bDYQYbJw
bDYQYbJA
bDYQYbJE
programy
kategorie
bDYQYbJx

Wybory prezydenckie 2020. Andrzej Duda wystąpi z rodziną? Adam Bielan wspomniał o Kindze Dudzie

Czy w finale kampanii Andrzej Duda pokaże się wraz z żoną i córką? O przylocie Kingi Dudy do Polski mówił w programie "Tłit" Adam Bielan, rzecznik sztabu Andrzeja Dudy. - Córka pana prezydenta rzeczywiście przyleciała z Londynu, by pomóc tacie na ostatniej prostej. Nie chcę jednak zdradzać wszystkiego - zaznaczył Bielan. Jak dodał, sztab prezydenta Dudy zdaje sobie sprawę z tego, że emocje rosną, co widać po ostatnich filmach z wieców kampanijnych. Adam Bielan stwierdził też, że ukazujące się ostatnio zdjęcia Rafała Trzaskowskiego z rodziną, to obrazki "na pokaz". - Pierwsza Dama wspiera prezydenta Andrzeja Dudę od początku kadencji. Była zaangażowana w setki akcji o charakterze charytatywnym i społecznym (…). To, że nie chce wychodzić do mediów, nie chce atakować innych i brać udziału w takiej brudnej kampanii, moim zdaniem dobrze o niej świadczy - podkreślił Adam Bielan.

Tranksrypcja:Czy w ramach tego zagrzewania dzisiaj jeszcze pan jako przed...
rozwiń
Nie wiem, może prezydent pokaże się na przykład z całą rodziną?
Bo Rafał Trzaskowski już od dawna się pokazuje z całą rodziną.
Pewnie pan nawiązuje do artykułu jednego z tabloidów, który pokazał, że córka pana prezydenta rzeczywiście przyleciała z Londynu, gdzie odbywa staż w międzynarodowej kancelarii prawnej.
Żeby pomóc tacie na ostatniej prostej, ale ja nie chcę na razie zdradzać wszystkiego.
Pan prezydent Andrzej Duda prowadził wyjątkowo intensywną kampanię, ale to było odwzorowanie jego całej kadencji.
Prezydent Andrzej Duda jest pierwszym polskim prezydentem, który w trakcie pełnienia urzędu... Ale to jest takie tajne? Czy to ma być taka niespodzianka, że pan nie chce przyznać, że Andrzej Duda na koniec pokaże się z rodziną, która go wspiera - z żoną, z córką.
Jak coś będzie w mediach, to nie będzie oczywiście tajne, ale proszę nam zostawić pewne rzeczy na samą końcówkę kampanii.
Dzisiaj jest ostatni dzień. Zdajemy sobie sprawę, że emocje rosną.
Widzimy to po tysiącach ludzi, którzy przychodzą na spotkania z panem prezydentem Andrzejem Dudą.
Proszę też śledzić filmiki, jaka atmosfera była choćby wczoraj, późnym wieczorem w Gorlicach, gdzie był pan prezydent Andrzej Duda.
Dzisiaj będziemy na Podkarpaciu. Czyli ta wojna na filmiki trwa, bo w dwóch sztabach każdy się chwali swoją atmosferą.
Co jest jasne i oczywiste i to pewnie do każdego elektoratu trafiają te filmiki, ale nie ma w prezydencie Dudzie takiej trochę zazdrości?
Takiej nutki zazdrości, że Rafał Trzaskowski jest otoczony żoną, dziećmi i że takie sielskie obrazki rodzinne?
Pan wie, że to jest na pokaz. Jest pan doświadczonym dziennikarzem i wie pan, że to jest na pokaz.
Pierwsza dama wspiera pana prezydenta Andrzeja Dudę przez całą kadencję.
Była zaangażowana w setki akcji o charakterze charytatywnym, społecznym. Wystarczy wejść na jej stronę internetową, na jej instagrama, gdzie jest pełna dokumentacja.
A to, że nie chce wychodzić do mediów, nie chce atakować innych, nie chce brać udziału w takiej brudnej kampanii, moim zdaniem o pierwszej damie jak najlepiej świadczy.
Ja wierzę w mądrość Polaków i w to, że oni nie chcą mieć jako pierwszej damy osoby, która agresywnie atakuje kogoś w polityce, w mediach.
Tylko chce mieć osobę która pracuje charytatywnie i pracuje społecznie - tak pracowała całą kadencję pani Agata Kornhauser-Duda.
0
0
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bDYQYbJJ
KOMENTARZE
(0)
bDYQYbKv
bDYQYbJC
bDYQYbKC
bDYQYbKD