bCHmaYUQ
bCHmaYUU
bCHmaYUY
programy
kategorie
bCHmaYUR

Wybory prezydenckie 2020. Marek Migalski: Andrzej Duda jest politycznie otłuszczony

- Musi nastąpić redefinicja kampanii ze strony Andrzeja Dudy, jeżeli poważnie myśli o zwycięstwie - podkreślił w programie Newsroom WP prof. Marek Migalski. Zdaniem politologa powodem gorszych wyników w sondażach jest nietrafiony przekaz i opóźniona reakcja sztabu prezydenta. Na pytanie o to, co Andrzej Duda powinien zmienić, by wygrać wybory prezydenckie, Migalski odpowiedział wprost. - Musi zrobić cokolwiek, by przestał być tematem żartów, by przestał mówić o oczkach wodnych, by przestał występować na TikToku, bo to jest po prostu niepoważne - tłumaczył politolog. - Andrzej Duda kompletnie nie wstrzelił się w nastroje społeczne. On uprawia tę politykę, którą uprawiał przez ostatnie 5 lat - podkreślił prof. Marek Migalski.
4 reakcje
2
1
1
Podziel się
Komentarze (1)
04-06-2020
WiesławDuda musi jeszcze dużo poświęcić na poprawę swojego wizerunku gdyż w tej kwestii można mu dużo zarzucić. Albo ma złych doradców, albo nie słucha ich wskazówek.
zobacz więcej komentarzy (1)

Programy Wirtualnej Polski

bCHmaYVd
Napisz komentarz
04-06-2020

WiesławDuda musi jeszcze dużo poświęcić na poprawę swojego wizerunku gdyż w tej kwestii można mu dużo zarzucić. Albo ma złych doradców, albo nie słucha ich … Czytaj całość

Rozwiń komentarze (1)
bCHmaYVP
bCHmaYUW
bCHmaYVW
bCHmaYVX