bDAvtZAQ
bDAvtZAU
bDAvtZAY
programy
kategorie
bDAvtZAR

Wybory prezydenckie 2020. Jarosław Kaczyński na konwencji Andrzeja Dudy. Bezwzględny komentarz Róży Thun

Jarosław Kaczyński określił Andrzeja Dudę "prezydentem marzeń". Co na to europosłanka PO Róża Thun? - Jarosław Kaczyński różne rzeczy mówi, chyba zdążyliśmy się do tego przyzwyczaić. Beata Szydło swoimi sztywnymi wargami wygłosiła, że są 5 lat starsi, ale niepozbawieni energii. Akurat biedny Jarosław Kaczyński jakieś mało energiczne wrażenie robił. Budują wokół siebie aurę, ale proszę posłuchać treści - przecież tam nic nie ma - komentowała w programie "Tłit".

Tranksrypcja: A mimo to Jarosław Kaczyński mówi, że to prezydent marzeń. ...
rozwiń
Jarosław Kaczyński, po pierwsze różne rzeczy mówi, to już się chyba zdążyliśmy i pan redaktor też przyzwyczaić do tego, że Jarosław Kaczyński różne rzeczy mówi.
Ale jeżeli przed chwilą odczytałam ten cytat pani Szydło, która swoimi sztywnymi wargami wygłosiła to, że jesteśmy - oni są 5 lat starsi, ale nie pozbawieni energii.
To akurat biedny Jarosław Kaczyński jakieś bardzo takie mało energiczne wrażenie robił, chociaż przejeżdżałam ostatnio przez Plac Piłsudskiego.
I patrzyłam na ten straszny pomnik jego świętej pamięci brata, który rzuca dwa cienie. Tak są światła ustawione, że pomnik Lecha Kaczyńskiego rzuca dwa cienie.
Obok stoi pomnik marszałka Piłsudskiego - malutki, prawie go nie widać, prawie że nie oświetlony, bo kim żeś jest, prawda? W porównaniu z Kaczyńskim marszałek Piłsudski.
I to pokazuje, oni budują taką aurę wokół siebie, ale proszę posłuchać. Proszę posłuchać tej treści. Przecież tam nic nie ma, poza tym, że niszczymy Polskę systematycznie.
Uzależniamy sądownictwo od siebie. A kraj, w którym nie ma wolnych sądów, w którym nie ma sądownictwa, po pierwsze nie funkcjonuje - demokracja taka nie funkcjonuje.
A po drugie my, Polacy tego na pewno nie chcą. To niszczenie sądownictwa to jest temat bardzo trudny dla ludzi, którzy prawem się nie zajmują.
Niekoniecznie wszyscy zdają sobie z tego sprawę, jakie to dla nas wszystkich jest strasznie niebezpieczne. Dla wszystkich Polaków.
1 reakcja
0
1
0
Podziel się
Komentarze (0)

Programy Wirtualnej Polski

bDAvtZBd
KOMENTARZE
(0)
bDAvtZBP
bDAvtZAW
bDAvtZBW
bDAvtZBX