bDKqqOKY
bDKqqOLc
bDKqqOLg
programy
kategorie
bDKqqOKZ

Wstrząsające nagrania z fermy norek. "To jest obóz koncentracyjny dla zwierząt"

Szarpanie norek za ogony, uderzanie nimi z impetem o betonowe podłoże i klatki, wrzucanie zwierząt do komory gazowej – to wszystko zarejestrowali w swoim nagraniu aktywiści z Fundacji Viva! podczas śledztwa prowadzonego na hodowli w Pabianicach. Zdjęcia są przerażające i pokazują w jak bestialski sposób traktowane są zwierzęta na fermach futrzarskich. – Uważam, że to jest obóz koncentracyjny dla zwierząt – mówi z całą stanowczością prof. Wojciech Pisula z Interdyscyplinarnego Centrum Badań Zachowania się Zwierząt i Ludzi. – Gdyby coś takiego było na przykład w placówce badawczej, to wszyscy naukowcy byliby aresztowani – dodaje dr Joanna Bagniewska, zoolog z Brunel University London i Uniwersytetu Oksfordzkiego. Z nagraniami z początku listopada reporter WP wybrał się do właściciela fermy norek w Pabianicach. Mężczyzna był zupełnie zaskoczony. Jego reakcja na nagrania to, jak komentuje prof. Wojciech Pisula, "klasyka gatunku". – Liczne rozwiń

166 reakcji
34
93
39
Podziel się
Komentarze (39)
03-12-2020
JulTo jest chore życzę tym facetom wszystkim co najgorsze mam tego dość!!!!!!!!!!
zobacz więcej komentarzy (39)

Programy Wirtualnej Polski

bDKqqOLl
KOMENTARZE
(39)
Jul
3 miesiące temu
To jest chore życzę tym facetom wszystkim co najgorsze mam tego dość!!!!!!!!!!
danka
3 miesiące temu
to jest biznes! i tak walczą o niego!!! 5 dla zwierząt, stanowczo jestem za. To woła o pomstę do nieba - tak jest wszędzie!!! Pozamykać wszystkie takie mordownie a właściciele niech się wezmą za robotę a nie żerują na bezbronnych zwierzakach!!!
Mefisto
3 miesiące temu
Panowie za karpie po 10 latach dostali zawiasy, co tutaj się należy ???
bDKqqOLD
Miranda
3 miesiące temu
Ci pracownicy to oczywiście troglodyci ale kto w 21 wieku chodzi w norkach? Oni są najbardziej odpowiedzialni za taką rzeź.
Marta
3 miesiące temu
Ale to żadne odkrycie. Na takiej farmie to dzień jak codzień.
Najnowsze komentarze (39)
Ewa
3 miesiące temu
Niech wreszcie wprowadzą zakaz hodowli zwierząt futerkowych.Zobaczcie filmy o fermach lisów.To jest makabra.Na co tu czekać.Ale i innym zwierzętom hodowlanym należą się lepsze warunki.
sggg
3 miesiące temu
badzmy szczerzy, kto z ludzi moze taka robote moze wykonywac? Tylko jeden z najgorzych sortow czlowieka.
Ogar
3 miesiące temu
A to polski pracownik? Gość ma płacone za uśmiercenie szczura w futrze. Policjanci płacone mają (i podwyżki) za pałowanie ludzi i jest wporządku. Praca każą ludzi palowac to nie ma problemu paluje ludzi.
Tak to ja
3 miesiące temu
Musicie oskarżyc Holandię przed TSUE, bo to ich "metoda". XD
Koziołek
3 miesiące temu
Ale komentarz do pracy artystycznej, która przedstawia zwierzęta jako więźniów obozu koncentracyjnego aż kipiał oburzeniem, że wcale tak nie jest. Przecież wszyscy kochają zwierzaki i dlatego je zabijają :) A później pandemia ? Za jakie grzechy ?
Jurek 1721
3 miesiące temu
Nie wierzę w to. Norka to jest książę wśród zwierząt jeśli chodzi o traktowanie, jeśli Norka się zestresuje to linieje a płacą za piękne futro .
Zobik
3 miesiące temu
Nie mają oceniający ten widok rozumu. Jest to najbardziej humanitarny sposób na zabijanie zwierząt. Czas zadania śmierci jest najkrótszy bez męczarni.
Qanon
3 miesiące temu
Ludzie którzy dopuszczają się takich czynów powinni mieć założone specjalne karty a ich twarze pokazane całemu światu żeby każdy wiedział z jakim pokrojem człowieka rozmawia.
bDKqqOLv
Egon.
3 miesiące temu
To jest po prostu zło samo w sobie...
Asena
3 miesiące temu
Psychopaci !!! I oni jeszcze mają czelność wyjść na ulicę ??? To jest zbrodnia, barbarzyństwo!
Jan
3 miesiące temu
A gdzie jest SAD? Gdzie KARY dla oprawcow i Obroncy Zwierzat?! OKO ZA OKO ZAB ZA ZAB!!!!
Weganka
3 miesiące temu
5 dla zwierząt powinna być wprowadzona lata temu.Mam nadzieję,że wirus chociaż trochę otrze się o te bezmózgi.Karma wraca! Mam dość okrucieństwa wobec dzieci i zwierząt!!!!Szkoda,że kościół nie grzmi o tym na mszach.😠
Maximus
3 miesiące temu
Za dziecka przejeżdżając obok tej fermy z rodzicami, chciałem uwolnić te zwierzęta i spalić tą budę, teraz mam takie samo zdanie, niezmienne, nadal mam chęć to zrobić
Łukasz
3 miesiące temu
Przykre, ale co zrobić. Kościół ukrywa skrobanki i pedofilię, księża nakłaniają kobiety do nie rozwodzenia się nawet z tyranami, a zwierzęta dla kościoła są tylko daniami na syto zastawianych stołach.
bDKqqOLX
bDKqqOLe
bDKqqOMe
bDKqqOMf