bEITJFJw
bEITJFJA
bEITJFJE
programy
kategorie
bEITJFJx

Wybory prezydenckie 2020. Tajemnicze rewolucyjne sondaże? Michał Kamiński zdumiony

Róża Thun stwierdziła w rozmowie z WP, że są sondaże, w których Andrzej Duda nie wchodzi do II tury. Co na to wicemarszałek Senatu Michał Kamiński? - Proszę mnie zwolnić z konieczności komentowania tej dość dziwnej wypowiedzi. Ja nie znam takich sondaży, ale może one są. Może są robione w jakimś specyficznym gronie. Nie wiem, skąd pani Thun czerpie tę wiedzę, ale jeśli o tym mówi, to znaczy, że taki sondaż widziała - komentował w programie "Tłit".

Tranksrypcja:A Róża Thun, tutaj w studiu w poniedziałek co prawda nie chc...
rozwiń
Zna pan takie sondaże? Nie znam takich sondaży. A jest to możliwe? Wie pan, proszę mnie zwolnić od konieczności komentowania tej dość dziwnej wypowiedzi, bo ja nie znam takich sondaży, ale być może one są.
Być może są robione w jakimś specyficznym gronie - mówię to bez ironii. No, nie wiem, skąd pani Róża Thun czerpię tą wiedzę.
Ale jeżeli o tym mówi, to znaczy, że taki sondaż widziała. Wydaje mi się on mało wiarygodny w tym sensie, że ja twierdzę, że Andrzej Duda nie ma po swojej stronie większości.
Ja uważam, że on i Prawo i Sprawiedliwość zdaje sobie z tego sprawę, że w ciągu ostatnich miesięcy nie zdarzyło się nic.
By milion głosów przewagi opozycji nad PiS-em w wyborach parlamentarnych - bo matematycznie taką przewagę ma opozycja w ostatnich wyborach.
Żeby ten milion osób przez PiS zostało przekonanych do Andrzeja Dudy. Ja nie widzę tego.
Andrzej Duda jest bardzo poważnym kandydatem, bo ma za sobą partię polityczną, która cieszy się poparciem około 40% obywateli.
Czyli ma bardzo solidne zaplecze wyborcze.
To są miliony Polaków. Tyle tylko, że to nie jest większość Polaków.
6 reakcji
2
2
2
Podziel się
Komentarze (2)
20-02-2020
asdSą róże , które nie są hodowane w Polsce.
zobacz więcej komentarzy (2)

Programy Wirtualnej Polski

bEITJFJJ
KOMENTARZE
(2)
asd
2 lata temu
Są róże , które nie są hodowane w Polsce.
Rozbawiony
2 lata temu
Broń nas Boże przed tymi Różami von.....A Misiu konfabuluje na potęgę, przechodzi samego siebie i największych demagogów w historii Europy!!!!
Najnowsze komentarze (2)
asd
2 lata temu
Są róże , które nie są hodowane w Polsce.
Rozbawiony
2 lata temu
Broń nas Boże przed tymi Różami von.....A Misiu konfabuluje na potęgę, przechodzi samego siebie i największych demagogów w historii Europy!!!!
bEITJFKv
bEITJFJC
bEITJFKC
bEITJFKD