bCOBkRUA
bCOBkRUE
bCOBkRUI
programy
kategorie
bCOBkRUB

Wyniki wyborów 2020. Padło pytanie o Kaczyńskiego. "Będzie miał jeden poważny problem"

- Jarosław Kaczyński na własnym koncie ma przegrane wybory ze mną w 2010 roku, więc pewnie dwa razy bardziej będzie doceniał sukces pana prezydenta Andrzeja Dudy i mniej będzie skłonny do jakichkolwiek rozliczeń z tytułu jakiś wątpliwości co do sposobu prowadzenia kampanii - mówił w "Poranku powyborczym" WP były prezydent Bronisław Komorowski. Jego zdaniem prezes PiS będzie ostatni, żeby potępić media publiczne pana Kurskiego. - Myślę, że Jarosław Kaczyński będzie miał jeden poważny problem - współodpowiedzialność całego obozu rządzącego dzisiaj za obietnice wyborcze Andrzeja Dudy - stwierdził Komorowski. Według niego tak hojnie rozdawane obietnice stawiają pod znakiem zapytania możliwości budżetu. - A przypomnę, że za trzy lata są wybory parlamentarne i one są przedmiotem troski Jarosława Kaczyńskiego, jak nie przegrać i zrealizować obietnice przedwyborcze tak nie do końca przemyślane - podsumował.

82 reakcje
27
50
5
Podziel się
Komentarze (5)
13-07-2020
TomusiekZa to pan Trzaskowski "rzucał" obietnicami z rozwagą ?? Nawet nie znał swojego planu wyborczego jak się go spytali.
zobacz więcej komentarzy (5)

Programy Wirtualnej Polski

bCOBkRUN
Napisz komentarz
13-07-2020

TomusiekZa to pan Trzaskowski "rzucał" obietnicami z rozwagą ?? Nawet nie znał swojego planu wyborczego jak się go spytali.

13-07-2020

KtośZa to Duda może wiedział, jak zwykle miał dużo do powiedzenia a potem znowu Jarek będzie rządził

14-07-2020

damaZa dużo ponizania Polaków przez PiS, wypowiedzi Kaczyńskiego i jego żołnierzy. Takiego rozlamu w pskim narodzie jeszcze nie było. Polityka powiązana z … Czytaj całość

bCOBkRVf
Rozwiń komentarze (4)
bCOBkRVz
bCOBkRUG
bCOBkRVG
bCOBkRVH