjQYvc
bELjQYvg
programy
kategorie
bELjQYuZ

Wielkie osuwisko na Alasce. Wszystkiemu winne globalne ocieplenie

Globalne ocieplenie wywołało wczesne lato na Alasce oraz spowodowało masowe osuwanie się ziemii w górach. Największe osuwisko miało miejsce na stokach Yudikench Peak, góry w pobliżu miasta Anchorage. W maju temperatura na Alasce przekraczała 20 st. C. Przyspieszyło to topnienie śniegu, który zsunął się ze zbocza góry, wraz z tonami pyłu i kamieni. Co ciekawe, zjawisko zostało zauważone przypadkiem.

104 reakcje
24
36
44
Podziel się
Komentarze (44)
01-06-2020
zielony zbirGlobalne ocipienie osunęło Alaskę i teraz jest osunięta. Trzeba wprowadzić podatek kominowy i od bytowy aby zatrzymać tą katastrofę i posunąć A laskę w jej miejsce.
zobacz więcej komentarzy (44)

Programy Wirtualnej Polski

bELjQYvl
KOMENTARZE
(44)
zielony zbir
rok temu
Globalne ocipienie osunęło Alaskę i teraz jest osunięta. Trzeba wprowadzić podatek kominowy i od bytowy aby zatrzymać tą katastrofę i posunąć A laskę w jej miejsce.
MArk
rok temu
Jakby to ujął PiS, to wina Tuska.
ergo
rok temu
Dzisiaj oglądałem program o lodowcach na Islandii. Usłyszałem, że po ciepłym Średniowieczy nastała epoka lodowacenia, która skończyła się w XIX w. Wtedy lodowce przestały narastać, a teraz jest epoka topnienia. Skoro Średniowiecze było ciepłe, to znaczy, że wtedy była za duża emisja CO2? Za dużo kominów dymiło i samochodów jeździło?
bELjQYvD
Lord Vader
rok temu
Taaa,globalne ocieplenie i susza. A najzimniejszy maj od 20 lat pół metra śniegu na Kasprowym i podtopienia na południu Polski to właśnie wynik ocieplenia i suszy. Przestańcie już bredzić bo zabrnęliście o jeden krok za daleko.
Ja
rok temu
Globalne ocieplenie? To czemu w Polsce maj i czerwiec są takie zimne w tym roku ?
Najnowsze komentarze (44)
Iza
rok temu
Słodziak
Marcin
rok temu
No i co w tym takiego nadzwyczajnego że tak sie podniecają
X78
rok temu
Kiedy ludzie przestaną wreszcie kręcić pionowe kadry... Oczy też mają jedno pod drugim?
Anik
rok temu
mój pies tez uwielbiał swoich listonoszy czekał na nich przy oknie bo wiedział ze dostanie smakołyk , ale tylko od nich brał. Wiedział ze mu nie wolno brać od obcych
jola
rok temu
pomieszały sie materiały :)
jola
rok temu
takie właśnie są golden retrievery :) Mam już drugiego psa tej rasy iw iem, że uwielbiają służyć ludziom, a za smaczek zrobią wszystko :)
wawalove
rok temu
Psy są cudowne dopóki ich właściciele sprzątają po nich kupy.
tralala
rok temu
Autor filmiku nie potrafi fimlować.
bELjQYvv
mama
rok temu
najwspanialsza rasa jaka kiedykolwiek istniała ! Tylko golden najlepszy przyjaciel
pikus
rok temu
memento dla tych,którzy traktują zwierzęta jak przedmiot nie zauważając,że one też myślą,czują i mają uczucia zwłaszcza dla "swojego" czlowieka ale w większości przypadk.ow zwierzęta są dtręczone a nie kochane i doceniane
wacek
rok temu
to list na wybory byl
martyna
rok temu
Takie są psy. W Gorzowie Wlkp., w mojej okolicy był swego czasu pies-kundelek czarny z kręconą sierścią. Każdego dnia rano czekał na przystanku tramwajowym na listonoszkę, panią Jadzię, która to dojeżdżała tramwajem do swojego rewiru. Witał ją radośnie, po czym towarzyszył jej podczas całego obchodu. A że dzielnica była willowa, to było tych uliczek całkiem sporo. Kiedy listonoszka wchodziła na posesje, on czekał cierpliwie przed furtką.Kiedyś nie było skrzynek pocztowych przy bramach. I tak do końca pracy pani Jadzi. Przy ostatnim domku piesek żegnał się z panią i biegł do swego domu.
Waldemar
rok temu
Pomysł z wycinaniem kadru to najgłupsza forma przekazu. To tak jakby ludzi traktować jak głupków niezdolnych do obserwacji ze zrozumieniem.
Janek
rok temu
Mądre psisko, nie to co u nas te ujadające kundle uganiające się za każdym samochodem na wiosze.
bELjQYvX
bELjQYve
bELjQYwe
bELjQYwf