bEqjrERg
bEqjrERk
bEqjrERo
programy
kategorie
bEqjrERh

Wjechała w niego na skrzyżowaniu. Rower dosłownie wyleciał w powietrze

Przejeżdżając przez skrzyżowanie zawsze trzeba pozostać niesamowicie czujnym, bo nawet zielone światło nie gwarantuje bezpieczeństwa. Przekonał się o tym pewien rowerzysta z USA, który podczas przejazdu został potrącony przez rozpędzony samochód. Siła uderzenia była tak duża, że rower dosłownie wyleciał w powietrze. Roztrzęsiona kobieta, która kierowała autem od razu z niego wyskoczyła, chcąc pomóc mężczyźnie, jednak wygląda na to, że nic poważnego mu się nie stało. Niestety, nie wiadomo jak zakończyła się cała sytuacja. Wypadek uchwyciła kamera monitoringu miejskiego.

26-10-2020
73 reakcje
27
16
30
Podziel się
Komentarze (30)
26-10-2020
marekRowerzyści są nieśmiertelni.
zobacz więcej komentarzy (30)

Programy Wirtualnej Polski

bEqjrERt
KOMENTARZE
(30)
marek
9 miesięcy temu
Rowerzyści są nieśmiertelni.
elmi
9 miesięcy temu
Piekny lot nielota.
dziadek
9 miesięcy temu
Rowerzysto i co z tego, że miałeś pierwszeństwo jeśli będziesz do końca życia jeździł na wózku inwalidzkim, czy Ci to zrekompensuje kilkuletni wyrok dla sprawcy wypadku? Przemyśl.
bEqjrERL
żabka
9 miesięcy temu
na filmie nie widać kto wjechał na skrzyżowanie na czerwonym. ale Najmądrzejsi mają swoje teorie
Domino
9 miesięcy temu
Skusiłem się zrobiłem prawko na motocykl, zaliczyłem dwa sezony i sprzedałem motocykl. Bardziej mi zależy na życie jakie by nie było. To co robią kierowcy samochodów to koszmar.
Najnowsze komentarze (30)
Dziwne
6 miesięcy temu
Zauważyłem że w większości wypadków ludziom spada but z nogi i tu też tak było
KOKO
6 miesięcy temu
A dlaczego to pan ROWERZYSTA przejeżdża zamiast rower przeprowadzić? Głupota niektórych jest często zmorą normalnych kierowców.
miki
6 miesięcy temu
ja codziennie wjeżdżam w garaż, ale on nie wylatuje w powietrze
Eeeetam
9 miesięcy temu
Eeetam, zaprosi go do domu i sprawę załatwią...
nemo
9 miesięcy temu
Black... Bike Lives Matters
szofer
9 miesięcy temu
Bezmyślność pieszych i rowerzystów skończyła by się z chwilą utraty pierwszeństwa na przejściach i skrzyżowaniach. Obecnie pieszy wchodzi na przejście nie patrząc nawet czy coś jedzie . Ważniejszy jest telefon . A co ma zrobić kierowca któremu pieszy wchodzi bezpośrednio pod samochód. Przecież się nie zatrzyma w miejscu
erherj
9 miesięcy temu
dzięki tym wszystkim rowerzystom (którzy w dużej mierze mają prawo jazdy i są też kierowcami aut) macie mniej samochodów na drogach, mniej spalin i mniej zajętych miejsc parkingowych. a szansa że taki cie zabije jadącego autem jest bliska zeru. także zbastujcie nieco z krytyką. możemy się zgodzić co do tego że każdy użytkownik drug w tym kraju, ma coś za uszami/nie jest bez winy i tyle.
aertjratj
9 miesięcy temu
we mnie traktor wjechał w Białymstoku, też myślałem że nic mi się nie stało... tak działa szok i adrenalina późniejsze dni tygodnie myślałem, że skonam... nadal odczuwam skutki. dosłownie odrywałem spodnie od nóg przyklejone zakrzepłą krwią, miałem tez guza jak twinkies nad uchem od przywalenia głową w asfalt. Ergo Hestia, z oporami wypłaciła odszkodowanie za rower, ale za poturbowanie mojej osoby, średni uszczerbek na zdrowiu już się nie poczuwa. znaleźli jakiegoś konowała-lekarza (możliwe ze fikcyjną postać) który stwierdził na piśmie ze po analizie badań wyników z sor, rentgenów iitp. należy mi się 0 złotych. poczekam jeszcze tydzień dwa i sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu. szkoda mi tylko faceta który mnie potrącił, gdyby ubezpoieczalnia była bardziej rozsądna, wszystko przeszło by bez echa dla niego, a tak dostanie mandat po fakcie i punkty karne, może straci prawko (mam jego jednoznaczne oświadczenie liczyłem ze nie będę go musiał używać). POTRAKTUJCIE TO JAKO PRZESTROGĘ. twojemu ubezpieczycielowi, bardziej zależy by przyoszczędzić marne kilka tysięcy zł. niż to żeby ci się upiekło i żebyś nie był ciągany po sądach, mimo że płacisz niemałe składki.
bEqjrERD
Marek
9 miesięcy temu
Zawsze, kiedy to możliwe wybieram rower,a auto zostaje w domu. Zdecydowanie za mało praw mają rowerzyści. Za mało ścieżek rowerowych. Rowerzysta zawsze powinien mieć pierwszeństwo przed kupą blachy.
898
9 miesięcy temu
Tak się kończy kod nieśmiertelności jako rowerzysta.I zakańcza sie wozkiem inwalidzkim.Twoja chwila.Twoje zycie.
olo
9 miesięcy temu
Był to może Polak w BMW ? Nie zdziwiłbym się.
Domino
9 miesięcy temu
Skusiłem się zrobiłem prawko na motocykl, zaliczyłem dwa sezony i sprzedałem motocykl. Bardziej mi zależy na życie jakie by nie było. To co robią kierowcy samochodów to koszmar.
Maks
9 miesięcy temu
Godmode on
STW
9 miesięcy temu
A kto prowadził? I jak tu nie wierzyć w stereotypy.
bEqjrESf
bEqjrERm
bEqjrESm
bEqjrESn