programy
kategorie

Włożyła drewnianą łyżkę do wrzątku. Nie uwierzysz, co stało się potem

Na jeden z portali społecznościowych Brytyjka Bonnie McNamara wrzuciła nagranie ciekawego eksperymentu, z wykorzystaniem wrzątku i drewnianej łyżki. Taka łyżka to nieodzowny element kuchennych przyborów. Tam, gdzie nie zaleca się używać przy gotowaniu metalowych mieszadeł, idealnie sprawdzi się właśnie taka wykonana z drewna. Brytyjka postanowiła sprawdzić, co się stanie z łyżką, gdy podda się ją wpływowy wrzątku. Okazało się, że woda stała się szybko bardzo brudna i pełna pływających nieczystości. To wszystko zostaje na łyżce po jej użyciu podczas gotowania posiłków. Wideo w kilka dni uzyskało kilkanaście milionów wyświetleń. Ludzie w komentarzach przyznawali często, że sami po użyciu takiej łyżki tylko opłukują ją wodą z kranu i odwieszają na miejsce. To nagranie chyba jednak pokazało, że po użyciu należy dokładnie umyć ją w gorącej wodzie.

15-03-2021
57 reakcji
7
28
22
Podziel się
Komentarze (22)
15-03-2021
ab negatioJak się nie myje łyżki po użyciu , to tak bywa.
zobacz więcej komentarzy (22)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(22)
ab negatio
3 lata temu
Jak się nie myje łyżki po użyciu , to tak bywa.
inż. Mamoń
3 lata temu
To przecież jasne. Dopiero się dowiedziała? Buzię po użyciu także trzeba chociażby przepłukać:)
Ewa
3 lata temu
To tylko u Anglików tak bywa. Powszechnie wiadomo ,ze to niechluje
realista
3 lata temu
Brytyjski " flej " na filmiku nie widać zewnętrznej strony w/w łyżki i filmik jest ewidentnie manipulacją a swoją drogą miłe panie i panowie myć naczynia w zmywarce a w rękach to różnica
zimny realizm
3 lata temu
Odkrycie na mairę XXI wieku! DREWNIANE ŁYŻKI PO UŻYCIU TAKŻE TRZEBA UMYĆ! Wolę nie myśleć co jest na ich deskach do krojenia....
Najnowsze komentarze (22)
kotek
3 lata temu
ten filmik to sciema. nie wiem jaki jest cel ale nasówa sie jeden. By myć to co sie używa po uzyciu. Lubimy fake newsy jednak jak widać po oglądalności
Rolny
3 lata temu
A to że brytole się nie myją to wiadome ale żeby łyżek też nie myć ?? w sumie jak ma się dwa krany od zimnej i ciepłej wody :D z jednej leci ukrop a z drugiej lód :)
zenek
3 lata temu
wypłynęła bejca albo olej którym była zakonserwowana. EUREKA!!!
woju
3 lata temu
ciągle myślę, że już żadna głupota ludzi mnie nie zaskoczy. A tu babka przeżyła proszę, szok ,że brudna łyżka jest brudna.
rada
3 lata temu
Niech używa Chińskiej z toksycznego plastiku,nic oprócz chemii nie będzie pływało
ghjkl
3 lata temu
Wiedziałam, że Anglicy są oszczędni . . .ale aż tak ? Dyl Sowizdrzał potrafił ugotować zupę z gwożdzia, widać Anglicy potrafią ugotować zupę z drewnianej łyżki . . .
Wojtek Warda
3 lata temu
Bo to nie była narodowa polska łyżka drewniana,
Shrek
3 lata temu
Nawet jesli to prawda, to taka ilosc przypraw nie zaszkodzi zadnemu daniu
lilia
3 lata temu
Flejtuchy mają takie łyżki i garnki też, a niektórzy używają patelni przez dłuższy czas bez mycia... A potem się dziwią, że mają problemy z żołądkiem.
emeryt
3 lata temu
Widac Pani z liucencjatem. Najpierw zaku ozdobnej lyzki nasaczonej impregnatem olejny a pozniej chec na mieszanie w garnku. Czy ta Pani umie usmazyc jako na patelni ?
lonicera
3 lata temu
coz za odkrycie! drewniana lyzke trzeba umyc po uzyciu goraca woda! te metalowe, ja osobiscie oblizuje i tez wygladaja czysto :)
zimny realizm
3 lata temu
Odkrycie na mairę XXI wieku! DREWNIANE ŁYŻKI PO UŻYCIU TAKŻE TRZEBA UMYĆ! Wolę nie myśleć co jest na ich deskach do krojenia....
Maximus
3 lata temu
ale dno ,jakz enisko upadl portal. nastepne bedzie pewnie to ,bo bije rekordy: Ona wsadzila roze w kartofel,nie uwierzycie co sie stalo. Albo; dodala fusy z kawy do kotletow ,nie uwierzycie ...i td.
buba
3 lata temu
Niestety to, co wylądowało na dnie szklanki, jest dowodem na właścicielkę brudasa. Rozumiem, że jakieś oczko tłuszczu mogło się pojawić, ale resztki jedzenia? Sami sobie odpowiedzcie ☹