bFGPhczU
bFGPhczY
bFGPhcAc
programy
kategorie
bFGPhczV

Woda zdrożeje. Kiedy i o ile? Padła konkretna odpowiedź

Rosną koszty życia, rachunki za wodę niedługo wzrosną. Kiedy konkretnie i o ile? - Trwa okres zatwierdzania taryf, Wody Polskie są regulatorem w tym zakresie. Za doprowadzanie wody odpowiadają przede wszystkim gminy, które mają swoje spółki wodno-kanalizacyjne. Jako regulator dbamy przede wszystkim o interes odbiorcy końcowego, czyli obywateli, i o to, żeby te podwyżki, jeśli będą, były jak najniższe i wynikały z realnych kosztów - powiedział w programie "Money. To się liczy" Przemysław Daca, prezes PGW Wody Polskie. - Stawki ustalamy na najbliższe trzy lata, oczywiście mamy inflację, wzrost opłat za energię elektryczną i utylizację ścieków, rosną także wynagrodzenia pracowników wodno-kanalizacyjnych, to przekłada się na wzrost cen. Jednak od samego początku widzimy trend, że zdecydowana większość gmin próbowała podnieść opłaty bardzo wysoko, średnio o 20 proc., a byli i tacy rekordziści, którzy próbowali podnieść ceny o 40 i 100 proc. Trwają negocjacje,...

rozwiń
9 reakcji
1
7
1
Podziel się
Komentarze (1)
15-07-2021
nino-siSkąd, Wody Polskie należą do żydowskiej firmy dlatego to, tak japy roztworzą że będziecie odwodnieni. Mimo tego Wisłę co niedzielę chrzczę ????
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bFGPhcAh
KOMENTARZE
(1)
nino-si
10 miesięcy temu
Skąd, Wody Polskie należą do żydowskiej firmy dlatego to, tak japy roztworzą że będziecie odwodnieni. Mimo tego Wisłę co niedzielę chrzczę ????
Najnowsze komentarze (1)
nino-si
10 miesięcy temu
Skąd, Wody Polskie należą do żydowskiej firmy dlatego to, tak japy roztworzą że będziecie odwodnieni. Mimo tego Wisłę co niedzielę chrzczę ????
bFGPhcAT
bFGPhcAa
bFGPhcBa
bFGPhcBb