bCObjOgQ
bCObjOgU
bCObjOgY
programy
kategorie
bCObjOgR

Wybory 2020. Sympatycy Trzaskowskiego obrażają kontrkandydatów. "Przeciwnik jest gdzie indziej"

Wybory prezydenckie na finiszu. Kandydaci opozycji, a jednocześnie kontrkandydaci Rafała Trzaskowskiego są teraz często obrażani przez sympatyków kandydata KO ze świata mediów czy nauki. Robert Biedroń został oskarżony o przejawy choroby umysłowej, bo nie popiera Trzaskowskiego. Sam Biedroń twierdzi, że PO organizuje nagonkę na kandydatów opozycji. - Nie mam żadnych wątpliwości, że przeciwnik jest gdzie indziej i tym przeciwnikiem w I turze wyborów jest Andrzej Duda, a w zasadzie Jarosław Kaczyński i my się na tym koncentrujemy - przekonywała w programie "Tłit" Agnieszka Pomaska. Apelowała też do sympatyków i wyborców, "żeby skoncentrowali się na tym, co najważniejsze w tych wyborach". Na pytanie, czy w takim razie apeluje do prof. Ireneusza Krzemińskiego i Tomasza Lisa, żeby przestali obrażać kontrkandydatów opozycji, Pomaska przyznała, że chętnie to zrobi.

Tranksrypcja:To czym podszyte są te gesty czy słowa ze strony sympatyków ...
rozwiń
Nie chcę już wymieniać nazwisk, ale kandydaci opozycji, kontrkandydaci Rafała Trzaskowskiego są pod ogromną presją dzisiaj środowisk sympatyzujących z wami.
Są często obrażani. Robert Biedroń nawet został oskarżony, że ma jakieś przejawy choroby umysłowej. Tylko i wyłącznie dlatego, że nie popiera Rafała Trzaskowskiego przed pierwszą turą wyborów.
Takie słowa wypowiedział jeden z profesorów na antenie jednej ze stacji komercyjnych.
Zastanawiam się, czy wy siłą rzeczy musząc zabiegać o poparcie ze strony kandydatów opozycji w drugiej turze wyborów, nie przeszkadzacie sobie takimi gestami, takimi słowami.
W stosunku nie wiem do Szymona Hołowni, do Roberta Biedronia. Biedroń w rozmowie z nami twierdzi, że Platforma organizuje nagonkę na kandydatów opozycji.
Jest zdegenerowana moralnie. A Hołownia twierdzi, że sztab Platformy, sztab Trzaskowskiego robił podchody w stosunku niego, ale nieudolne i stwierdził, że nie przekaże poparcia dla Rafała Trzaskowskiego.
Ale panie redaktorze, czy ja, czy ktoś z moich kolegów... No właśnie mówię, że nie pani, tylko, że ludzie, którzy z wami sympatyzują.
Ale nie mam wątpliwości, że przeciwnik jest gdzie indziej. Tym przeciwnikiem w pierwszej w pierwszej turze wyborów również jest Andrzej Duda, a w zasadzie Jarosław Kaczyński.
I my się na tym koncentrujemy. Apeluję do sympatyków też Rafała Trzaskowskiego i wyborców, żeby rzeczywiście skoncentrowali się na tym, co najważniejsze w tych ostatnich dniach.
Na mobilizowaniu się do oddania głosu. Apeluje pani do profesora Ireneusza Krzemińskiego, do Tomasza Lisa, żeby po prostu przestali obrażać kontrkandydatów opozycji.
Bo jak rozumiem wroga na opozycji nie ma. Dzisiaj jest inne wrażenie zupełnie.
Ja w ogóle nie jestem zwolenniczką tego, żeby się w polityce, żeby kogokolwiek obrażać. Jeśli mogę o to zaapelować tutaj, to chętnie to zrobię.
4 reakcje
0
1
3
Podziel się
Komentarze (3)
25-06-2020
annaTylko Rafał Trzaskowski mądry ,przygotowany, wykształcony, samodzielny
zobacz więcej komentarzy (3)

Programy Wirtualnej Polski

bCObjOhd
Napisz komentarz
25-06-2020

annaTylko Rafał Trzaskowski mądry ,przygotowany, wykształcony, samodzielny

25-06-2020

babciaNa wybory trzeba iść bo to jest obowiązek i czas na zmiany i PANU DUDZIE JUŻ DZIĘKUJEMY mamy do wyboru wielu kandydatów

25-06-2020

Krystynaa ta Pomaska niech lepiej sie nie odzywa, bo kompromituje się za każdym razem.....

bCObjOhv
Rozwiń komentarze (3)
bCObjOhP
bCObjOgW
bCObjOhW
bCObjOhX