bDzEOYic
bDzEOYig
bDzEOYik
programy
kategorie
bDzEOYid

Wyniki wyborów 2020. Co dalej z TVP? Gość WP nie ma wątpliwości. Odniósł się do wywiadu Holeckiej

- Jak patrzyłem na to, co działo się w Telewizji Publicznej, to wiedziałem, że nie ma to nic wspólnego z obiektywną, uczciwą telewizją, która ma pracować na rzecz Polaków. Ten hejt lejący się, nawet nie wiadrami, a wannami powinien zostać rozliczony i ukarany - uważa gość programu "Poranek powyborczy" Marcin Kierwiński ze sztabu Rafała Trzaskowskiego. Odniósł się w ten sposób do słów Cezarego Tomczyk, który powiedział w wieczór wyborczy, że pracownicy TVP powinni pójść do więzienia. Kierwiński stwierdził, że "Wiadomościom" obecnie bliżej do "Dziennika Telewizyjnego". - Jeżeli na 30 minut programu 25 poświęcają wylewaniu hejtu na Rafała Trzaskowskiego, to nie jest normalne - powiedział. Podkreślił także, że w przypadku wielu osób, które chcą się nazywać dziennikarzami, tej nazwy by nie zastosował. Dał przykład Danuty Holeckiej, która pytała Andrzeja Dudę, "co jeszcze można zrobić, żeby wygrał". Na pytanie, czy to jednak powód, by dziennikarzy straszyć...

rozwiń
801 reakcji
367
414
20
Podziel się
Komentarze (20)
13-07-2020
DJLudzie powinni przestać płacić abonament.
zobacz więcej komentarzy (20)

Programy Wirtualnej Polski

bDzEOYip
KOMENTARZE
(20)
DJ
6 miesięcy temu
Ludzie powinni przestać płacić abonament.
Ciekawy
6 miesięcy temu
Nie oglądam telewizji a jeżeli już oglądam wiadomośći to przeważnie w Polsacie- ponieważ ta stacja ,, jedzie równo" . Ale niech nie jęczą na TVP - bo TVN tak samo się kompromituje. Równowaga musi być jakaś.
Maxim
6 miesięcy temu
Za słowa o zamykaniu dziennikarzy do więzienia ten pan powinien co najmniej przeprosić i odejść z polityki
bDzEOYiH
Dart
6 miesięcy temu
TVP to stacja najbardziej propagandowa od czasów komuny
Mario
6 miesięcy temu
Pan Tomczyk właśnie jako polityk się skończył zawsze mu to będą wyciągać że ma zapędy dyktatorskie bo chce dziennikarzy wsadzić do więzienia
Najnowsze komentarze (20)
Robert
6 miesięcy temu
TVP telewizja która nie kąsa ręki która ją karmi, ale przymusowy abonament dla każdego? Chyba już czas zlikwidować abonament
Zadowolony ob...
6 miesięcy temu
TvP to jedyna słuszna tv. W niej znajdziesz prawo i sprawiedliwość...
Promil
6 miesięcy temu
Rydzyka i tvpis omijam z daleka
Nino
6 miesięcy temu
Taka telewizja(tvp) nie powinna istniec,szczuje ,klamie i sieje nienawisc.O propagandzie nie wspomę.
Gnat
6 miesięcy temu
Kupa brudu, fałszu
Dart
6 miesięcy temu
TVP to stacja najbardziej propagandowa od czasów komuny
Empatia
6 miesięcy temu
Oglądam Polsat wydaje mi się że zachował obiektywizm. TVP i TVN to próba manipulacji widzem. Z dziennikarstwem nie mają nic wspólnego. Nie lubię chamstwa! Lubię argumenty i prawdę . Dobrze że w wyborach liczy się każdy człowiek i są równi! Zarówno osoba z tytułem profesora jak i osoba bez wyższego wykształcenia. Gej i heteroseksualista. Wszyscy są równi. Ale wszyscy mają prawo walczyć "głosem wyborczym" o to co jest dla niego najlepsze!
Mloda
6 miesięcy temu
Ja ogladam tvp tylko i wylacznie bo nic innego do ogladania i sluchania sie nie nadaje
bDzEOYiz
Tralala
6 miesięcy temu
Znam tvp widziałam w piątek przed wyborami. Ale nie nazwę tego wiadomościami, bo to był jakiś spektakl w wydaniui Holeckiej, która się głupio tylko uśmiechała. Bardzo jednostronna wizja kraju wg. Pis. Trzaskowskiemu zarzucano wszystko, że nie pilnuje W-wy, że zatrudnił narkomanów w niemieckiej firmie przewozowej że wyborcy Trzaskowskiego niszczą Polaków, że jego zwolennicy sparodiowali polski hymn na wiecu Dudy, ale się nie dowiedziałam w jaki sposób. Czekałam, bo myślałam, że jakaś heca będzie, pośmieję się a tu tylko brazki jak Rafał mówi, alę wyciszone i lektor wszystko tłumaczył. Było też, że Trzaskowski chce adopcji dzieci przez pary homoseksualne, pokazali jakiś dokument pt. Równość i tolerancja, ale tam były tylko informacje na temat legalizacji związków. O adopcji ten dokument nie mówił nic. Czyli manipulacja. O Dudzie wszystkie babcie, że żyje im się cudownie, wreszcie, i że patriotyzm zyskał duże znaczenie. Czy ktoś uczciwy i obiektywnt może opisać jak wyglądają wiadomości w tvnie. Ale bez uprzedzeń, bo fanatykom pis nie wierzę.
DJ
6 miesięcy temu
Ludzie powinni przestać płacić abonament.
Tadeusz
6 miesięcy temu
Dokąd ta totalna będzie szczula i będzie zganiala na przeciwników ,wstyd i hanba
Wyborca
6 miesięcy temu
Wiadomo na czyje zamowienie wpisy bo niewygodny dla telewizji odrzucony
Wyborca
6 miesięcy temu
To co robi info to jest obrzydliwe .Czy Ci redaktorzy nie sa chrzescijanam Kazde z nich jak to tobila dzisiaj p Ogorek przerywa jak jak nie po jej p Holecka to minami upokarza osoby opozycji.Prowadzacy zachowuja sie jak politycy . Bestronnie patrzec to zniecheca do wyborow .Gdzie tu chrzescijanstwo tak obrzucac nawet I tego p Trzaskowskiego.
Magda
6 miesięcy temu
Trzaskowski chciał tylko burzyć, niszczyć. Nie ma żadnego pomysłu na Polskę. Warszawa chciała go na swojego prezydenta to niech tak zostanie. Większość Polaków chce żyć i pracować w spokoju.
bDzEOYjb
bDzEOYii
bDzEOYji
bDzEOYjj