programy
kategorie

Wybory prezydenckie 2020. Beata Kempa o Tomaszu Grodzkim: nie dorósł do swojej funkcji

- To nie jest jego prywatne ranczo i prywatny folwark - stwierdziła w programie "Tłit" europosłanka PiS Beata Kempa, oceniając postępowanie marszałka Tomasza Grodzkiego w sprawie prac nad ustawą o wyborach prezydenckich. - Marszałek powinien podjąć wszelkie działania w duchu odpowiedzialności za państwo, by te wybory mogły się odbyć. Stosując swoistą obstrukcję, w taki dość niemądry sposób prowadzi działanie idące w kierunku zablokowania wyborów. Marszałek Grodzki chce zablokować wybory - oceniła. Pytana o pełną emocji wtorkową wypowiedź marszałek Sejmu Elżbiety Witek, która stwierdziła, że została oszukana przez Grodzkiego, odparła, że ta "zderzyła się z człowiekiem, który nie dorósł do swojej funkcji".

399 reakcji
7
369
23
Podziel się
Komentarze (23)
27-05-2020
Jan
Kempa ty to masz nadrobione we łbie. Myślisz że my obywatele nie widzieliśmy co się tam działo. 70 procent mówiło wam żebyście się zajęli wirusem i zapomnieli o wyborach....Czytaj całość
zobacz więcej komentarzy (23)

Programy Wirtualnej Polski

KOMENTARZE
(23)
Jan
4 lata temu
Kempa ty to masz nadrobione we łbie. Myślisz że my obywatele nie widzieliśmy co się tam działo. 70 procent mówiło wam żebyście się zajęli wirusem i zapomnieli o wyborach. Parliście żeby wygrał Duda. Parliście łamiąc prawo i zmieniając zasady na mniej niż 6 miesięcy. Jesteście skończeni wy totalniacy z PiSu. Twarz już straciliście a w krótce stracicie władzę. Kaczynsyny.
www
4 lata temu
Prywatny Folwark to WY PiSowcy zrobiliscie z kraju, BEZ TRYBU i POZA WSZELKIMI REGUKACJAMI. Grodzki postewuje w granicach prawa.
d34
4 lata temu
Patrząc na to jak pani Klempa ustawiła kamerkę w tym nagraniu musi być wyjątkowo dumna ze swoich licznych podbródków.
jura
4 lata temu
Jest Pani jedną z tych osób ,która nie powinna zabierać głosu na temat postępowania marszałka . Najlepiej, aby Pani w ogóle nie zabierała głosu w polityce, jest nic nie wart.
Kempa
4 lata temu
psychiatra na ciebie czeka. Później tylko sąd i kryminał.
Najnowsze komentarze (23)
Meander
4 lata temu
Obrzydliwa niedomyta baba, okręt flagowy pisu, alergia na mydło widoczna z daleka i w dodatku ma inteligencję dżdżownicy
zilo
4 lata temu
Gwardia przyboczna Jarka - głupie ,zakompleksione ,zaślepione baby
i..
4 lata temu
kempa za to dorosła, głownie wszerz jako aparatczyk brunatnego reżimu. Żalosne monstrum aparatu dyktatury
suweren
4 lata temu
a klempa przerosla swoje ego
John
4 lata temu
Ale się upasła na państwowym paśniku.
ulala
4 lata temu
Ona ciągle mówi to samo. Jak mantra. I Tylko PiS walczył z komuną? Ciekawe wypatrzenie historii
12@
4 lata temu
Czy ona wie o czym mówi, czy mówi tyle ile zje? Proszę was nie puszczajcie tej tego więcej, to żenujące.
sprawiedliwy
4 lata temu
Prywatny folwark z POLSKI zrobił pis . biorą bo im się należy za kłamstwa i oszustwa
sprawiedliwa
4 lata temu
Filwark jest juz zajety przez prezesika. Cala Polska jest juz prywatnym folwarkiem Kaczynskiego. Dzieki P. Marszalkowi Grockiemu , jest mozliwosc wyborow Kostytucyjnach. Jest to odpowiedni czlowiek , na odpowiednim stanowisku.
krzycho45
4 lata temu
Prezes Jarosław Kaczyński podczas konferencji Zjednoczonej Prawicy zapowiedział, że chce bronić demokracji, konstytucji i że przeprowadzi wybory 28 czerwca. Przywiązanie do konstytucji prezesa PiS zaskakuje. Zaskakuje także, że prezes ogłasza termin wyborów, co zgodnie z konstytucją może uczynić jedynie marszałek Sejmu. Ten sposób działania trochę świadczy o charakterze głębokiego przywiązania do konstytucji. Szukali kopert u Grodzkiego, zgubili 15 mln.w CBA
Basia
4 lata temu
Pani Kempa,dziękuję,że przy zderzeniu tak różnych gabarytów nie połamała pani kości Panu Grodzkiemu-ale widać w tym przypadku jego siłę, a pani słabość(najsłabszą)
Lee Voytee
4 lata temu
No czegóż by można się spodziewać po czymś takim jak kempa
emeryt
4 lata temu
Co ona z siebie zrobiła? Spasła się na unijnym chlebie. A może jest chora, to przepraszam
rece opadaj
4 lata temu
Gdy rozum wysechl, mniemanie o sobie szaleje.