bGYlrero
bGYlrers
bGYlrerw
programy
kategorie
bGYlrerp

Wielkie testy Rosji. Pokazali nowy samolot szturmowy

Rosyjski MON opublikował nagranie z ćwiczeń wojskowych w bazie w Stawropolu. Rosja przetestowała samolot szturmowy Su-25SM3. To nowa, ulepszona wersja radzieckiego Su-25. Su-25SM3 służy do bliskiego wsparcia marynarki wojennej i wojsk lądowych. Wcześniejsze samoloty szturmowe Su-25 wykorzystywano m.in. w Iraku, na Ukrainie i w Syrii. Nowy odrzutowiec daje możliwość m.in. laserowego oznaczania celu, obserwacji w termowizji, a także aż 16-krotnego powiększenia obrazu.

06-03-2020
Tagi:
708 reakcji
201
226
281
Podziel się
bGYlrerr
Komentarze (281)
06-03-2020
czytelnikod kiedy SU 25 to myśliwiec? Z tego co wiem jest to poddźwiękowy samolot wsparcia pola walki i zwalczania broni pancernej czyli rosyjski odpowiednik A-10.
zobacz więcej komentarzy (281)

Programy Wirtualnej Polski

bGYlrerB
KOMENTARZE
(281)
czytelnik
3 lata temu
od kiedy SU 25 to myśliwiec? Z tego co wiem jest to poddźwiękowy samolot wsparcia pola walki i zwalczania broni pancernej czyli rosyjski odpowiednik A-10.
Tetrykz PRL
3 lata temu
A amerykanie i NATO nikogo nie straszą, tylko prezentują najnowsze modele sprzętu do rozrzucania ciepłych posiłków i słodyczy w państwach w których wprowadzają "demokrację".
Liam
3 lata temu
Bardzo fajny tytuł."Rosjanie straszą świat...'' Gdyby to byli Amerykanie to tytuł byłby "Wspaniałe osiągnięcie nauki i inżynierii amerykańskiej... "
bGYlrerT
wojenny dziad...
3 lata temu
Ciekawe to nasze rusofobiste podejście.Jak Amerykanie z sojusznikami robia manewry to dobrze ,ale jak rosjanie to zagrożenie dla pokoju światowego a co najmniej zagrozenie dla nas.Jak Amwrykanie produkuja i testuja nową bron to dla dobra świaotowego i obrona przed ryskimi,ale jak odwrotnie to już jest zagrożenie dla świata i Polski.A potem chcecie aby Putin i przecietny Rosjanin was kochał i poważał.U Rosjan tak jak i u Amerykanów ,Chińczyków nie należy sie bać tego co pokazują ale tego co maja głeboko ukryte przed społeczeństwem
Irek
3 lata temu
A to straszenie to na czym niby ma polegać? Że pokazali nową wersję starego samolotu? Amerykanie też maja A-10 modernizować
Najnowsze komentarze (281)
Babel2
3 lata temu
Magazyny pełne najnowszych bomb a za Moskwą 30 km stare babcie żurawiem ciągną wodę ze studni. Czyli po staremu.
Łukasz
3 lata temu
nowy - oblatany w 1975 :D
mach
3 lata temu
Jak żywo przypomina Irydę I-22 pewnie zbieg okoliczności
nie lotczik
3 lata temu
O job jewo mać charoszaja maszyna na wszelkie owady myszy i szczury nieprzydatny na dzisiejszym polu walki,
lll
3 lata temu
buahahahahahahah. mają jeszcze taczki dwukołowe do bezpośredniego wsparcia piechoty. Ale to ściśle tajny projekt, więc go na razie nie ujawniją.
obywatel
3 lata temu
Pieniądze powinni przeznaczyć dla biednych których tam nie brakuje a nie na zbrojenia.
vania
3 lata temu
Ruskie strzelali do labedzia no wprost szok w postepach. Jak ich luxsusowy lotniskowiec ktoremu braklo pary aby doplynac do celu. Wszystko mowi samo za siebie.
bary
3 lata temu
Jak rosjanie pokazuja nowe uzbrojenie to zaraz strasza swiat Jak amerykanie pokazuja to swiata nie strasza tylko krzewia umilowany pokoj.Hipokryzja.
bGYlrerL
engy
3 lata temu
Ciekawe czy kiedyś przeczytam, że Rosja zaprezentowała nawy innowacyjny lek na raka lub coś co sprawi, że życie będzie przyjemniejsze.....Nie tylko bomby, rakiety, czołgi i śmierć..... Jak długo może istnieć taki kraj?
marek
3 lata temu
Nikt nie chwali się najnowszymi osiągnięciami techniki wojskowej.Jest to ściśle tajne i poufne.Jeśli ktoś to robi to jest to podrasowany 10-cio letni grat.Dla przykładu Black Bird naddźwiękowy samolot szpiegowski USA został ujawniony dopiero po 10-ciu latach eksploatacji.Wcześniej myślano że to UFO.
Kirow
3 lata temu
Rosja bandycki kraj. Funkcjonuje dzięki wykradaniu pomysłów i patentów z innych krajów. Teraz Putin, który powinien stanąć przed Trybunałem Sprawiedliwości za zbrodnie Rosji w Czeczeni, Gruzji, na Ukrainie i w Śyrii. chwali się samolotem szturmowym w którym zastosował laser któreego sam nie wymyślił. No i co sowieckie trolle ?
Benedykt
3 lata temu
Moja Brama ze stodoły wygląda lepiej i ma większą aerodynamike i silnik z komarka , napewno będzie miał większe osiągi .
YARO
3 lata temu
A KTO ZA TO ZAPŁACI? HINDUSI WYPIELI SĄ NA PUTINA!
Paladyn
3 lata temu
Faktycznie "straszna" broń, podrasowany kilkudziesięcioletni sztrucel, który jest zbyt wolny nawet jako cel ćwiczebny dla F-16. W odróżnieniu od swojego odpowiednika, amerykańskiego A-10, ruski złom jest wobec ataku z powietrza praktycznie bezbronny. No ale do bombardowania szkół i szpitali w Syrii nada się doskonale, a to przecież jest ruska wojna.
...
Następna strona
bGYlresn
bGYlreru
bGYlresu
bGYlresv